Fórum pridal Vaness123, 2. 8. 2020 23:29 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Kedy by ste chceli mat deti?

0
Vaness123

hrá sa, že má 1 rok

V kolkych rokoch? Kolko by ste chceli deti? A aky odstup by medzi nimi idealne bol?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Energy1010

23 ročný chalan

Asi nikdy :D
  2. 3
    Lukaso121

29 ročný muž
    Nitra

@void ludski otroci sa vzdy najdu
  3. 4
    Notmehofejk

39 ročný ujo
    Severny pol

Keď si ich budem môcť dovoliť. Rozhodne neplánujem byt jedným z tých rodičov, čo rataju každé euro a nariekajú ako je všetko drahé. A keď bude s kým. A keď biologické hodiny prevážia môj terajší odpor k malým deťom. A max 3.
  4. 5
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

V roku dvatisicpajesiat
  5. 6
    Veryhappyhippo

25 ročný muž
    Momentalne KE

Ked budem psychicky vyrovnany dostatocne aby mali ok detatvo a dospievanie
  6. 7
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

Asi tak kratko po 30ke a ak by mali byt napr dve tak by som chcela asi min. 3 roky medzi nimi :D
  7. 8
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Tiež asi nikdy. Život je až príliš krutý na to aby som doňho chcela priviesť ďalšie potencionálne stratené existencie a trápiace sa živé bytosti. A ešte k tomu nepočítam, že by som vôbec niekedy mohla byť plnohodnotným rodičom. Načo trápiť deti. Radšej ich nemať akoby mali len z časti prežívať podobné veci aké som musela prežiť ja. Ak ich teda fyzicky vôbec môžem mať a nie som jalová...
  8. 9
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Je veľa hľadísk... Skoro, kľudne aj teraz ak by boli iné okolnosti... alebo neskôr až na poslednú chvíľu keď už budem mať (stále mi to pripadá absurdné) vlastné bývanie a finančné rezervy ktoré pokryjú aspoň prvý rok výchovy a podobne. Alebo teda nikdy keďže viem o tom aké ohrozenia čakajú planétu Zem o pár rokov, nehovoriac o tom, že tá veľká pohroma príde a je hnusné do takého sveta priviesť nový život, keď vieš čo sa im stane. ... Najpravdepodobnejšia je tá posledná možnosť. Znie to akoby som mal na výber ... lol 0_0
  9. 10
    Annyejnji

22 ročné dievča

3 deti :D ideálne po škole :D
  10. 11
    Mariquittka

27 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

chcem mať 2 alebo 3 a najradšej by som aj hneď teraz, len je to technicky nemožné, asi najskôr v 30, ak pôjde všetko ako má :D a rozostupy medzi nimi 2-3 ročné
  11. 12
    Tarassaco

tvári sa, že má 6 rokov

Keby som mala podmienky, tak kľudne aj teraz. Čiže čím skôr, tým lepšie.
    A chcela by som ich 3 (v prípade, že by sme sa mali fakt dobre, tak aj viac) a s nejakými dvoj-trojročnými odstupmi.
  12. 13
    Fukaj

8 ročný chlapec

Keď budem mat nato priestor a dostatočne financie, Nieje dobre narobiť deti a potom si požičiavať kade tade :D A to môže byt za 5 rokov, ale aj 10.
  13. 14
    Michelleee

25 ročná žena

Aj hned
  14. 15
    Likju

25 ročný muž

@12 @14
  15. 16
    Kerrang

27 ročný muž

To sa nedá povedať v koľkých rokoch, lebo podobne som aj plánoval vzťah v 27 a skutočnosť je taká, že za mesiac a pol budem mať 28 rokov a "scenár" sa mi nenaplnil ...preto ani neviem kedy budem mať deti a či vôbec ... momentálne tomu nič nenasvedčuje
  16. 17
    Sapphyre

7 ročné dievča
    Hello darkness

O 31567dni
  17. 18
    Velagranka

24 ročné dievča
    8mo

Okolo tridsiatky by som uz chcela deti urcite. Tak dve alebo tri. Pre tento krok v zivote je nevyhnutne aby sme boli s muzom financne zabezbepeci a stastni. Teraz pride prva skuska, budeme mat macku! :D
  18. 19
    Patrixo

33 ročný muž
    Uz nie som bezdomovec :)

vo veku 26 rokov :,(
  19. 20
    Karlotiskot

32 ročný muž
    I'll Be In The Garage

Nikdy. Neznášam tento svet. Je zbytočné v ňom žiť a niečo robiť. Urobiť decko ktorému nebudem vedieť vysvetliť dovod prečo je tu, je podľa mňa to najkrutejšie čo niekomu možete spraviť.
  20. 21
    Mecuška23

23 ročné dievča
    Hlavne že sme zdraví

Už. Aspoň 6 a rozostupy.. ako príde (hehe)
  21. 22
    Karlotiskot

32 ročný muž
    I'll Be In The Garage

@velagranka Ale od koťátka, to je fakt niečo na čom sa dajú posúdiť svoje (hlavne mentálne) schopnosti . Alebo ak chceš požičiam vám nášho dedečka Každú polhodinu až hodinu si pýta jedlo, potúlenie, vyčistenie záchodu, alebo aby si mu vymyslela miesto na odpočinok, čo z toho práve hce, na to musíš vždy prísť aj keď občas odpovie keď sa ho spýtaš správnu vec ale vačšinou ťa nechá najprv konať. :D
  22. 24
    Velagranka

24 ročné dievča
    8mo

@karlotiskot Dohodnime sa tak, ze tento navrh tu nezaznel :D
  23. 25
    H8u

27 ročná žena
    Štefanov

6.3.2021
  24. 26
    Karlotiskot

32 ročný muž
    I'll Be In The Garage

@velagranka Myslíš že s koťátkom to bude iné? O druhej ráno dostať v spánku pazúrom do pery, alebo rovno dvadsiatimi do tváre jak ti na ňu skočí... Buď rada, že tento by iba mňaukal :D
    Inak odporúčam radšej dve mačky- s úplnou vážnosťou. Ono zabaviť tú mačku je to najtrýznivejšie a najbolestivejšie pre človeka a je dobré keď sa vie zabaviť aj s niekým iným. Alebo mám byť ticho nech máte vlastné radostné skúsenosti? :D
  25. 27
    Velagranka

24 ročné dievča
    8mo

@karlotiskot dakujem za rady do zivota, no ja som sa o zvieratka starala od malicka, takze viem co to obnasa :D
  26. 28
    Tommyhot

31 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

nechcem deti
  27. 29
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

Prvé som plánovala do 25 s odstupom asi 5 rokov ale nestihla som.. :D tak teraz ten odstup chcem menší, ak budeme zvládať v pohode sa postarať o to prvé..
  28. 30
    Karlotiskot

32 ročný muž
    I'll Be In The Garage

@velagranka Tsss tak to potom mačička jedna nemože byť ani poriadna výzva :P
  29. 31
    Quattroformaggi

25 ročná žena
    v jeho objatí

Jedno, cca do 5 rokov
  30. 32
    Swamper

38 ročný ujo
    BA

V zajatí sa ani zvieratá nerozmnožujú ... !
  31. 33
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

No ale samozrejme nikdy lebo taky magor jak ja nemoze sposobit este aj taketo utrpenie detom a okolitemu svetu!
  32. 34
    Delica

hrá sa, že má 2 roky
    (-∞,+∞)

Mám prvé v 25, este jedno o vela rokov by bolo super. Mat deti je super.
  33. 35
    Laurikaaa

25 ročná žena
    Večne v (|)

Chcela by som 2-4 deti v priebehu najbližších 10rokov :-D
  34. 36
    Narazuvzdornaa

26 ročná žena
    bridge troll

@karlotiskot moje slova, dakujem
  35. 37
    Papver

24 ročné dievča

@karlotiskot "Je zbytočné v ňom žiť a niečo robiť." Ináč to je veľká pravda.
  36. 38
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

Chcela by som deti hoci aj hneď ak by som mala partnera ale nemám bohužiaľ, takže dúfam, že to stihnem ešte pred 30tkou. A chcela by som dieťa buď jedno, alebo max 2. Ak 2 tak z čo najmenším rozostupom (tak 2 roky ideálne).
  37. 39
    R4ptor

26 ročný muž

nechcem deti
  38. 40
    Darkpassenger

27 ročný muž
    V tvojej hlave

To už nech určí náhoda
  39. 41
    Darkpassenger

27 ročný muž
    V tvojej hlave

^^^^Alebo skôr nehoda ? :D
  40. 42
    Justme2000

20 ročný chalan

Ja chcem vela deti, lebo ich zboznujem, prveho syna som si "uhnal" v 17tich rokoch. Chcel by som do 25tky asi 2 dalsie a potom po 30 tke dalsi 2-3, lebo tieto prve budu uz vacsie a budu moct pomahat
  41. 44
    Feroborba

26 ročný muž
    Tanganika

Adoptujem si. Veď koľko dzecí už je..
  42. 45
    Burn

28 ročná žena
    Praha

V mojom idealnom svete nikdy, racionalne cca za 2 roky a asi len jedno, lebo dvojicky si nemozem predplatit.
  43. 46
    Foxhound

tvári sa, že má 3 roky
    Neosolium

Keď rozumovo dospejem.
  44. 47
    Farfala

30 ročná žena
    hľadajúca

v mojom veku konstatujem, ze budem rada, ked niekedy :D
  45. 49
    Danerine

22 ročné dievča

Idealne do pat rokov prve, dalej uvidim (e)
  46. 50
    Dwarvax

33 ročný muž

No povodne som si myslel, ze v 30 by som mohol uz mat tak jedno az 2. Ale to som mal este 15 rokov a bol som mlady a naivny. Takze vlastne asi nikdy.
  47. 51
    Lenuska175

hrá sa, že má 1 rok
    knižnica

chcela by som porodit dvojicky za rok a 11 mesiacov :D