Fórum pridal Kaiserchief1, 21. 9. 2018 19:17 do kategórie Literatúra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Knihu Malý princ

0
Kaiserchief1

23 ročný chalan

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Nats

hrá sa, že má 0 rokov

Nečítala som a ani nechcem :D
  2. 2
    Kakofonicka

27 ročná žena
    Wonderland

a videla som aj tu rozpravku o dievcatku a starom pilotovi a plakala som neskutocne :,(
  3. 3
    Kaiserchief1

23 ročný chalan

Ja tuto knihu nemam rad, a zaujima ma ako je tato kniha v oblube birdzakov.
  4. 4
    Majmarad

35 ročný ujo

Práve preto ma poslali k Vám na Zem. Aby som sa pokúsil presadiť hlavnú myšlienku tejto knižky :)
  5. 5
    Kaiserchief1

23 ročný chalan

Ale uznavam zase, ze Exupery sa nevyzival v opisoch. :D
  6. 6
    Kakofonicka

27 ročná žena
    Wonderland

@kaiserchief1 presne to som chcela napisat! :D
  7. 7
    Paracelsus

28 ročný muž
    Weltschmerz

Jedna z najpreceňovanejších kníh v celých dejinách literatúry.
  8. 8
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

akoze samotna kniha je v pohode. ziadna bomba, ale ani nie zla vyslovene. Ale dal som "nemam rad" kvoli tomu, ze je povazovana za strasny klenot, ktorym rozhodne nie je
  9. 9
    Kaiserchief1

23 ročný chalan

@kakofonicka Ocakaval som, ze po mojom statuse sem pride niekto utrusit podobnu poznamku. :D
  10. 10
    Kaiserchief1

23 ročný chalan

Inak zatial same diplomaticke odpovede, priznajte ze by ste ju niektori najradsej spalili. :D
  11. 11
    Kakofonicka

27 ročná žena
    Wonderland

akoze to netvrdim ani ja, ze je to spisovatelsky klenot, ale je to pekna knizka, ktoru mozes citat aj ako dieta, aj ako dospely a vzdy si zoberies z toho nieco ine a mna teraz v dospelosti uplne najviac z tej knizky fascinuje liska a uplne ju milujem (love)
  12. 12
    Melancholik

27 ročný muž

@nats to už prečo ?
  13. 13
    Nats

hrá sa, že má 0 rokov

@melancholik už to tu bolo povedané, preceňovaná kniha :D mám na zozname viac lepších kníh ktoré nestíham čítať :D
  14. 14
    Melancholik

27 ročný muž

@nats ved si to nečitala , ako potom možeš povedať že je precenovana ?

ja som s k nej dostal bez toho aby som vedel o čom je a prekvapila ma
  15. 15
    Nats

hrá sa, že má 0 rokov

@melancholik lebo ju zo zásady obľubujú iba ľudia čo skoro nijakú inú v ruke nedržali :D a mám nejakú predstavu :D
  16. 16
    Evkasv

21 ročné dievča

milujem ju, jej kresby, citáty, myšlienky...
  17. 17
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

mám rád chrumky, presne tieto (thumbs)
  18. 18
    Fakecocacolazero

23 ročné dievča
    Malacky

bola to jedna z prvych knih co som uplne citala ako mala a potom som ju citala este vela krat v priebehu zivota aj bez toho aby som vedela, ze je tak znama a cool :D
  19. 19
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Tieto chrumky zbožňujem !
  20. 20
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 1 rok
    Brno

@7 @8
    strasne tu knihu a ludi, ktori ju povazuju za nieco uzasne a krasne, nemam rad
  21. 21
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

@trdelniiiq ale tak s tými ľuďmi je to už trochu prehnané, nie? xD
  22. 22
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 1 rok
    Brno

@pubertslatinocelny jasne, ze som to prehnal ale kto normalny ti povie, ze je to uzasna a skvela kniha, ktora ti vela dala a je v nej tolko nadcasovych myslienok, a uplne sa nad tym rozplyva :D nechcem sa nikoho dotknut ale ked toto je pre niekoho vrchol literatury alebo to povazuje za cestu k osobnostnemu briezdeniu (a ma viac, nez 14 rokov), tak s tym clovekom si v zivote nebudem rozumiet, lebo by sme sa nesmierne lisili okrem vkusu v literature aj v dalsich veciach.
  23. 23
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 1 rok
    Brno

ale akoze v zasade je mi to dost ukradnute, nie ze by som teraz hejtoval kazdeho, kto zaspava s princom pod vankusom.
  24. 24
    Autistik

25 ročný muž

@trdelniiiq aké knihy sú pre teba lepšie?
  25. 25
    Efyks

11 ročný chlapec

hmm vidím, že sa tu zišla porota anasoft litery, aby zhejtili jednu knižku :)
  26. 26
    Lear00

16 ročné dievča

Má síce pár dobrých myšlienok, ale celkovo je to podľa mňa dosť precenene dielo...
  27. 27
    Matrock

29 ročný muž
    Michalovce

Mne sa páčila a páčia sa mi myšlienky z tej knižky. Nemusí sa páčiť každému. Avšak hejtovať niekoho za to, že jemu sa to páči? Hmm... No aj to je cesta...
  28. 28
    Marekcer

21 ročný chalan

Necital by som ju, kebyze nemusim, ale bola to jedna z lepsich knih.
  29. 29
    Warble

20 ročné dievča

akoze mila kniha, dvakrat som si ju precitala, ale ze by to bol nejaky klenot literatury, to urcite nie :)
  30. 30
    Atom2

29 ročný muž

...no je to kniha ktorej myšlienka dnes veľa ľuďom chýba,lebo su pozersky a uplne zabudli dívať sa nie očami ale hlavne srdcom okolo seba ...a páčilo sa mi, že sa princ pýtal na vyznam slov čo mi tiež občas príde take že ľudia ich používajú ale zabudli čo znamenajú