Fórum pridal Anonym356, 10. 7. 2017 13:24 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Koho najviac hejtujete?

0
Anonym356

21 ročný chalan

Okrem mňa, koho tu na birdzi najviac neznášate, kto vám lezie najviac na nervy? :D a prečo?
Odozva

Názory k téme

1. 2
    Hagelslag

23 ročný chalan

Sám seba...
  2. 3
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

Úplne najviac asi Zajac... ale má to aj svoje svetlé stránky, pretože som si uvedomil, aká hrozná stoka je tento portál a konečne odstránil všetok svoj obsah z profilu.
    Okrem neho ju tu ešte zopár ďalších, ale nebudem ich menovať.
  3. 4
    Lukaso121

26 ročný muž
    Nitra

v podstate nikoho sak je to internet , len mam niekedy stiplave poznamky
  4. 5
    Montgomery

27 ročný muž

seba
  5. 6
    Gnomeslayer

22 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Nikoho.
    Preco by som niekoho mal?
    Ved kazdy ma subjektivne pocity, nazory...
  6. 7
    Milgamman

9 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

kazdy kto sa da (:
  7. 8
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

Laurikaa mi neni sympatická svojím chválenkárstvom.
    Vreskot0000 ma už označil za schizofreničku, piču, tlstú a slaboduchú takže ani jeho nemilujem.
    Takisto zajko je nič moc pre mňa...
  8. 9
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

nehejtujem nikoho, darí sa mi ignorovať tých, o ktorých nemám záujem
  9. 10
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

momentalne asi seba.
  10. 11
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

Nikoho, ignorujem ľudí čo mi nesedia.
  11. 12
    Petrius

29 ročný muž

momentalne najviac hejtujem to slovo hejt ....
  12. 13
    Marcello1111

29 ročný muž

nikoho a ani nebudem, kto mňa jeho problém, dáva tak svetu na známosť, že je zlý človek a mal by sa nad sebou zamyslieť...
  13. 14
    Redchevrolet

32 ročná žena
    Bratislava

@marcello1111
    Nikoho nehejtujes - rovno posielas do pekla.

Plavam_zivotom
    Aj Vreskot? (mam obdobnu skusenost s vyssietagovanym a nielen ja). Tym chcem povedat, ze tunajsi bozi bojovnici su hejterska elita a na ich dookola omielanych kecoch o laske k bliznym sa celkom bavim :)

14. 15
    Redchevrolet

32 ročná žena
    Bratislava

@plavam_zivotom - sorry, zabudla som tag hore
  15. 16
    Marcello1111

29 ročný muž

@redchevrolet
    no tak sa bav ďalej, mne to do smiechu nie je...
  16. 17
    Marcello1111

29 ročný muž

@redchevrolet
    a to ťa mám ešte aj v priateľoch, zaujímavé no....
  17. 18
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

@redchevrolet konverzáciu ktorú som mala s vreskotom cez TSky ak by som zverejnila, tak je oproti nemu Midnight král normálnosti asi ... to je psychouš čistý...
  18. 19
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

@marcello1111 Ty nikoho nehejtuješ??? Ale no ták! Aspoň trocha sebareflexie!
  19. 20
    Padlyanjel

22 ročné dievča
    z Xibalby

Nie je nikto taký koho by som vyslovene že nemala rada, a tí ktorých mám rada to vedia :)
  20. 21
    Redchevrolet

32 ročná žena
    Bratislava

@marcello1111
    Ano, zaujimave...
    Tak sa priatelom bezne pise, ze je "jebnuty troll" a dalej ta uz nebudem citovat.

Nic v zlom, ale priznam sa, ze je mi trochu zahadou, ze ma odoberas. Netajim, ze som ateista, nihilista, materialista a vsetko, co je v rozpore s tvojim vyhradenym svetonazorom. Ale nejaky dovod asi mas, tak ok :)

Takze to, co ti napisem, skus brat ako priatelsku radu. Nemozes sa divit, ze si minimalne na smiech, ked tu ludi bezdovodne urazas vulgarnymi nadavkami (osobne, pri neosobnych temach) a vzapati produkujes moralisticke kecy o vzajomnej laske.
    Nenapisala som ti nic svetoborne a urcite to nepocujes prvykrat, ale skus tento aspekt svojho vystupovania prehodnotit. Nie jednym vyspovedanim sa, ale dlhodobo a komplexne.
    Ja takyto druh zabavy rada ozeliem :)
  21. 22
    Marcello1111

29 ročný muž

@kierkegaard
    kde, ako, kedy, kde?
    už dneska môžem povedať na 100%, že ani jeden z birdzákov sa nemôže vykrúcať, že "nevedel- nepočul o Trojjedinom Bohu"..

bárs su moje slová niekedy aj tvrdé, sú to slova pravdy a ta sa čoskoro stane skutkom...
    napĺňajme si svoje knihy života dobrými skutkami, to sú jedine poklady v nebi, ktoré nás spasia...
    veľmi si ťa vážim a som ráde, že si ako šťuka v rybníku, ktorá nedá zaspať nikomu, lebo inač by bol zatratený ... :)
  22. 23
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

@marcello1111 Čo to tu ty pletieš zas priateľu? Do kokotov si mi nadával a do pekla ma posielal a nie len mňa, a to nazývaš slová pravdy? A to sú dobré skutky? Ale Filiipkóóó, aj ja som hajzel ale aspoň tu zo seba nerobím svätého až za ušami, prestaň s tým prosím.
    A ďakujem za pochvalu, vidíš, viac ľudí chváľ. Nie je to tak krajšie? A viac tu hovor o nebi ako o zatratení, ak chceš teda tak moc evanjelizovať. ;-) Na čom nie je nič zlé samozrejme.
  23. 24
    Marcello1111

29 ročný muž

@redchevrolet
    si ma ukameňovala, si zaslúžim!
    a všetci sme hriešni, aj tí svätí tam hore na nebesiach zhrešili a vidíš, predsa sa zaľúbili Bohu...
    hľadajme spôsob a staneme sa Božími dietkami, tak ako nás stvoril Boh Otec..
    kto je bez viny, Boh to dobre vie, že sme hriešni, ja by som rád videl v dnešných časoch toho, kto by nim nebol a pokľakol by som pred ním a vzal mu úctu a slávu Božiu...
    každý z nás chybí každý deň aj päťkrát (možná) a následne si uvedomí, že konal nesprávne...
    hľadajme cestu k sláve, nie k problémom a vzájomnej nevraživosti...
    ak som ti ublížil, odpusť mi..
  24. 25
    Marcello1111

29 ročný muž

@kierkegaard
    myslel som, že tie dávne hriechy su za nami, ako vidím,m budem ich mať na očiach do "smrti"...
    mne x ľudí ublížilo a odpustil som im, lebo tak mikáže viera a zákon Boží...
    a nikdy viac sa nebudem k tomu vraciať, aj Duch svätý hovorí :
    Duch Svätý, milý priateľ duší, nauč ma nikoho neposudzovať
    a na krivdy nikdy nespomínať!
    Duch Svätý, obšťastňujúce Svetlo duše, nauč ma vidieť po
  25. 26
    Marcello1111

29 ročný muž

potreby iných a nezanedbávať dobré skutky.
  26. 28
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

@marcello1111 Však ja sa na teba nehnevám, ja sa nedokážem hnevať na nikoho na nete. Dokopy mi to je aj jedno. Ale nemysli si že ti ako si tu nadával už viac nepripomeniem, keď bude treba, pripomeniem. A nebude to ma nič zo spomínaním na nejakú "krivdu". Nemám rád keď sa niekto tvári "ja nič, ja muzikant"
    Okey, ja to beriem, zmenil si snáď Filipko, je to pekné a chvály hodné ak to je tak. Ale to neznamená že ťa sem-tam jemne nehejtnem ako teraz napr.. ;-)
  27. 29
    Marcello1111

29 ročný muž

@kierkegaard
    ak si Syn Boží, môžeš ma hejtovať dňou a nocou, lebo je to vôľa Jeho a ja sa zas a znova pokorne skloním a poviem Pane zmiluj sa a odpusť mi, lebo som zhrešil...
  28. 30
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

Aj tak sú trápni
  29. 31
    Redchevrolet

32 ročná žena
    Bratislava

@marcello1111
    Samozrejme, ze odpustam a vlastne som sa ani prvoplanovo nehnevala konkretne na tento status. (hoci ma to trochu prekvapilo - vyletel si totiz v diskusii o nenabozenskej teme)

Skor mi vadilo to iste, co aj @kierkegaard - ovi a s tym zamerom som sa aj zapojila sem do diskusie.
    A sice, poukazat na diskrepanciu medzi tvojimi kaznami a (obcasnym) charakterom tvojho prejavu v tomto smere a pokusit sa vyvolat u teba nejaku sebareflexiu.
  30. 32
    Mayben

25 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

on vie
    ale nejako to neprežívam..nemôžem povedať, že by som ho nenávidela alebo čo..vlastne ho ani neriešim, pokiaľ ma práve nesere s niečim :D
  31. 33
    Antifunebracka

28 ročný muž
    cvokar birdzu

@plavam_zivotom Zverejni, nech ľudia vidia :(
  32. 34
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

@marcello1111 No vidíš ako pekne a slušne odpovedáš zrazu. Nech to je tak aj ďalej a možno tu niekoho aj naozaj obrátiš, ak potom túžiš. Super.
  33. 35
    Marcello1111

29 ročný muž

@kierkegaard
    túžim po tom, aby si si ma konečne nevšímal a nestaral sa do môjho života!
  34. 36
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

@marcello1111 Niéééée, budem sa a ešte viac starať! :D Veď si mi napísal že ťa môžem hejtovať dňom i nocou. :D Aj som si urobil screen toho, keď to budeš chcieť zmazať. :D
  35. 37
    Marcello1111

29 ročný muž

@kierkegaard
    ja za tvoje zlorečené skutky trpieť nebudem....