Fórum pridal Midnight, 11. 10. 2017 21:29 do kategórie Filozofovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Kedy sa dievča stáva ženou?

0
Midnight

28 ročný muž
si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

Čo je kritérium tej zmeny? Vek? Výzor? Životná udalosť? Určitá sada názorov? Čo?

A kedy sa chalan/chlapec stáva chlapom?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Z8kon!
  2. 2
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

Keď sa sama tou ženou začne cítiť.
  3. 3
    Hagelslag

23 ročný chalan

Ked Fico povie...
  4. 4
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

tazko povedat, ale da sa to vysvetlit psychologicky, fyziologicky, a aj teologicky kedy je zena dospela.
  5. 5
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    urevany vulgarny chlap

ked dostane svoje prve Smutne
  6. 6
    Piter09

20 ročný chalan

kedy sa jej zachce
  7. 7
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

@5 A odvtedy musí dostávať Smutné každý mesiac :(
  8. 8
    Obsession

22 ročné dievča

Musi nieco prezit a to spravi ze dozreje do takeho stupna..kedy uz nebude rozmyslat detstky..no nemusi to byt pravidlom..niekto sa neumudri ani ked ma 50.. :D
  9. 9
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

Ja neviem, zatiaľ sa mi také nezadarilo ešte
  10. 10
    Tarassaco

11 ročný chlapec
    ktorý raz vylezie z okna a zmizne

Minule som tu tuším chcela dávať anketu, že kedy sa ľudia prestali cítiť ako chlapec/dievča a začali cítiť ako muž/žena. (hehe)
  11. 11
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

Keď spozná Borisa Kolára.
  12. 12
    Espero

26 ročný muž
    Žilina

Asi ako ,keď sa chlapec stane mužom ? či? keď si urovná priority, dospeje k nejakému vnútornému vyrovnaniu a vyčlení veci zo života, ktoré ho nikam neposúvajú a dáva im dôležitosť. Začne chápať svet reálne a uvedomí si, že za svoj život si je zodpovedný sám. Takže defacto to asi vekom a výzorom určite nebude.
  13. 13
    Espero

26 ročný muž
    Žilina

Ale je to subjektívne.. niekomu stačí keď mu narastú kozy a niekomu že sa začne holiť. V staroveku sa stal chlapec mužom, keď vedel zodvihnúť meč. Dievča ,ženou keď už mohla mať deti. Otázka je.. ,čo vie človek obetovať preto aby sa stal ženou, mužom.. nie to, či sa tak cíti.
  14. 14
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina ľadu, temna a kaktusov

Som si uvedomila, že čím som staršia, tým sa mi táto pomyselná veková hranica posúva vyššie
    Proste ako keď som mala 5 a 15roční sa mi zdalo megadospelí, neskôr tí osemnásťroční a tridsiatnici boli strašne starí ľudia a päťdesiatnici už si asi mali písať závet alebo čo :-D

A teraz proste pokiaľ moji plus mínus rovesníci, pokiaľ nie sú strašne podozrivo nudní a usporiadaní, tak ich nejako stále nevnímam ako dospelých ľudí a tá dospelosť asi začína až niekedy po štyridsiatke alebo čo :-D

Čím som vôbec neodpovedala na otázku, ale čo iné sa od nedospelého človeka dalo čakať :-D
  15. 15
    Lukaso121

26 ročný muž
    Nitra

zodpovednost a 'stavanie' sa k veci
  16. 16
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

ked jej začne zarastať piča
  17. 17
    Darksider96

21 ročný chalan
    Birdzlandia

@16 (hehe)
  18. 18
    Sisi092

24 ročné dievča
    Portofino

30 +/-
  19. 19
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

presne ako @14

keď som mala 15 tak som si už myslela že som dospelá, keď som mala 17 tak som si myslela že v 15 som ešte nebola ale teraz už som atď. takže si nedovolím hádať

ale primárne slovo majú asi hormóny riadené mozgom (teda nie ako sa cíti a to je okolo 17-19 a u mužov trocha neskôr (aj keď mi vieme že dospejú až niekedy v 30 :D)
  20. 20
    Sheisa

17 ročné dievča

vravi sa, ked dostane menštruáciu, moj priatel vravi ze to je ale od dovršenia dospelosti..ja vravim ze od momentu ked zisti na čo sluzia vsetky https://www.kuponyzdarma.sk/notino-sk/ tieto veci a vyberie si z nich iba najdolezitejsie..