Fórum pridal Motovidlo323, 19. 1. 2020 06:25 do kategórie Úchylnosti. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Koľkí tu budete voliť p. Mgr. M. Kotlebu? (Anonymné hlasovanie)

0
Motovidlo323

30 ročný muž
coronavirus birdzu

Hviezdickujte 1. Koment
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Motovidlo323

30 ročný muž
    coronavirus birdzu

Ja
  2. 2
    Samtord

28 ročný muž
    Kalinovo

To je kto? (hehe)
  3. 3
    Kakofonicka

29 ročná žena
    Wonderland

Preco anonymne? :D Ja to hovorim furt, ked sa musim hanbit za to, ze niekoho volim, to by malo byt pre mna prve znamenie, ze ho volit nebudem :D
  4. 4
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

Prípadne mi to môžete napísať do správy.
  5. 5
    Nightrain

31 ročný muž
    Levice

@kakofonicka Lebo je tu veľa radikálov, ktorí ťa za tvoje rozhodnutie hneď odsúdia.
  6. 6
    Laurikaaa

24 ročné dievča
    Večne v (|)

@5 a myslíš si že ten kokot čo ich volí si nezaslúži byť verejnosťou odsúdený? :-D
  7. 7
    Ellyie

tvári sa, že má 3 roky

Neanonymne môžem napísať, že ho voliť nebudem. :)
  8. 8
    Skvrnka

22 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Tí čo ho volíte, čítali ste vôbec volebný program?

https://www.sme.sk/ps/163/ls-nase-slovensko

Akože ani trochu vám to nepríde pritiahnuté za vlasy?
  9. 9
    Vinx

tvári sa, že má 4 roky

Kotlebu volí len fašistický kkt. Tak isto ako aj PS/Spolu.
  10. 10
    Nightrain

31 ročný muž
    Levice

@laurikaaa Nemyslím si.
  11. 11
    James98

32 ročný muž
    Bratislava

Volym lyviu s kulturblogu
  12. 12
    Karlotiskot

35 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

@skvrnka Myslíš teraz čo, že je pritiahnuté za vlasy?
    To, že ten "program" je creepy sám o sebe?
    To, že v ňom vlastne nie je žiadny návrh zákona.?
    To, že je to kopia minuloročného rogramu z ktorého sa vlastne nič nesnažili inak ako kecaním do telky vyplniť, čím z toho vlastne urobili dokaz svojho 4 ročného zbytočného sedenia v parlamente?
    To, že v ňom vlastne nie je žiadny návrh zákona/zmeny, že je to kopia minuloročného rogramu z ktorého sa vlastne nič nesnažili inak ako kecaním do telky vyplniť, čím z toho vlastne urobili dokaz svojho 4 ročného zbytočného sedenia v parlamente a stejnak má táto strana v prieskume 13 percent?
    Alebo tak nejak všetko? :D
  13. 13
    Delica

hrá sa, že má 2 roky
    (-∞,+∞)

To ziaden volic lsns nema gule priznat sa, ze je volic lsns? :/
    To aj Smer volici maju viacej odvahy. Dokonca aj Vlast.
  14. 14
    Skvrnka

22 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

@karlotiskot to všetko :D

Ale myslela som to v rovine realizačnej. Akože smerovala som túto otázku voličom kotlebovcov (takým, čo chcú na úrovni pokecať), že či si fakt myslia, že sú to všetko

1, reálne problémy (imigranti na SR)
    2, a dajú sa riešiť bez toho, aby mali návrh ako to "spraviť" a preštudovanú problematiku - de facto neponúkajú ani riešenie, čiže je to celé nesolídne, slov plná riť a skutek utek :D

Rozumiem, že chcú ľudia zmenu. A že nechcú Fica. Nerozumiem, prečo si ale myslia, že s Kotlebom tá zmena príde :D
  15. 15
    Lukaso121

29 ročný muž
    Nitra

dal som hviezdicku ale volit ho nebudem
  16. 16
    Kakofonicka

29 ročná žena
    Wonderland

@nightrain ludia sa do teba mozu pustit nech volis hocikoho, vid. ked sa tu ludia hlasili k tomu, ze volia Caputovu za prezidentku. ide len o to, ci si s tym stotozneny a fakt veris tomu, ze je to taka dobra volba, ze si z tych ludi nic nerobis alebo si to nemyslis a potom by si sa mal asi ozaj zamysliet, ci robis dobre. Ja poznam aj cloveka, ktory volil Kotlebu (tento rok to uz ma pici, lebo zije mimo) a nemal problem sa k tomu verejne prihlasit a viest z debatu aj s ludmi, co mu za to nakladali. Ja som za 11 rokov, co mozem volit nemala problem ani raz sa priznat k tomu, koho som volila. A tiez som si kvoli tomu kadeco vypocula :)
  17. 17
    Montgomery

29 ročný muž
    Nightrainov osobny prekladatel

mam pre vsetkych volicov tejto fasistickej zberby jeden odkaz - fasisti, rasisti pozrite sa do riti, to je vasa prava tvar
  18. 18
    Nightrain

31 ročný muž
    Levice

@montgomery Ty si myslíš, že keď ich zvolia, tak ťa hneď hodia do plynu? :D
  19. 19
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

s niektorými, nie však so všetkými vecami z ich programu súhlasím, nie je to už to, čo v minulosti a poznám aj zopár inteligentných ľudí, čo ich volia a nie sú žiadni fašisti, majú aj nacestované a načítané, v postate sú v mnohých oblastiach aj liberálni (napr. nechcieť na Slovensku moslimských migrantov, lebo práve islam presadzovaný "liberálmi" je proti ženským právam a akejkoľvek inakosti), alebo im ide len o národné záujmy a aby EÚ nezasahovala nadmerne do politiky a sú len za ekonomickú integráciu.... a práve medzi nimi sa preto mnohí nechcú priznať, lebo nechcú byť v jednej kope s voličmi, ktorí bohužiaľ najhlasnejšie kričia, mnohí sa aj hlásia k fašizmu a robia tejto strane hanbu a na FB vypisujú nenávistné komenty v štýle opačného extrémistu Emilka Hodála...napr. že za všetko môžu sionisti (aj za vlastný neúspech a štúdium Vysokej školy života), že Kuciak, Kušnírová a Viola si to zaslúžili, že všetci liberáli sú zlí (nerozlišovanie normálneho liberalizmu a slniečkarizmu), že nežná revolúcia bola blbosť (keby nebola, neexistovali by žiadne politické strany, to už nedôjde....) že ženy patria len a len do kuchyne....+ ešte aj niektorých členov by mal Kotleba stiahnuť z kandidátky, hlavne tých, čo spáchali trestné činy alebo boli členmi fašo kapiel
  20. 20
    Die

25 ročná žena
    ciernyles

@mariquittka ten kto robi lsns hanbu je lsns samotna. keby stiahli clenov faso kapiel, bitkarov a trapnych holohlavych xenofobov tak im tam nikto nezostane
  21. 21
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/MEŦɌØPØLΛ_

Fašistický Birdz. :D
  22. 22
    Obivankenobi

26 ročný muž

na straˇy
  23. 23
    Gothicpoethic

27 ročná žena
    Partizánske

Preboha, voľte toho Kotlebu, lebo ak na mňa v Partizánskom spoza kríku vyskočí homosexuálny imigrant, bude po mne. A ešte mi aj frajera znásilní.
  24. 24
    Gothicpoethic

27 ročná žena
    Partizánske

U keď sa píše pred menom titul, už sa nepíše oslovenie pán. Buď jedno, alebo druhé. Pán magister Kotleba. Lol.
  25. 25
    Motovidlo323

30 ročný muž
    coronavirus birdzu

@gothicpoethic Prečo myslíš?
  26. 26
    Gothicpoethic

27 ročná žena
    Partizánske

@motovidlo323 Pretože to tak jednoducho je.
  27. 27
    Motovidlo323

30 ročný muž
    coronavirus birdzu

@gothicpoethic Nikdy som o tom nepočul. Zdroj...?
  28. 28
    Motovidlo323

30 ročný muž
    coronavirus birdzu

@motovidlo323 Odrbal ťa ktosi proste.
  29. 29
    Gothicpoethic

27 ročná žena
    Partizánske

@motovidlo323 https://m.vsprace.sk/naucte-sa-spravne-oslovovat-alebo-ako-na-tituly-na-vs

Hlavné tá b) cast je veľmi zaujímavá.
    Pozdravujem.
  30. 30
    Motovidlo323

30 ročný muž
    coronavirus birdzu

@gothicpoethic Nikde nevidím, kde sa tam píše niečo o tom, že by sa pred titulom nepísalo pán.