Fórum pridal Kika8282, 18. 9. 2018 14:48 do kategórie Mobily. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Knižkové puzdro a magnet

0
Kika8282

20 ročné dievča

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či máte niekto skúsenosti s knižkovými puzdrami na mobil. Bolo mi povedané, že do priestoru na karty by som nemala vkladať platobnú kartu, ISIC alebo čokoľvek, čo má v sebe čip - vraj kvôli magnetu v puzdre. Je to pravda?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Erixa

21 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

Ja uz by som iný obal nechcela, iba knizkovy (a na aliexpresse je obrovsky výber)

A tie karty by tam asi vážne byť nemajú... Ak ti to vadí, tak si kúp na suchý zips
  2. 2
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Neviem no nemam rad tieto knizkove ale najhorsie je ze uz pomaly ani ine co ochrania aj displej nie su
  3. 3
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

@kika8282 karty tam mať môžeš, ale magn. pasikom resp. chipom na opacnu stranu, nez je magnet
  4. 4
    Tikalok

29 ročný muž

Minule som otvoril knžkové puzdro a nebol tam mobil, ale knižka. Doteraz som nahnevaný.
  5. 5
    Vreskot000

31 ročný muž

Nezohrava tam nijaku rolu. Na i phone mam sam knizkove puzdro s magnetom, neviem si ho vynachvalit. Predtym som mal večkove ale to mi nevyhovovalo. Knižkove jemsto krat lepšie :) odporúčam