Fórum pridal Marekcer, 3. 11. 2018 14:55 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Kedy ste boli prvý krát opitý?

0
Marekcer

21 ročný chalan

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Riddler

25 ročný muž
    Turiec

No riadne ožratý nikdy, iba tak že mi ten alkohol trochu udrel do hlavy a už som cítil, že mám dosť, ale nedošťal som sa, ani nezaspal za/pod stolom :D A prvýkrát som takto viacej vypil ked som mal asi 19.
  2. 2
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

@riddler tak nabuduce zahlasuj až keď sa doštíš, prosím ťa! (:
  3. 3
    Riddler

25 ročný muž
    Turiec

@pubertslatinocelny až tak sa opiť nikdy neplánujem...jedine žeby si ma vyhecoval a pozval (hehe)
  4. 4
    Andy-larkin

33 ročný muž
    ♥♥♥B♥R♥A♥T♥I♥S♥L♥A♥V♥A♥♥♥

Opity som este nebol a ani neplanujem byt. Alkohol vobec nepijem a ani neplanujem.
  5. 5
    Darkpassenger

25 ročný muž
    Peklo

Stále
  6. 6
    Poppyseed

24 ročné dievča

Ja by som chcela pocut pribehy tych, co sa opili v 15 a nizsie. Kde to bolo a ako sa to stalo a pod. lebo ja som vtedy este ani von vecer nikam nechodievala. Zacala som az v 17 (aj to len na pizzu) a az v 18 som prvykrat ochutnala alkohol.
  7. 7
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

@riddler možno v 2019 :)
  8. 8
    Majmarad

35 ročný ujo

@poppyseed tak vieš, my internátisti o tom vieme svoje :D
  9. 9
    Poke

tvári sa, že má 6 rokov
    Prešov

neviem, keď som videl v tom stave iných ľudí, nepríde mi to ako niečo čo by som chcel zažiť.
  10. 11
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

nebola som, len som k tomu mala blízko a to som mala už 19, ale akonáhle som pocítila ťažké nohy, tak už ďalší pohárik nebol :)
  11. 12
    Lukaso121

27 ročný muž
    Nitra

nikdy som neprestal
  12. 14
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

@poppyseed základný predpoklad je, že sa chces opiť. Potom už ľahko rozpoznas šancu a treba ju len premeniť. U mňa to bol koncoročný výlet v 9. triede
  13. 15
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

@lukaso121 trochu som mal podozrenie, že si prestal, ale keď som si prečítal tvoj druhý komentár, tak som pochopil, že fakt nie
  14. 16
    Paracelsus

28 ročný muž
    Weltschmerz

Tento rok vo veku 27.
  15. 18
    Hnisavica

hrá sa, že má 2 roky
    ...a tým myslím tam dole

Nikdy, ale už minule som mal k tomu blízko, keď vyhralo Pikao nad Nutellou a teraz ma k tomu asi dotlačí víťazstvo Phila Collinsa nad Peterom Gabrielom. Niekde treba ten smútok utopiť.
  16. 19
    Poppyseed

24 ročné dievča

@hnisavica I can feel it coming in the air tonight. :D
  17. 20
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Bolo to v skutočnosti prvý a aj posledný krát
    Vtedy som aj grckala :,( (hehe) 0:)
    Odvtedy vždy len s mierou :)
  18. 21
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

Moje pitie alkoholu spociva v tom, ze odmietam vsetkych ktori mi ponukaju alkohol. A pijem iba pohar sampanskeho ci vina ci co to je na nejakej oslave aj to s tym mam problem. A okrem toho som raz vypil radlera flaskoveho, ktory ale nebol tak dobry ako ten plechovkovy z ktoreho som sa raz napil spolu so spoluziakmi. Potom este jeden štamprlik :D takej nejakej čokoladovej palenky rumu či čo to, ale aj to som zapil vodou. A posledne ked sme traja pili jednu flasu sampanskeho vonku raz ... :D ... nic vic.
  19. 22
    Darkestangel

23 ročné dievča
    Assolutamente

Ochutnala som alkohol už ako malé dieťa (rodičia mi dali ochutnať aj pivo, aj normálne šampanské - detské som pila prvýkrát až v dospelosti :D ), ale prvýkrát som tak nejak viac vypila, že by sa to dalo nazvať "opitosťou", v deviatej triede, nejak polku fľaše hrušky :D vôbec ten alkohol "neudrel" a ani to nemalo nejaký extra efekt, ale bolo to väčšie množstvo alkoholu, ako som pila dovtedy. A prvá taká tá naozajstná opitosť, kedy príde "okno" a človek porobí kadejaké hlúposti, tak to až v dospelosti s mojim mužom
  20. 23
    Hellium

27 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

Cez letné prázdniny u babky na Orave som chodila po vonku s pochybnými partiami - 14 som mala, keď mi niekto dal do ruky poldeci vodky...
    Ale asi v ôsmich rokoch som sa opila z rumového koláča, keď som zjedla asi polku plechu
  21. 25
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

na rodinnej dovolenke s nasimi... opli sme sa s voma bratrancami a sesternicou, ja som mal 12, ona 10, jeden bratranec 10 a druhy 9 (hehe) kupili sme si 5 litrov domaceho vina od babiek, ktore chodili po campingu s karičkami a predavali, vecr sme si urobili pri vode ohen a pili to vino, ktore sme ale nechali v tom teple v bandaske asi tyzden, takze to bol taka kombinacia opitosti a pokazeneho zaludka (hehe) a ja som potom dostal aj par faciek od tatka, ze som bol medzi nimi najstarsi a mal som mat rozum (hehe) (:
  22. 26
    Kissmeplease

22 ročné dievča
    workoholička

Akože opitá tak, že mi bolo veselšie... nikdy som ale nebola úplne na mol, že by som niekde zaspala / nevedela o sebe a pod.
  23. 27
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

14
  24. 28
    Vreskot000

31 ročný muž

riadne na sračky asi v maturitnom ročníku trikrát. na stužkovej, na rozlúčke a na maturitnom obede. ale boli to nezabudnuteľné chvíle, ako mi z reštiky volali, že treba zaplatiť 20 eur pokutu. (roku 2011 po piatich rokoch od maturity)
  25. 29
    Surfrock89

29 ročný muž

v 17,aj som zamiesal so zelenym
  26. 30
    Antifunebracka

29 ročný muž
    strbak birdzu

Veľmi smutné fórum. Som hrdý, že ako správna šľachta ešte nikdy 8)
  27. 31
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

14 ale bol to taký "príjemný" zažitok že som na niekolko rokov zanevrel na alkohol,až neskôr sme si k sebe našli cestu
  28. 32
    Lear00

16 ročné dievča

Ešte nikdy a dúfam, že ešte veľmi dlho nie... alebo nikdy... to by bolo najlepšie...
  29. 33
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Keď som mala 20