Fórum pridal Montgomery, 5. 5. 2019 21:05 do kategórie Umenie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Koho z dvojice Lasica Satinský máte/ste mali radšej?

0
Montgomery

29 ročný muž

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Akoze vo dvojici som mal rad aj Lasicu, ale volako teraz uz Lasicu az tak ani netoto...v 7 s.r.o. sa mi moc nepacil (ako ani nikto v tej relacii)
  2. 2
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Satinského som mal radšej, páčila sa mi jeho bodrosť a prišiel mi prístupnejší než Lasica. Hoci Lasicu považujú za velikána slovenského humoru, tak mne sa viac páčil Julo.
  3. 3
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

L+S spolu
  4. 4
    Lojzo_xxl

25 ročný muž

Trapkovia obaja
  5. 5
    Marcello1111

31 ročný muž

ten žijúci, by si mal dať pohov, silený humor nikomu nič na zdraví nepridá...
    možno tak za komančov...
  6. 6
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Fakt netusim, mozno Satinsky, prisiel mi taky milsi:) Ale hlasovala som, ze neviem.
  7. 7
    Grietusha

36 ročná teta
    world citizen, človák

v dvojici obaja, mali skvelú chémiu a fungovali výborne tak, ako boli.
    v rámci samostatného fungovania Satinský.
  8. 8
    Nats

hrá sa, že má 1 rok

Čítala som satinskeho listy Oľge, takže mi pripada taký "bližší", inak mám rada oboch
  9. 9
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

ako píše @kaiserchief1 Satinský bol viac prístupnejší,často nosil oblečené zelené montérky a bol ochotný sa baviť s hocikým aj s babkami na trhu,to si u Lasicu neviem predstavit
  10. 10
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Inak dobre fórum, ja rozmýšľam, že založím srandovné hlasovanie, kde sa bude dať hlasovať do ktorej kategórie žien, ktoré Satinský pomenoval sa radíte. :D
  11. 11
    Gothicpoethic

26 ročná žena
    <b>Prostoreká</b>

Určite Satinský. Čítala som veľa jeho kníh, má taký milý, jemný humor, zdá sa mi ľudskejší.