Fórum pridal Christiano_301, 10. 12. 2019 08:10 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Koľko času mám jej dať?

0
Christiano_301

22 ročný chalan

Včera jej zavolal bývalý, a stretol ho. Že ju veľmi lubi a podobne. Ma rada aj jeho, aj mna. Nevie ako bude ďalej. Neodpísala mi večer, ani mi nenapísala večer. Plakala. Čo mám robiť? Mám to s ňou ukončiť alebo mám počkať dokym sa mi ozve???Prosím pomozte
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

kasli na nu... ja budem mat rad len teba (: ;)
  2. 2
    Subarnica

23 ročné dievča

Hlavne nečakaj že sa všetko vyrieši za deň.
  3. 3
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Tolko kolko bude potrebovat... Lahko sa mi to hovori ale tiez by som bol asi v uplnej pici z toho jak ty (retard)
  4. 4
    Atropos

31 ročný muž

za prvé: nikoho to nezaujíma
    za druhé: aj tak ti nedá
  5. 5
    Phyxxo

20 ročný chalan

Chris ak máš niekoho úprimne rád, tak to zbytočne nehroť. Tiež som jedno dievča ľúbil, ale zomrela, je to neskutočná bolesť, ale keď som sa ja cez toto preniesol, určite to zvládneš aj ty. Nezúfaj, vždy je ešte šanca.
  6. 6
    Lakero

22 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

@Firestorm
  7. 7
    Lafiziq

26 ročný muž
    Bratislava

1 týždeň
  8. 8
    Lafiziq

26 ročný muž
    Bratislava

@atropos mňa to zaujíma
    mňa nezaujímaš ty
  9. 9
    Nerwous15

27 ročný muž
    furt rovno a dzig do ľava :P

Pritlac na nu, prinut ju odpovedat ti okamzite, nema pravo ta takto natahovat... alebo to z nou okamzite ukonci, ked sa ti nevie venovat ani ti vecer odpisat.. na viac nemas, zomries sam, ale aspon sa nebudes trapit z nou tak hore hlavu a daj jej kopacky
  10. 10
    Limitles

8 ročný chlapec

Mal by si ukončiť dýchanie
  11. 11
    Atropos

31 ročný muž

@lafiziq Fakt si myslíš že toto je reálne hej? (retard)
  12. 12
    Abeceda123

tvári sa, že má 4 roky

Rozhodne nečakaj kým ti napíše ona, oznam jej že ak ti neodpise do piatich minut, tak si s ňou skončil!
    Čo si to dovoľuje, natahovat takého dobrého chlapca a plakať pre nejakého jej kktskeho byvaleho?!
    Však si aj ruzicky s bonbonierkou kúpil, och úplne zbytocne vyhodené peniaze :(
  13. 13
    Christiano_301

22 ročný chalan

@lafiziq mam jej napísať že dám jej čas? A piatok ju zavolám von a opýtam sa jej že ako sa rozhodla
  14. 14
    Abeceda123

tvári sa, že má 4 roky

@christiano_301 dať jej čas je najväčšia chýba, musíš ju prinútiť odpovedať ti hneď, ako správny alfasamec!!!
  15. 15
    Xxar3s

37 ročný ujo
    Bratislava

Ako povedal Julius Caesar (rest in peace): žena je hodná milovania, ale nie lásky.

Viem že to celé dojebeš už z otázky je jasné čo sa teraz deje v tvojej hlave.
  16. 16
    Christiano_301

22 ročný chalan

@lafiziq strašne som v pici. Snažím sa na nu zabudnúť ale nejde to. Pripravujem sa na zle. Ach bože len nech sa k nemu nevráti naspäť
  17. 17
    Lafiziq

26 ročný muž
    Bratislava

akože ja sa nechcem tváriť ako odborník... ale ja by som jej nenapísal nič.... nech napíše ona... nie že do piatku ale do pondelka by som neinicioval žiadny kontakt ... ale neviem či to je dobrý nápad .. ja som to spravil

ak sa do pondelka neozve, tak by som jej napísal, že či sa chce stretnúť...

@atropos myslím, že je... a aj keby nebolo, tak aspoň sa tu na tomto cintoríne internetu niečo deje :D nemyslím si, že chris je trol....
  18. 18
    Christiano_301

22 ročný chalan

@lafiziq ďakujem že mi aspoň ty veríš :) mám ale dobrú správu pre vás. Mám v robote kolegu kto chodil tiež na birdz a povedal som nech si prečíta moje fóra. Smial sa nad komentármi a že keď ma nepozná osobne aj on by tiež myslel že som fake. Heslo k účtu nevie. Ale keď sa bude dať zaregistrovať sa znova, on sa zaregistruje a potvrdí to on, že som neni fake ale reálny.

Radia mi toto: napis jej, zavolaj ju von, nevolaj jej, nepíš jej, nehľadaj ju. Daj jej čas. Cítim sa kiežby ma len využívala
  19. 19
    Christiano_301

22 ročný chalan

@lafiziq na večer potrebujem ísť prejsť sa do prírody, vyvetrať si hlavu. Snažím sa to nezobrat vážne. Neskutočne sa cítim
  20. 20
    Firestorm

30 ročný muž
    Bratislava

Nikoho to nezajima..
  21. 21
    Wewo

27 ročný muž

ty si jej este pisal?! Boze ty si magor :( Christiano vies si predstavit ake neatraktivne je pre nu tvoje spravanie? Zufaly ufnukany chlapec. Teda vidim ze rovno dvoch ma takych :D

Daj jej nekonecno casu.
  22. 22
    Marcello1111

32 ročný muž

@firestorm
    neni o čom.....
  23. 23
    Marcello1111

32 ročný muž

@christiano_301
    najdi si chalana, ten je vernejší, ženy sú hadie plemeno...
  24. 24
    Kerrang

27 ročný muž

No tak ideálne by bolo čakať, ale sa zároveň aj odľubovať, odviazať sa od nej, aby si nebol sklamaný (thumbs)
  25. 25
    Kerrang

27 ročný muž

@marcello1111 (hehe) (hehe) Životná skúsenosť, čoo?? (hehe)
    Hadie plemeno (hehe) (hehe)
  26. 26
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Ani ja si nemyslím, že si troll, len hrozne hlúpy. Nemyslím to zle. Chlapče, keby si aspoň vedel, kto si z teba robí srandu, a kto nie. Ale tak nepíš jej, ona sa musí sama rozhodnúť. Sama sa dostala do tejto situácie a sama sa z nej musí dostať. Mňa len zaujíma, kde ste sa vlastne stretli.
  27. 27
    Christiano_301

22 ročný chalan

@riddiculus na Badoo. Ale musím jej ukázať že mi na nej záleží
  28. 28
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

Ty si kolegovi ukazal svoje fora? Tesis sa n vecierok? (: Ten ta dojebe jak cigansku hracku (: budes plakat jak male maca (: ..
    Hej a on akoze sa potom prihlasi a bude ta obhajovat, ze nie si fake, ale to, ze si jebnuty ti urcite tiez napise
    Tu maa birdzacky a ty chodis na badoo (:
  29. 29
    Christiano_301

22 ročný chalan

@goldenbeach na aký večierok? Kto ma dojebe začo?
  30. 30
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

@christiano_301 Ale nemozeme vediet, ci si ten novy ucet netalozis ty sam 0:) Chcelo by to podla mna vacsi dokaz ako len fotka, pretoze ako som pisala na zaciatku, podla fotky ta tu takmer isto urcite nikto nepozna, takze moze byt naozaj tvoja, ale fora nemusia byt skutocne. Pozri, ja nevravim ani ze ti verim ani ze nie:) ja jednoducho neviem...
  31. 31
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

*nezalozis
  32. 32
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

A tiez toto je moja odpoved na otazku, ktoru mi viac krat polozil @firestorm
  33. 33
    Flappy

28 ročný muž
    Tvrdošín

@christiano_301 že ty si zo severneho slovenska?
  34. 34
    Christiano_301

22 ročný chalan

@azizi môžeme si dohodnúť stretnutie? Dôjdem za tebou. Len prosím nemysli ze som fake. Dôjdem na stretko. Odkiaľ si???
  35. 35
    Emzááák

hrá sa, že má 0 rokov
    Dojížďak Birdzu

Christianove fórum na ktoré som nereagoval? :-o

@Flappy On je z Maďarov veď kedysi mal aj status, že oslavuje nejaký maďarský sviatok, čohosi. :D

Ale k veci. Daj jej čas, zatiaľ si môžeš vyjsť s inou.
  36. 36
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@christiano_301 Prepac, ale to asi nepojde :/ A nemohol by si sa stretnut s niekym inym odtialto? Alebo dat aj nejake vacsie stretko? Urcite by viaceri mali zaujem :) A ak by som bola prave na SK, mozno by som sa pridala, ale moc tomu sance nedavam :( Mam uz dlhsiu dobu velmi zlozite obdobie a nestretavam sa takmer s nikym...
  37. 37
    Christiano_301

22 ročný chalan

@azizi prídem do viedne či kde to si.
  38. 38
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@christiano_301 A preco sa nechces stretnut s niekym inym, len so mnou? Isto by viac ludi bolo za...
  39. 39
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

Som v Prahe inak...
  40. 40
    Christiano_301

22 ročný chalan

@azizi lebo všetci si myslia že som fake. Tak pôjdem do Prahy. Ale chcem aby mi dôverovali ľudia a aby mi verili
  41. 41
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

ved som ťa už volala aj ja do prahy , by sme sa stretli aj s azizi a ty si jak bulo retardovane. daj si ban a neotravuj nas s tymito vymyslenymi pičovinami
  42. 42
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@christiano_301 Nemyslia si to vsetci... Zvlast odkedy si sem dal tu fotku, tak uz skoro nikto ti to nepise az na par vynimiek.
  43. 43
    Christiano_301

22 ročný chalan

@campino vymyslenými pičovinami? vymyslené pičoviny? nepoznáš môj život, tak nevyprávaj pičoviny ty!!! to že ty máš ružový život neznamená že aj ja musím mať..

@Azizi vôbec si to nemyslia všetci, absolútne.. mám tu menovať ľudí kto si to myslí? Nehovorím, že mi neporadíte, ale väčšina ľudí si myslí, že som fake.. Ale teraz mám v pláne robiť šialenú vec a to je, že si dám urobiť tričko, dám spredu BIRDZ LOGO a pod tým moje meno christiano_301. Keď sa mi to podarí, odfotím sa tak a pridám sem fotku. Keď aj vtedy ma budete urážať, že som fake, že to všetko len vymýšľam, tak fakt neviem čo už mám urobiť.

V robote mi ten kolega povedal, či sa nebojím, že ma niekto nájde, a najebe mi jedno. Prečo by mi najebal? Keď hocikoho stadeto stretnem osobne, porozprávam sa s ním, poviem tej osobe všetko o čo sa jedná, aký mám život, aj svoj účet tej osobe ukážem. Ja som schopný urobiť všetko preto, aby mi ľudia dôverovali a verili. Áno, aj keď veľmi často ma obvinujete že som fake. Prečo by som bol fake? Mám sa zblázniť a všetko dusiť v sebe? Prežívam peklové obdobie, nikto mi neporadí len v robote, a väčšina ľudí mi poradilo aby som jej dal čas, alebo ukončil s ňou.

Dám jej čas, ale pritom budem hľadať druhú. Nebudem na ňu čakať neviem dokedy, ale aj tak viem ako sa rozhodne, takže som pripravený na to zle. Ale ako to býva somnou v poslednom čase, som pripravený na zle, a stane sa nečakané niečo čo ma poteší. Uvidíme ako to s ňou dopadne. Potrebuje čas. Koľko času jej mám dať? Je zmätená. Ospravedlnovala sa, že urobila chybu, že ma sklamala. Lebo mi hovorila, že nechce od neho nič. Dobre myslel som si v sebe, okej. Keď povie, že niečo cíti viac k nemu, tak určite s ňou nepôjdem von. Keď by sme išli von 1-2x okej. Ale 5x chápeš? Nebola ku mne úprimná. Aj keď sa rozhodne za mňa, čo pochybujem, ale zároveň verím si, neviem či to bude fungovať, lebo neukončila stále minulosť. Keď to ukončí, začnem to s ňou. Najprv ona sa musí za mna rozhodnúť, až potom dačo riešiť. Len dúfam, pevne verím, že mi nenapíše zlú správu v deň pred vianocami, alebo v deň na vianoce. Už radšej s ňou teraz ukončím.
  44. 44
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

Ale je fakt, ze velmi vela veci nasvedcuje tomu, ze nie si skutocny... Napr. ja by som podla mna maturitu nedala popri fulltime praci. Ucila som sa predtym od rana do noci niekolko tyzdnov... Nie to este zakladat rozne fora na Birdzi kazdu chvilu...
  45. 45
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

my už vieme aky maš život :D nemusiš nikomu nič rozpravať :D daj sa liečiť prosim ťa..
  46. 46
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

Ale ved ja verim, ze to bola tvoja fotka. Ide o to, ze ta tu aj tak urcite nikto nepozna, cize ak by naozaj aj bola tvoja, tak by to automaticky neznamenalo, ze si z nas nerobis len strandu... Ale ako vravim, ja to mam tak 50:50, nech si firestorm a ostatni pisu co chcu :D
  47. 47
    Christiano_301

22 ročný chalan

@azizi aké veci? vravím ti, pôjdem za tebou do prahy. :) povedz čo mám urobiť aby si mi dôverovala, aby si mi verila, že som skutočný. Mám dať svoj fb? Môžem ti dať. Prečo si myslíš, že nie som skutočný? Prečo ma urážate, že som fake? stretli ste ma niekedy? možno niektorý hej, len nevedia, že odkiaľ som.. ja sa tu stretnem s niekym, nemám s tým problém, len mám obavy, že mi fakt niekto najebe, a bezdôvodne.
  48. 48
    Christiano_301

22 ročný chalan

@azizi vravím dám ti aj fb. :) mimochodom som aj na Badoo. Keď ma tam nájdete, napíšte mi :) keď aj vtedy si budete myslieť, že som fake, tak potom fakt neviem čo mám urobiť. S riddlerom som dohodnutý, že pôjdem do martina, len neviem kedy, a neviem čo to myslí vážne. Ale skôr by som išiel za @Lafiziq lebo on je bližšie. Budem nesmierne rád, keď sa s niekym stretnem a on to tu potvrdí, že nie som len panáčik na fotke, ale skutočný človek, kto má reálne problémy :)
  49. 49
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@christiano_301 Veci ako napr. ta maturita... Alebo zoznam asi 15tich dovodov, ktore som kedysi vymenovala... Este mi inak napadlo, ze by si mohol natocit kratke video, resp zvukova nahravka by stacila uplne... Alebo teda niekto tu kedysi pisal, ze ta videl na instagrame. Cize ak by si mi poslal ten FB alebo IG, tak by som ti isto verila viac:) U mna mas stotu, ze to nikomu dalsiemu neposuniem, to ti slubujem.
  50. 50
    Christiano_301

22 ročný chalan

@azizi haha. Áno, síce je to pravda, že mi niekto zistil môj IG a potom som zmazal fotky, lebo poznám to, že potom to posuniete ďalej a tak. Môžem urobiť krátke video, len neviem ako to sem pridať :) Ináč rozmýšľal som nad tým, že spravím video, a zo zvukovou náhravkou a ukážem aj môj účet aj môj IG. Neviem ako to spravím, ale môžem to skúsiť. Ja ti môžem poslať FB, len sa bojím že sa to rozširuje a fakt ma niekto ujebe za nič, keď som nič zle neurobil
  51. 51
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@christiano_301 Viem, že mi nemusíš veriť a to je správne. Ale ja to naozaj neposuniem. Nikdy v živote by som nespravila nič, čo by som pokladala za nemorálne a také niečo by nemorálne určite bolo. Napr. keď si uvažoval, že mi pošleš svoju fotku, tak si ju odo mňa už aj niekto stihol pýtať, načo som odpovedala, že v žiadnom prípade. Len neviem, či máš verejný profil (ja nie) a tiež mám strach len tak niekomu dať celé svoje meno, osobné údaje :/ V tomto ťa úplne chápem...
  52. 52
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

Ešte by si mi mohol napísať, ako si sa dokázal učiť na maturitu popri fulltime jobe. Ak si to naozaj dokázal, tak ťa úprimne obdivujem:)
  53. 53
    Christiano_301

22 ročný chalan

@azizi pripadáš mi veľmi pohode dievča :) určite pôjdem za tebou do prahy. A do BA nevieš dôjsť? Vieš, raz mi zneužili moju fotku, riešil som to cez políciu. Ten príbeh som vám už hovoril. Mohol by som kľudne sem dať tú fotku čo tam dala hentá piča len mám nový softvér v mobile a všetko sa mi stratili. Vieš ide o to, že sa bojím o svoje súkromie vieš. Ja bývam v takej dieri, ktorý to možno poznajú, ktorý možno nie. Ide o to, aby ste mi dôverovali a verili mi a aby som si tu získal nových priateľov stretávať sa a tak. Viem, že ste mi veľa krát poradili, a zato veľká vďaka fakt. :) poprípade mi napíš súkromnú správu a môžem ti dať môj fb alebo ty nech mi daj :)
  54. 54
    Neoriginalna

25 ročná žena
    ďaleko

Povedzte mi niekto , prečo ma tento clovek taku retardovanu stylizaciu a vyjadrovanie ?
  55. 55
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@neoriginalna Pretože je Maďar:)
  56. 56
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@christiano_301 A mohol by si sa mi príp. vyjadriť aj k tej maturite? Ako si sa na ňu dokázal učiť počas fulltime práce?
  57. 57
    Christiano_301

22 ročný chalan

@azizi No na maturitu som sa tak dokázal učiť, že som chodil k jednej učiteľke na doučovanie. Keď som mal rannú, tak po rannej o 2 hodiny som išiel k nej na hodinku, na dve. Keď som mal poobednú, tak doobeda sa somnou venovala učiteľka. Učila sa somnou, učila sa somnou, vložila mi to do hlavy, spravili sme to, teda spravil som to :) ale vďaka jej :)

Mal som strach, keď som mal maturity, či ma pustí líderka. Pustila ma bezproblémov. Spravil som maturitu, všetci sa čudovali, niektorý ani neverili, že ten urobil, veď nič nevedel, neučil sa celý život. Pritom som mal kurva ťažké obdobie, prepadal som so sjl, išiel som na reparát, aj to som horko ťažko vybavil v robote ale vybavil som to. Zažil som veľa vecí v tomto roku.

1. našiel som dobrú robotu
    2. urobil som maturitu
    3. kúpil som čisté nové auto na leasing

čo mi ešte chýba? láska.. to sa mi nejak nedarí.. Mám v pláne to urobiť, že pôjdem niekde preč stadeto, čím ďalej od domova, a začať nový život, zabudnúť na všetko, na starosti. Veľmi by som to potreboval.
  58. 58
    Christiano_301

22 ročný chalan

@neoriginalna som Maďar prepáč mi :) ďakujem za pochopenie
  59. 59
    Fixa

28 ročný muž
    Poprad

Povedz jej, že nechceš na ňu tlačiť, nech si ti ozve, keď sa to vyrieši a bude chcieť.
  60. 60
    Christiano_301

22 ročný chalan

@fixa povedal som jej
    že potrebuje to veľmi rozmyslieť a že plače..
  61. 61
    Fixa

28 ročný muž
    Poprad

Tak jej daj čas.
  62. 62
    Christiano_301

22 ročný chalan

@fixa dám jej čas, že potrebuje čas..
    a koľko jej mám dať? vieš neskutočne sa bojím, že sa vráti k bývalému.. ale v podstate už sa nato pripravujem aby ma to nebolelo až tak vieš..
  63. 63
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

Žiaľ teraz keď si mi už sľúbil, že mi svoj profil pošleš a nespravíš to, bude to len ďalší dôkaz pre mňa :/
  64. 64
    Christiano_301

22 ročný chalan

@azizi bože ved som odpísal wewovi.. čítal som jej správu čo sem napísal.. už sa ti venujem
  65. 65
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@christiano_301 OK, vďaka, ja som netušila, že si založil nové forum, prepáč 0:)
  66. 66
    Christiano_301

22 ročný chalan

@azizi v pohode, nič sa nestalo.. ty mi prepáč, že som sa ti nevenoval.. máš správu
  67. 67
    Fixa

28 ročný muž
    Poprad

@christiano_301 Daj jej kolko potrebuje. Povedz jej, že sa ti potom ozve.
  68. 68
    Christiano_301

22 ročný chalan

@fixa jáj jej povedať, že keď sa rozhodne nech sa mi ozve?
  69. 69
    Fixa

28 ročný muž
    Poprad

Ano
  70. 70
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@firestorm a ostatni - Chris ma dlhodoby normalny profil na FB aj s realnym menom a mnohymi ludmi, ktori mu veci "lajkuju". Sice som sa stale nedostala k PC a len narychlo som to kukla na mobile, ale... Aky dokaz dokelu este chcete? Videli ste niekedy nejaky diel z farmar hlada zenu a pod. slovenskych "realiti show"? Keby ti ludia neboli v TV, tiez by ste podla mna neverili, ze su skutocni. Tolko odo mna. Chris, ja som si takmer ista, ze si skutocny a ze si v pohode chalan. Lenze asi prilis naivny, prilis nevinny a asi scasti aj prilis nevyzrety na tento svet :/
  71. 71
    Willbebetter

tvári sa, že má 6 rokov

@azizi to je zivotne dolezite ci tento clovek je fejk? Kks tolko energie na taku internetovu stupiditu...
  72. 72
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@willbebetter zivotne nie a neberiem to ako stracanie energie:) neviem co vas to tolkych tak desne stve :D