Fórum pridal Montgomery, 8. 12. 2019 12:05 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Koho z tychto birdzakov nemusite

0
Montgomery

29 ročný muž

mozete hlasovat anonymne, pripadne kto sa neboji nech napise
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Montgomery

29 ročný muž

Staphylococcus
  2. 2
    Montgomery

29 ročný muž

Marcello1111
  3. 3
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

Riddlera, lebo mi sľúbil že mi pošle slvoje nahé fotky a stále nič :( neverte mu, on ojebáva!
  4. 4
    Verdamt

28 ročný muž
    Trnava.

Nič proti nikomu, ale Vreskotove seminárky z filozofie by som čítať nechcel...
  5. 5
    Patrixo

69 ročný ujo
    Militantný slniečkar

takych tych emocionalnych kriplov co sa za kazdu cenu snazia niekomu ublizit
  6. 6
    Firestorm

30 ročný muž
    Bratislava

Kto ma má aspoň trochu rád, dajte mi hviezdičku!:S:D
  7. 7
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/MEŦɌØPØLΛ_

Nechápem, prečo toľkým ľuďom vadí @1. Aspoň jedna baba, čo si tu vie otvoriť hubu...
  8. 8
    Draks

34 ročný ujo
    Bratislava

mám rad všetkých : ) akurát @Firestorm by niekedy mohol vážiť slová
  9. 9
    Firestorm

30 ročný muž
    Bratislava

@draks Kľud, Eugen..užívaj v pokoji druhú adventnu nedeľu - ako správny kresťan.
  10. 10
    Nightrain

31 ročný muž
    Levice

@teal Presne preto. Správa sa ako primitívny hulvát.
  11. 11
    Waagbistritz69

26 ročný muž
    утопия

@firestorm Máš dobrý nick prinajmenšom. https://youtu.be/0zZFHT2WC5o
  12. 12
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

momentalane si len Marcello1111... a Staphylococcus mam nahodou rad (:
  13. 13
    Mango

hrá sa, že má 1 rok
    Brno

@montgomery
  14. 14
    Dreyjir

tvári sa, že má -1 roky
    [smutná]

Dala som hviezdicku na mangov komentar, ze teba nemusim, lebo taketo anonymne preteky autizmu su podla mna trapne. Aj neanonymne vlastne :D
  15. 15
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/MEŦɌØPØLΛ_

@nightrain a čo má byť? Podľa mňa jej tie hviezdičky dávajú iba chlapi s dotknutým egom, ktorým vadí, že nie je ticho a nemá problém ich tuto pred všetkými zhodiť. :D So stafylo často nesúhlasím, ale jej správanie mi nemá dôvod prekážať. Ja by som chcel, aby viac žien bolo tak asertívnych. Škoda, že nie sú...
  16. 16
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

Nemám problém s nikým. Každý sme nejaký. Len nechápem tie Chrisove fóra, že čo to píše za nezmysli a o čo mu vlastne ide a kto to vlastne je (hehe)
  17. 17
    Montgomery

29 ročný muž

@teal tak to si nastuduj pojem asertivita, je dost rozdiel byt asertivny a spravat sa ako arogantna prijebana pica
  18. 18
    Montgomery

29 ročný muž

Ani by ma neprekvapovalo ak by bol mango fejk stafylo
  19. 19
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

Toto forum ma potencial splnit predpoklady funkcie [Vyvolať nepokoj]
  20. 20
    Vreskot000

33 ročný muž

@verdamt ale bratu neber to tak tragicky. rozmýšľanie je základný atribút čo človek dostal ako dar :D :D :D
  21. 21
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

neviem, čo máte proti Stafylo, keď ona je zlá len na idiotov...

či aha, preto sa vás to týka? :D
  22. 22
    Firestorm

30 ročný muž
    Bratislava

@mielikki Tvoj názor nie je objektívny rovnako tak. Všetci predsa vieme, že ste dobré kamošky :)

Ja voči stafylo neprechovávam žiadnu nenávisť, no je pravda, že je jej slovník občas max. nemiestny, prehnaný, útočný a neprimeraný - takú slečnu len postaviť za výčap do štvrtej cenovej a nech rozdáva miestnym ožranom pivá a borovičky.
  23. 23
    Verdamt

28 ročný muž
    Trnava.

@vreskot000 Mýliš si rozmýšľanie s odvolávaním sa na falošné domnienky a nejakú knihu ako kritérium pravdivosti...
  24. 24
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@firestorm možno sa kamarátime, ale len na základe toho, ako tu pôsobíme, takže najprv som si na ňu musela vybudovať názor objektívne

takže jediná subjektivita môže byť v tom, že máme nerady rovnakých ľudí, čo buduje istú spolupatričnosť

a to, že niekto občas reaguje impulzívnejšie, ešte z neho nerobí zlého človeka, zvlášť ak tým nikomu neubližuje (ako som spomenula vyššie, zvykne to byť len ako reakcia na ľudskú hlúposť, ktorá vie byť omnoho nebezpečnejšia)

a napríklad nikdy som nemala problém s ňou nesúhlasiť a pokojne si to vyargumentovať, opäť aj dávno predtým, ako sme sa začali spolu baviť viac

25. 25
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

tak o mne sa to aj vie ze ju extremne nemusím a mam taky pocit ze za celu dobu birdzu su ona a dumbledore na tej istej urovni v mojich očiach ..ešte som sa tu nestretol s horšou (nepríjemnejšou) mentálnou výbavou
  26. 26
    Vreskot000

33 ročný muž

@verdamt falošné domnienky to je tvoja hypotéza, ktorá sa celkom ľahko dá vyvrátiť. čo napríklad chceš vysvetliť. práveže na biblii je dobré to, že je to kniha, ktorá je písaná pod vplyvom Ducha Svätého a nie je to ľudské slovo. Je to božie slovo. Sú tam skutočnosti, ktoré aj dokonca archeologia nezávisle od seba potvrdila, že viaceré veci sa naozaj udiali presne ako sa to píše v Biblii. Je isté, že sa tam nachádzajú aj všeobecné vyjadrenia, ktoré ale sú dokonale zlučiteľné s morálkou. Desatoro platilo v dobe starého zákona cca 4000 pnl, a platí aj dodnes. nevidím napríklad v ničom chybu, ktorú by som mohol kategoricky vylúčiť. Ja ti to hovorím na základe mojich štúdii, ty možno na základe svojich domnienok, ktoré nevieš potvrdiť. Skús sa na veci pozerať nestranne. Aj einstein bol ateista, ale v matematike dokázal geniálne veci. Nič to ale nemení na fakte, že náboženstvo mal za ópium ľudstva a výmysel. On už spoznal kde je pravda. a práveže tá viera je niekedy to posledné, čo ti ostane, hoci sa to tak nezdá. do toho sa zas púšťať nemienim, ale jedno je isté. pozri. Ani do školy si nechcel ísť, a predsa si musel absolvovať materskú, základnú, strednú, a možno vysokú. Ktorú si reálne chcel absolvovať? možno ani jednu. Možno máš titul, možno pekné spomienky na školu, ale dobre že škola už skončila. a práve tie spomienky budú to jediné ktoré ti ostane presne ako s vierou. Všetko ti raz bude odňaté, všetko ti raz zoberú, iní ťa opášu a povedú kam nechceš. Presne ako to povedal Kristus Petrovi, kde mu pripomenul, že skôr, ako kohut zaspieva tri razy ho zaprie. a takto to beží aj v živote. za niečo bojuješ dnes, zajtra to poprieš. Posledné čo ti poviem. Na asi dvoch mojich blogoch som vyslovil myšlienku. je jedno, či s niečím súhlasíš alebo nie. pretože aj pochybením, hoci možno neoprávneným si tvoríš názor, ktorý neskor tak či tak prehodnotiš. Ale jedno je isté, že všetci raz prídeme k jednej pravde, ktorá ti otvorí oči. dúfam, že som ti to napísal kultivovane
  27. 27
    Indelirium

hrá sa, že má 0 rokov

No ľahšie by bolo vypísať, tých ktorí sú mi tu sympatickí... :D
  28. 28
    Dreyjir

tvári sa, že má -1 roky
    [smutná]

@verdamt :D :D si si nepomohol :D
  29. 29
    Lukaso121

29 ročný muž
    Nitra

@2 dal som hviezdicku a nehanbim sa zato (hehe)
  30. 30
    Goldenbeach

tvári sa, že má 3 roky

@teal ked je v ponuke, tak zahviezdickujem :D
  31. 31
    Dollish

hrá sa, že má 2 roky
    „Smrťou končí každý problém. Žiadny človek, žiadny problém."

Autor tohto fora ma podla profilu 29 rokov a a toto ho trapi
  32. 32
    Motovidlo323

30 ročný muž
    vlastne ani nvm

@firestorm Asi tak. 1 z týchto ľudí je len obyčajní jurodivý blázon a 2. je systematicky zlomyseľná, vnútorne prehnitá zakomplexovaná osoba, ktorej jediným cieľom je vyvršovať sa na všetkých ostatných. A keď sa hanbí verejne, tak aspoň cez svoju armádu fejkov. Nie divu, že sa jediná riešila s Notmem.

Jaj počkať, ona robí zle len hlupákom. Geniálna argumentácia na spôsob stredovekej cirqi, ktorá predsa upaľovala len bosorky.
  33. 33
    Notmehofejk

18 ročný chalan
    Už na prvý pohľad vzdelaný, rozmýšľajúci a hlavne veľmi inteligentne vyzerajúci mladý muž

@motovidlo323 zlate, jak sa ma snazis stiahnut do svojej sfery vplyvu (: drz sa ty len pekne postovania hovien a pchania sa do zivota ludom, ktori su dost jebnuti na to, ze sa ti nevyhybaju jak cert krizu :D ja som mimo tvoj limit.
  34. 34
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

Nikoho. A som rada, že sa to dá chápať aspoň dvomi spôsobmi, pretože presne tak to myslím.
  35. 35
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Zajko je kamos a Stafylo mi je v poslednej dobe trosku sympatickejsia ako predtym :D takze nehviezdickujem (?)
  36. 36
    Motovidlo323

30 ročný muž
    vlastne ani nvm

@notmehofejk http://www.reactiongifs.com/r/panic.gif To sú nervy :D Sry, že som ťa odhalil (:
  37. 37
    Notmehofejk

18 ročný chalan
    Už na prvý pohľad vzdelaný, rozmýšľajúci a hlavne veľmi inteligentne vyzerajúci mladý muž

@motovidlo323 hej, znicil si ma. ja viem, ze nemozes prekusnut, ze som ta oznacil za nudneho trkvasa neschopneho ako decentnej konverzacie, tak ani decentneho flejmu. a tak teraz budes skusat a prskat zlc na vsetky strany v nadeji, ze sa nieco uchyti :D vedel som, ze to vezmes ako vyzvu, videl som v tom potencial na prcu a kedze viem, ze neexistuje nic, coho by si sa mohol realne chytit, nebol dovod do toho neist. cize smelo prskaj, som uprimne zvedavy, kam ta az tvoja psychoza zavedie :D
  38. 38
    Notmehofejk

18 ročný chalan

@37 ale cakal som, ze vytiahnes nieco lepsie. predsa len, za tie roky som tu popisal dost kokotin a mnohe z nich si uz ani nepamatam. myslel som preto, ze taky ujebany uberstalker bude mat v zalohe nejaku kvalitku. ale asi som sa mylil, kedze si sa zatial zmohol len na referencie na moje opite dristy a na to, ze som bol parkrat s delicou a so stafylo von :D
  39. 39
    Subarnica

23 ročné dievča

Pôvodne som sa chcela vyjadriť k téme v nadpise ale keďže sa to zvrtlo na všetci proti stafylo tak si to teda nechám ďalej pre seba že kto mi tu je extra nesympatický
  40. 40
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

celú miestnu komunitu fanatických svedkov rezidentky prezidentského paláca rovnako ako svedkov Kotlebových a Harabinových
  41. 42
    Motovidlo323

30 ročný muž
    vlastne ani nvm

@notmehofejk Jj :D Ničíš protivníkov vo fórach sťa Darxider :D Taxi ju riešil jak ja som hovnoman :D
  42. 43
    Notmehofejk

18 ročný chalan

@motovidlo323 teraz nechapem, priznal si, ze si hovnoman, alebo ze @32 je picovina? ostan pri pokusoch vytahovat osobne veci, tieto vesele implikacne argumenty velmi nezvladas. respektive, zvladas ich tak ako vytahovanie osobnych veci :D
  43. 44
    Grietusha

37 ročná teta
    world citizen, človák

wut, stafylo je úplne super
  44. 45
    Motovidlo323

30 ročný muž
    vlastne ani nvm

@notmehofejk Taxi to prečítaj ešte raz, keď nchpš, a potom znova :D
  45. 46
    Notmehofejk

18 ročný chalan

@motovidlo323 ja chapem tomu, co si napisal. nechapem tomu, preco by si to napisal, lebo si sa tym dojebal v kazdom z moznych vykladov :D vravim, tento druh argumentacie nie je pre teba, na ten treba mozog.
  46. 47
    Motovidlo323

30 ročný muž
    vlastne ani nvm

@notmehofejk Páči sa mi, ako sa tváriš, že chápeš, aj keď nechápeš... tvoja štadardná póza :D ze ste riešili je taká pravda ako že som hovnoman. Ak nchpš ani teraz, čo už
  47. 48
    Notmehofejk

18 ročný chalan

@motovidlo323 chjaj.

vyrokova logika 100.1: lekcia pre mentalne poslabsich.

majme zlozeny vyrok "ze ste riešili je taká pravda ako že som hovnoman".

co je ekvivalentne s:

"ja som hovnoman vtedy a len vtedy, ak ste sa spolu riesili"

tvrdenie A: riesili ste sa spolu
    tvrdenie B: si hovnoman

situacia 1: vyrok A je pravdivy => vyrok B je pravdivy.

ak predpokladas, ze sme sa spolu riesili, tak to znamena, ze si hovnoman.

situacia 2: vyrok A je nepravdivy => vyrok B je nepravdivy.

a to, co si pisal v @32 je kokotina.

smutne, ze ti musim vysvetlovat tvoje vlastne slova.
  48. 49
    Motovidlo323

30 ročný muž
    vlastne ani nvm

@notmehofejk Veď hej - inými slovami, keď môžeš trepať kktiny ty, tak môžem aj ja.
  49. 50
    Notmehofejk

18 ročný chalan

@motovidlo323 ohooo, cize to vlastne bola 30 tahov dopredu premyslena snaha ocistit svoje meno a nie proste len pokus zacat klebetit :D hotovy kasparov. ja nemam 5 rokov, nejdem sa vobec bavit na temu, ci si alebo niesi hovnoman.

a vobec, toto sa az privelmi rychlo sklzlo k nudnemu vymienaniu si zbytocnych komentov, co bol odjakziva dovod, preco som na teba nijak zvlast nereagoval. toto je za mna koniec tejto veselej potycky, sir si tu o mne co len chces :D
  50. 51
    Motovidlo323

30 ročný muž
    vlastne ani nvm

@notmehofejk Veď som ti len dal z vlastnej medicínky :D Hnusná bola, že? :D
  51. 52
    Montgomery

29 ročný muž

@grietusha zvlastne ze sa tu tvaris ako ohromne empaticka osoba, ktora vyhlasuje ze vsetci si zasluzia respekt a lasku a nevsimnes si ako arogantne a pohrdavo sa tu ku poniektorym sprava stafylo.
  52. 53
    Grietusha

37 ročná teta
    world citizen, človák

@montgomery pretože tu trávim extrémne málo času. je možné, že sa tak správa, nevidela som a to, čo som videla, mi vždy prišlo, že je v pohode. inak neviem o tom, že by som vyhlasovala, že všetci si zaslúžia rešpekt a lásku :D
  53. 54
    Barb

hrá sa, že má 2 roky
    Piešťany

ja mam tiez staphylo rada, a aj notme mi je sympaticky. urcite by som sa v realnom zivote bavila radsej s nimi nez s hocikym inym odtialto.
  54. 55
    Montgomery

29 ročný muž

@grietusha http://birdz.sk/forum/ako-alebo-cim-si-osoba-zasluzi-vas-respekt/182859-tema.html/ tvoj koment @20

55. 56
    Grietusha

37 ročná teta
    world citizen, človák

@montgomery kks, rok a pol starý príspevok o_O (nie, že by som sa s ním nestotožňovala, len ma prekvapuje, že dokážeš niečo tak konkrétne nájsť a máš potrebu to nájsť :D )

myslím, že tam píšem, že ja k ľuďom pristupujem s rešpektom a priori, ale môžu ho stratiť. to mi príde dosť samovysvetľujúce. ten fakt, že niekto rešpekt stratiť môže.
  56. 57
    Kerrang

28 ročný muž

No takže ja som buď sympatický alebo ma tu nikto za tých 5 rokov, čo som tu nespoznal a keď spoznal, tak nemá voči mne výhrady (rofl)
  57. 58
    Emzááák

17 ročný chalan
    Kysuce

@kerrang Takže výhra. :D
  58. 59
    Kerrang

28 ročný muž

@emzaaak No áno, asi som nekonfliktný a s každým idem za dobre (hehe)
  59. 60
    Samtord

28 ročný muž
    Kalinovo

Zas tu riešite picoviny (rofl)
  60. 61
    Adelka33

hrá sa, že má 0 rokov

@vreskot000 prosim Ťa, pomodli sa za mňa. Dakujem.