Fórum pridal Patrixo, 2. 10. 2019 07:35 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Kedy si bol naposledy opity?

0
Patrixo

32 ročný muž
Militantný slniečkar

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Nightrain

31 ročný muž
    Levice

Chýba tam možnosť pred 3 rokmi.
  2. 2
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

@nightrain nechyba. zamerne tam nie je
  3. 3
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

11.8.2019
  4. 4
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

@torpedo08 no Torpy, vyzera to tak, ze uz si neni najvacsi alkac na birci :D (thumbs)
  5. 5
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Nuž je čas prenechať žezlo mladším (thumbs)
  6. 6
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

@4 @torpedo08 nemás začo :D
  7. 7
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@hellium nechápem ale ďakujem :D
  8. 8
    Dwarvax

32 ročný muž

Co si mam predstavit pod pojmom opity? Opity je aj tak do nalady - proste menej drinkov s tym, ze je stale vsetko ok a som si absolutne vedomy toho, co robim a vsetko mam pod kontrolou, len sadnut si za volant by uz asi uplne bezpecne nebolo. Alebo je opity, akoze mat uz toho viac v sebe, ci dokonca byt na kasu?
  9. 9
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@dwarvax načo by niekto pil chlast aby nebol opitý :D však pijem aby som bol spity :D
  10. 10
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

@gnomeslayer presne, pit pod svoje moznosti su vyhodene peniaze :D
  11. 11
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

v noci zo 17 na 18 augusta som bola total na srot, odvtedy len tak decentne, co nepovazujem za opitost.
  12. 12
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

presne pred tyzdnom
  13. 13
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

jop a aby som odpovedal, naposledy som sa zmaštil v sobotu. :D Bol som taky rozmontovany ze som sa ani nevygrcal do hajzla. (grcal som asi po par rokoch) :D
  14. 14
    Dwarvax

32 ročný muž

@gnomeslayer ja teda rozhodne pijem pre chut. Ozierat sa ma uz nejaky cas nebavi, rozhodne nemam rad tie stavy na druhy den, ked je clovek vacsinou nepouzitelny. Na srot som uz nebol niekolko mesiacov, skor rokov. Tak menej do nalady asi pred mesiacom a viac do nalady uz tiez nejak mesiac az dva. Ale v podstate alkohol moc nemusim a ked uz, tak davam prednost pivu, pretoze to mi chutovo pasuje najviac.
  15. 15
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@dwarvax skoro vsetok alkohol je hnusny cize sa cudujem ludom ktori to piju "pre chut" :D :D
  16. 16
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

ale v naladicke som bola naposledy asi pred mesiacom :D
  17. 17
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

Tento mesiac vcera a dnes (:
  18. 18
    Dwarvax

32 ročný muž

@gnomeslayer prave preto si vyberam :D a vlastne takmer vobec nepijem. :D A nahodou pivo je dobre, aj ked to sa neda uplne povazovat za alkohol :D
  19. 19
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

@gnomeslayer ja pijem pre chut napr brandy alebo ovocné pálenky(skutočné pálenky nie tie hrušky,slivky a podobne ktoré su len ochutený lieh)
  20. 20
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@hetfield Mas pravdu aj mne chuti ribezlove vino, bananovy liker a pivo. :D Ale ja ked pijem uz sa musim aj najebat. :D
  21. 21
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Ja som najviac čo som pil bolo jedna flaša šampanského alebo vína alebo čo to bolo také niečo, ktorú sme pili traja.
  22. 22
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

Ja jaj som prečítal "kedy si mal naposledy sex so 4 modelkami" dpcccc
  23. 23
    Erixa

22 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

no... včera som mala dve pivá, čo mi stačí byť tak v nálade a nechodiť rovno, ale aj dneska som mala pohárik vína, ale opitá sa necítim....

ale úplne na šrot... to bolo 17.9., ked som bola vonku s kamarátmi a vypila som 4 pivá... keď som išla domov, prevolala som s kolegynou celý kredit a netuším o čom sme sa bavili
  24. 24
    Kerrang

27 ročný muž

A možnosť "pred 5 mesiacmi chýba" ...musel som dať pred 4 mesiacmi, aj keď už je to 5 mesiacov popravde (hehe) ...bolo to naposledy hneď po štátniciach, kedy som sa spil kvalitne (hehe) ...ale pamätám si dosť z tej udalosti a zábava bola veľmi dobrá, nezabudnuteľný deň 8-)
  25. 25
    Kerrang

27 ročný muž

Odvtedy nepijem, lebo mi skončili tie dobré intrákovské časy, ktoré mi ešte veľmi dlho ostanú zafixované v pamäti
  26. 26
    Kerrang

27 ročný muž

Ale predsalen som si spomenul ako som bol v nálade pri pivkách s kamarátmi, pretože z toho augustového tepla mi to vtedy dosť udieralo do hlavy (hehe) ...všetky tamojšie čašníčky sa mi po tých pivách začali páčiť, ale inak sa to vyvíjalo pokojne a nevystrájal som (hehe)
  27. 27
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

@kerrang nie nechyba. zamerne tam nie je "pred 5 mesiacmi"
  28. 28
    Kerrang

27 ročný muž

@patrixo malo by tam aj pred tými 5 mesiacmi byť, však polrok je myslený už pred 6 mesiacmi (hehe)
  29. 29
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Raz v živote , keď som mala 18 a to z rumu . Odvtedy nikdy , dám si max dva tri poháriky vínka. Tot vso , tvrdý alkohol nič pre mna 8-)
  30. 30
    Vreskot000

32 ročný muž

niečo po 19 tke som mal, na maturitnom obede, na maturitnej rozlúčke, na stretnutí po piatich rokoch, a raz na výške tak že som nevedel o sebe ale pohoda. bolo super. krásne spomienky. odvtedy vôbec. ani po tom netúžim, ako starnem, mám iné priority