Fórum pridal Riusha, 23. 10. 2020 22:57 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Kedy ste sa odsťahovali od rodičov? Koľko ste mali rokov?

0
Riusha

21 ročné dievča
Tam kde líšky dávajú dobrú noc a medvede roznášajú poštu

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kerrang

28 ročný muž

Dnes práve som sa cítil trochu trápne, čo povedať babe zo zoznamky, či už mám svoj dom, keď som hovoril, že rád robím okolo domu (?)
  2. 2
    Arywian

20 ročné dievča

v 19, ale iba na intrák, nie definitívne do svojho :D
  3. 3
    Annyejnji

22 ročné dievča

v 19 som šla na internát :)
    potom som sa vrátila doštudovať iný odbor
    a momentálne sa prikláňam k možnosti, že sa od nich neodsťahujem, ale záleží, ako to dohodneme s partnerom....
  4. 5
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Ťažko povedať. V podstate s mamou nebývam už od 22 rokov ale neni to tak, že by som sa odsťahovala, ale to už je o inom... No ale nikdy to nebolo ani tak, že by sme bývali stále spolu, ja som bola aj v decáku chvílu a tak všelijak to bolo. A plánovala som odísť sama bývať už v 18tich, mala som takú možnosť, no potom som náhle ochorela a celkovo, nebola som v pohode už...
  5. 6
    Blackfog

hrá sa, že má 0 rokov

Dúfam, že Kollár do siedmich rokov postaví tie jeho nájomné byty. :D Keby bol nejaký v okolí BA tak (cmuk) . Bývame na dedine a nemáme zrovna veľký dom a mama hotel je už zabraný bratom, ten má plán, že keď sa odsťahujem tak si prerobí horné poschodie. :D Takže držím palce Boris. (thumbs)
  6. 7
    Kerrang

28 ročný muž

Tak ale na internáte som aj ja býval, ale to som nepočítal (hehe)
  7. 8
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

V 25, nieco malo ako rok po vs, ked som uz mala aj normalne zamestnanie a vedela, ze budem zvladat platit hypo :D
  8. 9
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Dufam ze sa odstahujem na cintorin (thumbs)
  9. 10
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

V 19tich na intrak, to som este ako uplne odstahovanie nepocitala, ale postupne som od nich odvlacala veci prec az som zistila, ze tam uz vlastne nebyvam :D a posledny rok a nieco som uz na byte, tak to uz pocitam akoze som definitivne prec.
    Ale aj vacsina mojho intrakoveho obdobia bola v podstate uz taka, ze nebyvam s rodicmi...
  10. 11
    Likju

25 ročný muž

Odsťahovanie beriem, že sa mi zmenil aj trvalý pobyt. Takže neodsťahoval, aj keď väčšinu roka bývam inde kvôli práci.
  11. 12
    Mayben

29 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Neviem zahlasovať :D
    Bývam s mamo v jednom dome, ale každá máme svoju domácnosť. A odsťahovala sa ona - na prízemie. Budú to dva roky, čo bývame oddelene
  12. 13
    Matthewp

24 ročný chalan

Internat osobne neberiem ako odstahovanie, takze s nimi stale byvam
  13. 14
    Samuelfghk

23 ročný chalan

Bývam s rodičmi aj s babkou vo väčšom dome. Býva tu aj moja sestra s manželom a synom, neoficiálne aj moja priateľka, takže tak nejak
  14. 15
    Ellyie

hrá sa, že má 2 roky

Bývala som na internáte a aj na byte, ale nepovažovala som to za úplne odsťahovanie sa. Teraz bývam s ocinom, mám 3 mesiace prácu na plný úväzok a aktuálne mi to vyhovuje, že sa o výdavky môžeme deliť a obaja si tak viac ušetríme.
  15. 16
    Lenuska175

hrá sa, že má 1 rok
    knižnica

Intrak moc ako odstahovanie neratam, cize v 23.

V tom veku moja mamina uz mala mna :,(
  16. 17
    Kerrang

28 ročný muž

@lenuska175 to aj moja mama tak prvú sestru u nás ...a ja mám o 5 rokov viac od mojich rodičov, čo sa zobrali aj porodili sestru a stále blúdim v tom istom a nikoho som si nenašiel
  17. 18
    Limitles

8 ročný chlapec

@kerrang lebo si kokoooot co si neda povedať
  18. 19
    Kerrang

28 ročný muž

@limitles v čom, že sa mi nedarí? ...keby sa to dalo vymeniť celého mňa, byť iný aký som asi by som si nesťažoval
  19. 20
    Limitles

8 ročný chlapec

@kerrang ty nechapes proste ze sa musis zmenit a co realne ponukas?nic napis 10 dovodov preco by nejaka zena chcela byť s tebou
  20. 21
    Notmehofejk

39 ročný ujo
    I have to praise you like I should

@Tequila aha karci, forum pre teba! kedy to bolo, v 50ke?
  21. 22
    Vreskot000

33 ročný muž

@torpedo08 ja som tam bol včera si už vyhliadnuť miesto večer. je tam krásne, romanticky. počul som že v dome smútku sa môžeš zdržať maximálne tri dni. potom prídu všetci na after párty a s veľkou pompou ťa šľahnú dakde do jamy. že to je zaistené bývanie pre všetkých sonm počul. pamätám sa taká svetlá príhoda. starkí moji, už zomreli a starká chúďa bola ako psychicky chorá o ktorú som sa staral. a hovorila. kde bývame? toto nie je náš dom. a starký sedel v obývacke na pohovke a hovoril, že oni už majú pripravené bývanie na konci dediny na cintoríne. no hotovo reku.
  22. 23
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@vreskot000 no pekne teda neviem ani co ti k tomu povedat viac :D
  23. 24
    Lafiziq

26 ročný muž
    Bratislava

keď som dokončil výšku.... keďže výšku som mal od domu 30 min peši, tak som počas nej býval ešte u rodičov
  24. 25
    Vreskot000

33 ročný muž

@torpedo08 trochu čierny humor :D
  25. 26
    Saddath

30 ročná žena

Nie je nic zle na tim byvat s rodicmi, vzfy som tisko zavidela ludim co mesacne usetrili 500-1000 libier a v 25 kupili dom. Ale tak, neda sa vzdy a 10 rokov po podnajmoch predlzili setrenie. Pokial ma clovek plan financny, pomaha rodicom tak to je len vyhoda.... Ja dom odisla v 19 a bolo to veeelmi tazke, ale tak skusenosti skusenosti...
  26. 27
    Erixa

23 ročné dievča
    Trnavská nemocnica

Odsťahovala som sa minulý rok, to som mala 22 a bolo to jedno z najlepších rozhodnutí v mojom živote... Síce je to iba podnájom, ale aj tak. A neplánujem sa vrátiť domov na dlhšie, ako na víkend (hlavne po tom, co som zistila, ze moja mladšia segra spáva v mojej posteli s jej frajerom a robia tam isté veci)
  27. 28
    Oiquell77

28 ročný muž

@kerrang 1. Chod od rodicov do pice. 2. Zoznamky su MEGA trapne.
  28. 29
    Farfala

30 ročná žena
    hľadajúca

Intrak neratam
  29. 30
    Farfala

30 ročná žena
    hľadajúca

@erixa podobne to robil moj brat s frajerkou... Ked som sa spytala mamy, preco im to dovolila, len sa zasmiala a povedala, ze co mala medzi nich postavit stenu? Boli tam, lebo som si kupila velku postel... To urychlilo aspon, ze som si zobrala hypo a kupila vlastne byvanie... A k mame sa mi uz chodit nechce, no ona je stale v tom, ze u nej som doma a to moje byvanie je akysi intrak len...
  30. 31
    Tequila

26 ročná žena
    Košice

@notmehofejk slabe, radsej sa tu s @1 porozpravaj, obaja ste aspici a inceli, tam skor najdes to vytuzene porozumenie
  31. 32
    Notmehofejk

39 ročný ujo

@tequila nununu (retard) toto ma asi začalo baviť.
  32. 33
    Tequila

26 ročná žena
    Košice

@notmehofejk zacalo? robit zo seba sasa pre nase pobavenie ta bavi od cias kedy ta davala dole klaudiqaaa (blee)
  33. 34
    Notmehofejk

39 ročný ujo

@tequila ty si jak taký moriak. Ja dupnem nohou a teba ide od jedu rozdrapiť :D nože sa ešte podurdi!
  34. 35
    Tequila

26 ročná žena
    Košice

@notmehofejk jj rozdrapit ma tu ide :D
  35. 36
    Notmehofejk

39 ročný ujo

@tequila hudry hudry! na kludasa si to mal skusat davat pred tym, nez si az z paty zacal vytahovat temy, ktorymi by si na mna mohol zautocit :D jaj, ty si taky priehladny jaky si hlupy a tucny :D
  36. 37
    Tommyhot

31 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Rok po vyske. Tusim 23 som mal.
  37. 38
    Tequila

26 ročná žena
    Košice

@notmehofejk ved pisem, ze som v pici od nervov :D co, mas problem s citanim ako s nadväzovaním vztahov? :D
  38. 39
    Notmehofejk

39 ročný ujo

@tequila vidim, ze si. som zvedavy, co urobis, ked ti dojdu temy :D ale v tomto fore uz po tomto nebudem spamovat, otagujem si ta zas niekde inde!
    https://www.humanart.cz/user/1793/art/1793-1328665020-0.jpg
  39. 40
    Tequila

26 ročná žena
    Košice

@notmehofejk mne stacia 2 temy, tvoj alkoholizmus a ze si aspie, vsetko ostatne vtipne z toho potom uz len vyplyva :D skoda, ze zdrhas, ale neva, tak ta teda dam dole zas inde inokedy