Fórum pridal Sidious, 30. 9. 2020 20:22 do kategórie Politika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Koho by si volil ak by voľby boli teraz?

0
Sidious

22 ročný chalan

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Blackfog

hrá sa, že má 0 rokov

Jedine Sulíka.
  2. 2
    Chirurg

26 ročný muž

Sulika.

progresivne slovensko ani za rocnu lekarsku vyplatu. banda neschopnych ludi. to by vyzeralo, kebyze truban je premier, ahaa.

3. 3
    Nuumik

tvári sa, že má 3 roky
    Toxicity

:D
  4. 4
    Kakofonicka

29 ročná žena

@nuumik aj som ti chcela nieco na to povedat, ale potom som si spomenula, ze si z Nitry a tak uz nic, chapem..
  5. 5
    Nuumik

tvári sa, že má 3 roky
    Toxicity

@kakofonicka :D
  6. 6
    Elkiller

29 ročný muž
    burkina faso

sulik uz tu uradoval a kokot z toho.
  7. 7
    Elkiller

29 ročný muž
    burkina faso

https://www.youtube.com/watch?v=91Q7xffyASU
  8. 8
    Sidious

22 ročný chalan

@elkiller Tak ale ľudia ktorí majú záujem o stranu s ideológiou ako má SaS nemajú veľký výber.
  9. 9
    Wewo

27 ročný muž
    Skyr addict

Zatiaľ som vždy volil SaS a neľutoval som.
  10. 10
    Sidious

22 ročný chalan

@wewo
    Ja tiež. V súčasnej koalícii sú jednoznačne najrozumnejšia strana.
  11. 11
    Narazuvzdornaa

26 ročná žena
    bridge troll

SaS u mna velmi stupli po volbach, este aj Sulik je dobry minister, a respektujem, ze neustupuju hentej hnusnej mumii, lebo koalicna dohoda

O PS od volebnej noci nic neviem, sledujem par ich kandidatov na soc. mediach a su mi nadalej vysoko sympaticki, ale neviem neviem, ci by som sa nepriklonila k SaS
  12. 12
    Robin

23 ročný chalan

SAS uz viac volit nebudem
  13. 13
    Tomkov

23 ročné dievča

vždy iba SaS
  14. 14
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

z recesie KSS
  15. 15
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

@sidious jediná ideológia SaS je všetko predať
  16. 16
    Lukaso121

29 ročný muž
    Nitra

Za odkluku cirkvi by som im aj svatu omsu vybavil (hehe)
  17. 17
    Sidious

22 ročný chalan

Po porovnaní s anketami ktoré tu boli pred voľbami to vyzerá, že OĽANO dosť oslabilo.
    PS/Spolu sa rozišli a vyzerá to tak, že väčšina zostala u PS. Čo je dosť prekvapivé, preto že vo voľbách mali poslanci Spolu viac preferenčných hlasov než PS.
  18. 18
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

Chcel by som vyzdvihnúť tvoju snahu zladiť poradie jednotlivých strán s farbami, ktoré ich reprezentujú. (thumbs)
  19. 19
    Sidious

22 ročný chalan

@teal Ďakujem. Som rád že si to niekto všimol.
  20. 20
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

@14 -> @15 to asi nebude iba z recesie. :D
  21. 21
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

To zas bude vyzerať ach boha
  22. 22
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@hetfield všetko predrbať! To je náplň ich roboty!
  23. 23
    Tequila

26 ročná žena
    Košice

@10
  24. 24
    Samuelfghk

23 ročný chalan

OĽaNO celkom dostáva na frak, ale ani sa nečudujem, po tom čo stvárajú. Dal by som stranu, ktorá je v prieskume najvyššie, čiže momentálne asi ten Hlas. Ale ani so SaS, ktorá vedie tu, by som problém nemal. Jediné, čo by som ako alternatívu určite nechcel, je ĽSNS alebo Smer (ten starý, čiže Fico)
  25. 25
    Sidious

22 ročný chalan

@samuelfghk
    A v čom je nový smer lepší než starý?
  26. 26
    Samuelfghk

23 ročný chalan

@sidious Tak netvrdím, že Pelle je dokonalý, ale to nie je ani Sulík ani Kolár. Som ale presvedčený, že by nekradol tak ako Fico a nemal populistické reči. Práve on sa mi teraz javí ako ten, čo navrhuje rozumné riešenia. Ale Matelko mu to zmetie zo stola a tá jeho komisia nariaďuje také opatrenia, ktorými porušuje základné ľudské práva. Už sme tu pomaly ako v Bielorusku, ale oni to na rozdiel od nás, svedkov igorovych a tupych slovenských oviec pochopili, a vyšli do ulíc.
  27. 27
    Sidious

22 ročný chalan

@samuelfghk
    Zamysli sa ale na Pellegriniho koaličným potenciálom. Jediní ktorí by s ním išli sú Smer a Sme rodina.
    Založenie Hlasu bol len taktický krok. Smeru odchádzali voliči. 1. časť do SmeRodina a 2. časť ku LSNS,Vlasť atď. Smer nedokázal pokryť toľko názorových prúdov. Na udržanie si prvej časti si založili Hlas, ktorý má miernejší program a fešáka predsedu. Smer sa zameriava na druhú časť, ostali im v strane kádre ako Fico a Blaha a zameriavajú sa na tú najjebnutejšiu časť voličov.

A Pelle že by nemal populistické reči? A čo tie 13. dôchodky týždeň pred voľbami?
  28. 28
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

@teal ver či nie ale bolo by to z recesie,sám som ex volič sas ale odkedy tam majú "esá" typu Osuský a Cigániková by som radšej podstúpil kolonoskopiu ako im dať hlas
  29. 29
    Deficit

24 ročný chalan

vždy SaS, jediná voliteľná a konzistentná strana
  30. 30
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Olano, na 2. mieste možno Za ludi, kvoli Kolikovej a Remisovej, ktorá sa mi znova začína celkom pozdávať. Keby nebola ina možnosť, tak asi tiež SAS...
  31. 31
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

*z čoho vypliva, ze som spokojná so sucasnou koaliciou az na Kollara, ale takto majú aspon ustavnu väčšinu.
  32. 32
    Sidious

22 ročný chalan

@azizi
    Za ľudí má naozaj pár schopných ľudí. Kolíková je asi najschopnejšia ministerka v súčasnej vláde. Je len škoda, že si toho nikto nevšíma, Slováci chcú v politike šou.

Konkrétne z akých dôvodov by si volila Oľano? Po voľbách som bol celkom spokojný s výsledkami a aj s tým, že Matovič je premiér. Ale nie som spokojný s tým ako neprofesionálne vystupuje na verejnosti a ako sa správa ku svojím koaličným partnerom. A ešte aký odpad tam dotiahol medzi poslancami. Asi ani on nečakal, že ich bude mať 53 a dával tam kohokoľvek len do počtu.
  33. 33
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@sidious nemám teraz moc čas, ale určite ti odpíšem ešte neskôr. Inak súhlasím takmer do bodky asi so všetkým, čo si spomenul...