Fórum pridal Verto, 16. 8. 2011 22:54 do kategórie Mobily. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Koho je to cislo?

0
Verto

24 ročný chalan
Bratislava

Zdravim, je mozne ze som sa stal obetou podvodu. Potreboval by som zistit meno majitela tohto telefonneho cisla ( 0949456128 ) po pripade aj adressu, tak tiez mam k dispozicii aj emailovu adresu ( funny13@centrum.sk ) ...
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Amelia13

hrá sa, že má 1 rok
    ...

Predal Ti mobil?
  2. 2
    Amelia13

hrá sa, že má 1 rok
    ...

...na bazos.sk? <br />
  3. 3
    Verto

24 ročný chalan
    Bratislava

@drejka z toho dovodu lebo skada je 60 euroa riesit to nikto nebude, mam aj cislo bankoveho uctu.... vseko sa da len staci niekoho z O2 alebo VUB co mi to pozrie aj sa odmenim....
  4. 4
    Vive

23 ročný chalan
    v makrovesmíre

podľa mňa si ty sám podvod. dobre vieš, aké číslo to je a len chceš aby sme naň zavolali :D
  5. 5
    Smajdalf

23 ročný chalan
    The Chosen One

choď na políciu...
  6. 6
    Verto

24 ročný chalan
    Bratislava

@amelia13 ano :D .... google.sk? :P
  7. 7
    Verto

24 ročný chalan
    Bratislava

n@vive nepotrebujem nikoho aby tam volal iba neake info o tom cislo
  8. 8
    Amelia13

hrá sa, že má 1 rok
    ...

Hej... Inak, s podobným som mala skúsenosť, že my niečo akože "predali" a nedostalo sa to ku mne... Ale ja som vedela kto je ten človek a - môj milovaný ocinko to z neho "vytĺkol" - ... :D <br />
    Skús ísť na políciu, ak budú ochotný povedia Ti koho to číslo je, oni to ľahko môžu zistiť.
  9. 9
    Klaudiqaaa

24 ročné dievča

@amelia13 ošikať celú políciu tí vedia spraviť holý kokot a nie pomáhať tam kde treba.... <br />
    <br />
    treba ti len spoznať niekoho kto robí v O2 a hneď budeš vedieť
  10. 10
    Amelia13

hrá sa, že má 1 rok
    ...

@klaudiqaaa Preto som povedala "ak budú ochotný" ... Nuž, máš pravdu. Policajti sa Ti vysmejú a nič nespravia, vlastná skúsenosť.
  11. 11
    Daddy

21 ročný chalan
    . . .

tipujem na klasický podvod bazosu? ... vsadím sa že mám pravdu.. :D
  12. 12
    Eveve

21 ročný chalan
    Over the rainbow

Čo? na bazoše takéto podvody? Ja som tam teraz pridala nejaké veci, na predaj. Toto som mala vidieť skôr. Čo sa tam deje?
  13. 13
    Depropex

25 ročný muž
    Už nikto

@verto však ak si previedol peniaze ono sa ich dá vziať späť, len musíš svojej banke nejako oznámiť k čomu došlop
  14. 14
    Martin182

27 ročný muž
    Bratislava

pokial nemáš známosti tak Ti to číslo nikto nezistí.. sú oveľa vážnejšie prípady kedy ajtak čísla neposkytli.. skôr by som sa zameral na tú banku, ale hlavne čím skôr, vraj tam existuje istá doba kedy môžu tie peniaze ešte spätne strhnúť..<br />
    A čo sa týka bazošu treba si dávať pozor a vedieť ako na to.. nakupujem cez neho už roky, občas aj predávam a nikdy sa mi nič nestalo.. takže netreba hneď odsudzovať..
  15. 15
    Midnight

27 ročný muž
    neber ostatných tak vážne(?)

@verto <br />
    "aj sa odmením"<br />
    lenže postih pre pracovníka banky alebo operátora za neoprávnené poskytnutie osobných informácií (kam presne táto tvoja požiadavka spadá) je vyhadzov (robil som v orangei, viem to), takže pochybujem že by si sa danému človeku vedel odmeniť tak aby mu to za to stálo.<br />
    <br />
    je fakt že polícia by sa ti s tým asi vysmiala, ale:<br />
    máš mail a číslo, takže si od neho asi niečo "kúpil" cez net, napíš najprv danej stránke na ktorej si inzerát našiel, oni to riešiť budú, ak majú ako.<br />
    druhá vec, rieš to so svojou bankou. obom týmto inštitúciám si v podstate "platiaci klient", takže je vysoko v ich záujme to riešiť už len z princípu, bez ohľadu na to o akú malú sumu ide.
  16. 16
    Tommyhot

27 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

ako povedal @martin182 ak si posielal peniaze prevodom na ucet, kontaktuj banku. Ta bude kontaktovat banku prijemcu a do mesiaca mas svoje peniaze spat.<br />
    <br />
    Policia taketo veci neriesi, kedze ide o priestupok.
  17. 17
    Beautiful-disgrace

22 ročné dievča
    Mordor

@amelia super otec :D :)
  18. 18
    Normalkomar

18 ročný chalan
    in the rock sky

nepoznám
  19. 19
    Antifunebracka

27 ročný muž
    pokémaster birdzu

sak to je lacove! @hnisavica koho si zas odrbal, ty vituz?
  20. 20
    Hnisavica

hrá sa, že má 0 rokov
    ...a tým myslím tam dole

@antifunebracka Ale, takého jedného chlapca, vraj má nejaký funny mail či čo, ako ti to napadlo tuto?