Fórum pridal Anakonda1994, 9. 1. 2018 21:00 do kategórie Sex. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Kolko cca trva tvoj bezny sex? pre sexualne aktivnych.Len samotny sex,nic ine.Samotny sex.

0
Anakonda1994

hrá sa, že má 0 rokov

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Mefistofel

28 ročný muž
    Nitra

Čo je podla teba bežny sex? sex, rychlovka a podobne? to je oničom.

Pokial sa ale človek miluje hlavne s človekom ktorého aj miluje, to je iné, to trvá aj od západu slnka po východ slnka. Či kedykolvek kedy to na dvoch ludí príde :D nemusí to byť len večer :D
  2. 2
    Openmindedfreak

28 ročný muž

ja som momentálne deaktivovaný, ale keď sa aktivujem, tak aj cez 30 minúť...
  3. 3
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

Myslis kolko trva sex ako celkovo sex ci len ten aktivny sex? Akoze sex ked si aktivny nie ked sexujes neaktivne
  4. 4
    Milgamman

9 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

@sianagirl245 ty si tu dala minule ten presny casovy udaj... ty by si mala vediet (nerd) (?)
  5. 5
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

moja laska povedala ze az po svadbe, tak setrim na zasnubny prsten a potom zistim :)
  6. 6
    Rocafella

hrá sa, že má 2 roky
    V krajine iluzii

A samotný sex màm rozumieť pravidelnú frekvenciu prienikov penisu do vagíny? Ak mi frekvencia kolíše príp. Nezaràžam úplne to mám odrátať?
    Je aj nejaký vzorec na to?
  7. 7
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

1. kolo do 5 minut, ale 2. kolo aj hodinu :)
  8. 8
    Antifunebracka

28 ročný muž
    kunda birdzu

A keď presne 3 min.?
  9. 9
    Vlado905

23 ročný chalan
    Bratislava

to dosť závisí od toho že koľkáte kolo:D
  10. 10
    Thinkaboutjustice

25 ročný muž

Rozopnem nohavice a uz som done
  11. 11
    Anakonda1994

hrá sa, že má 0 rokov

@mefistofel @rocafella

Velmi nad tym filozofujete.

Sex samotny zaciatok= vnik penisu do vaginy.
    Sex koniec= vo vacsine pripadov muz sa vystrieka.

Nepocita sa bizky,dotyky cize predohra.. Len hore uvedene.
  12. 12
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

nestopujem to
  13. 13
    Sveter

21 ročné dievča
    zle sa ide z lesa

no ja to furt hovorím v každej takejto ankete že mňa jebe život furt! nonstop!
  14. 14
    Mefistofel

28 ročný muž
    Nitra

@anakonda1994 tak ale normalna vec že počas milovania človek ide obcas aj na WC alebo napiť sa a podobne, lebo po niekolkych hodinach uz potrebuje lebo nevydrži, alebo dehydratácia je veľka.
  15. 17
    Mefistofel

28 ročný muž
    Nitra

@12
    ale nestopoval som to a ani nebudem
  16. 18
    Maxirotor

27 ročný muž
    Za siedmymi horami

Sex? Co je to? Da sa to jest?
  17. 19
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 1 rok
    Brno

rok
  18. 20
    Morningcoffe

19 ročné dievča
    sky with a diamonds

0
  19. 21
    Yacopsae

23 ročný chalan
    Tvoja mama

Som ako Bucky Larson.
  20. 22
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

Už si nepamätám :-/
  21. 23
    Anakonda1994

hrá sa, že má 0 rokov

@mefistofel to ta, respektive Vas bavi?
    Predohra, poriadne sa vzrusit, nasledne sex,orgazmus a koniec, po sexe sa tulit k sebe , hladkat..

Hodiny ???!!!!
    Myslis si ze tu zenu to bavi naozaj?

A co fyzicka stranka? Ved je to vlastne aj stredne narocna fyzicka aktivita, bezne sa ludia poriadne zadychaju az spotia behom 15 minutoveho sexu.
    Co vy po tych hodinach :D

Strasne vela ludi si mysli ze cim dlhsi sex, tym lepsi. Naozaj to tak nie je! Vzrusenie musi vygradovat a ked je na maxime tak pride orgazmus. Po dlhom case uz aj vzrusenie zacne opadat..

22. 24
    Anakonda1994

hrá sa, že má 0 rokov

@rocafella samotny sex= kokot v pici. Nie bozky dotyky predtym,predohra. Hlupak.
  23. 25
    Demoniqangel

25 ročná žena
    Bratislava

Ze ty si jeden z tych trojsekundovych a hladas tu utechu ze je to tak vlastne ideal
  24. 26
    Rocafella

hrá sa, že má 2 roky
    V krajine iluzii

@admin
  25. 27
    Fragile.

26 ročný muž
    Stockholm

Kedze chces pomerne exaktnu odpoved a trochu som popil :D Tak mne rozumne pripada (mimo predohry) hocico medzi 5-25 minutami podla toho, aku ma kto zo zucastnenych naladu, ale dlhsie uz asi nie, pokial sa nejedna o nieco specialne.

Penetracia je super, ale odtial potial. :D
  26. 28
    Mefistofel

28 ročný muž
    Nitra

@anakonda1994 ja neviem, ja som neskúsený, ja neviem nič.
  27. 29
    Moonshine

23 ročný chalan

@rocafella Nenechaj sa vyprovokovať, nestojí za to
  28. 30
    Pyromaniak

20 ročný chalan
    tu!

@sianagirl245 pasívny sex
  29. 31
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

@anakonda1994 ah čiže orálny sex sa nepočíta ako sex?
    čiže keď tvoja holka niekomu vyfajčí, tak potom "nehysterči, veď som s ním nemala sex!" je použiteľná obrana?
    hm.
    =D

a či sa orálny počíta alebo nie, je relevantná otázka kvôli tomu či sa postupnosť koitus->orálny sex slečne kým sa mi znova dá ísť->koitus

počíta ako "jeden samotný sex" (a keď tam nahodíš opakovanie cyklu ďalšie razy, či je to stále len dlhší "jeden samotný sex"), alebo to ten orál rozdeľuje na dva "samotné sexy"...

@23 ležať v mäkkej príjemnej posteli po únavnom dni s úplne vypnutou hlavou a len tak byť ťa baví? asi nie. ale môže ti to byť veľmi príjemné? asi áno. je všetko vždy nutne o zábave? nie.

a možno by ti niekto mohol oznámiť že ženy sú multiorgazmické tvory a obvykle každý nasledujúci orgazmus je intenzívnejší ako ten predošlý.
    a od toho druhého-tretieho v poradí zvyknú mávať výpadky vnímania času, čiže pre ne je "hrozba nudy"... o dosť menšia. (a dostávať masáž, napríklad, je o zábave, či o príjemne? ;) )
    otázka sa potom teda redukuje na to či teba baví alebo nudí (a tebe je alebo nie je príjemné) robiť niekomu príjemno.
  30. 32
    Bibla

22 ročné dievča
    Košice

Ja už si ani nepamätám (:
  31. 33
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

@bibla si to natoč a potom budeš vedieť presný čas :)
  32. 34
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

to záleží od okolnosti :) ..
  33. 35
    Paria333

25 ročný muž

predvcerom som odkladal budik na mobile asi 5x mam nastavene opatovne budenie po 8 minutach :D

34. 36
    Obivankenobi

23 ročný chalan

toto forum ma celkom súvis s mojim novorocným predsavzatím..momentálne sa neviem vyjadrit :(
  35. 37
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Ja som este ako mahuliena zlata panna
  36. 38
    Charlie1

20 ročný chalan

a kde je možnosť, som skur***ý panic? :D
  37. 39
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

@charlie1 tam kde je v armáde oddelenie "som pacifista", prípadne na škole trieda "nechce sa mi učiť". prípadne v autoservise oddelenie "s mojim autom je všetko v poriadku". alebo v kníhkupectve oddelenie "neviem čítať". alebo v kine oddelenie "nechce sa mi pozerať film". alebo v nemocnici mužské oddelenie rakoviny krčka maternice. alebo v protialkoholickej liečebni oddelenie pre tých čo nikdy nepili.

a tak.