Fórum pridal Chanteuse, 30. 11. 2017 11:13 do kategórie Biznis, komercia. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Koľko miniete peňazí na vianočné darčeky?

0
Chanteuse

23 ročné dievča
Košice

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Nula celych nula celych nula nula nula
  2. 2
    Bebekex

24 ročné dievča

nekupujem si vlastne s nikym darceky
    v rodine uz davno. jedine synovcovi a neterke kupim, ale aj to sa strati v halde darcekov, co stale podostavaju na hocijaky sviatok:/
    a s frajerom si kupujeme vzdy spolocne nieco
  3. 3
    Fakecocacolazero

22 ročné dievča
    Malacky

vzdy sme si tak hovorili aj s babkou, ze tak do desať euro stačí, ale zasa, ked to spocitam, ze rodicia, stari rodicia, krsna a bratranci, tak to vyjde asi aj tak dost :D

kde su tie casy, ked som bola mala a kupila som vsetkym tic tacy ... :D
  4. 4
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

Spytaj sa 25. 12. My sme uz doma zaviedli taktiku asi treti rok ze si nekupujeme vsetci ale losujeme si kto komu kupi a mame vymysliet jeden poriadny co by ten clovek fakt chcel a vyuzil ako kopu zbytocnosti pre vsetkych za vela penazi...chceli sme to uz aj bez darcekov ale kedze mam este mladsich surodencov tak aby ich to moc nemrzelo ze ich spoluziaci maju milion darcekov a oni nic tak este zatial nie :D a ja zatial stale neviem co dam mojmu "anjelikovi" ;(
  5. 5
    Jezzybell

hrá sa, že má 2 roky
    žije v krajine zázrakov

Straaasne vela
    Ale nevadi, pre mna na vianoce proste musi byt vela darcekov (hehe) kedze moja rodina s ktorou si daceky kupujeme sa sklada z piatich ludi, kazdy musi mat aaspon 15 darcekov .
    A nemusia byt drahe, hlavne nech ich je veeeela a mam co rozbalovat (hehe)
  6. 6
    Chanteuse

23 ročné dievča
    Košice

@sianagirl245 to je pekný zvyk! :)
    @bebekex ten spoločný darček s frajerom je tiež super nápad,skúsim to tak zaviesť asi :) a čo takého to býva ak sa smiem spýtať?
  7. 7
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

Nuž mobil pre tatina, ani voňavka pre priateľovi mamku moc lacné nie sú. :( A malej som nakúpila tiez plno prkotin s Frozen(mne to príde dosť predražené ale nekúp to, keď sa z toho dieťa teší).
  8. 8
    Bebekex

24 ročné dievča

@chanteuse letenky, vylety, zazitky :D
    aj ked tento rok sme rozmyslali nad legom,ale ktovie este:)
  9. 9
    Notme

23 ročný chalan

Jaaaaj, vianočné darčeky :3 ejkejej picoviny, ktoré nepotrebujeme za prachy, ktoré nemáme. A napokon zistime, že sme sa netrafili do vkusu a že to celé bolo na nič.

Nekupujem darčeky, nechcem darčeky. Keď tak jedine nejakú symbolickú drobnosť.
  10. 10
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

Hlavne aj lacnejsi a (aspon by mal byt) rovnako efektny kedze nekupujeme veci "len aby nieco bolo" a "aby mi to vsetko vyslo" kedze mam velku rodinu ale malo by to byt premyslene

A ja napriklad si nepotrpim na darcekoch ale nemam rada ked mama vsetko zabali do jedneho velkeho balika lebo vsak naco ma minat kopu ozdobneho papiera ked sa za 5 minut vsetko rozdriape :D takze lepsi efekt ma pre mna rozbalovat si nieco vo viacerych mensich :D to sa mi paci bez ohladu na to co je dnu
  11. 12
    Chanteuse

23 ročné dievča
    Košice

@sianagirl245 súhlasím, čokolvek praktické a využitelné danou osobou je fajn :) a my si dávame do tašiek väčšinou,tie netrháme a nevyhadzujeme :D
  12. 13
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

Vianovne darceky kupujem iba sebe. Inym nezvyknem.

Ale minuly rok som prvy krat darcek vyrobil a mal velky uspech :) Ou, to uz je rok... nostalgia.
  13. 14
    Feelagain

20 ročné dievča
    Brno

ja kupujem knihy, každý dostane jednu knihu a musia byť spokojní :D
  14. 15
    Marcello1111

29 ročný muž

obdarúvame sa celý rok, čiže niečo symbolické bude určite, ale najvačším darom bude pre nás kresťanov oslava narodenia Ježiša Krista, nášho Spasiteľa a vykupiteľa ľudstva...
    Radujme sa veseľme sa, tento čas sa blíži....
    :)
  15. 16
    Anonym356

22 ročný chalan

@torpedo08 no do piči :D také fofre na tých fordoch
  16. 17
    Lukaso121

27 ročný muž
    Nitra

nekrestanske peniaze
  17. 18
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

@anonym356 ta s kadze paru zoberem :D
  18. 19
    Atropabelladona

hrá sa, že má 1 rok

bude to drahšie než po iné roky, pretože tento rok už mám vlastný príjem, tak chcem ľuďom kúpiť veci, ktoré majú význam, ktoré ich potešia a nie len čosi "aby bolo". ďalšia vec je, že mám na zozname dosť veľa ľudí a keď len na každého miniem 10 eur (čo je v dnešnej dobe takmer nič), bude to cez 100 eur.
  19. 20
    Atropabelladona

hrá sa, že má 1 rok

@nespiacakraska v Lidli majú teraz plno Frozen vecí za celkom dobré ceny :D to ma len tak od veci napadlo
  20. 21
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

Na seba tento rok okolo 250€ a na rodičov asi 10, aj to neviem co :D
  21. 22
    Demoniqangel

25 ročná žena
    Bratislava

Darceky takmer vylucne vyrabam, minuly rok som vyrabala misky pomalovane macko-jednorozcami, predtym mydla, predtym bomby do kupela...
    ...a tento rok nepoviem, lebo mozno aj niekoho z birciakov obdarujem :)

A hrozne rada ludi obdaruvam svojimi vytvormi, ale mam pocit ze sa z toho tesim viac ako oni :D
  22. 23
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

@atropabelladona Ježiš ty si zlatá. (love) určite sa tam pôjdem pozrieť. Ďakujem že si mi to napísala. :)
  23. 24
    Chanteuse

23 ročné dievča
    Košice

@mobscene_69 a čo pekného si si/ideš kúpila/ť? :)
  24. 25
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    unclean, a libertine

ja som bola hrozne materialisticky vychovana :D
    darceky musia byt a vela, kazdemu kupujem viac ako jednu vec, koho obdaruvam..

25. 26
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

@narazuvzdornaa Predstavujem si ťa ako Dudleyho z HP :D
  26. 27
    Dreyjir

20 ročné dievča

Vzdy kupujem jedlo a suroviny na sviatky, takze na darky nesmiem utracat moc
  27. 28
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

0
  28. 29
    Atropabelladona

hrá sa, že má 1 rok

@nespiacakraska nie je za čo :) dúfam, že aj inde to majú nie len u nás, ale myslím že pred Vianocami by to mali mať, lebo každý to kupuje pre deti :) boli tam sady nálepiek, kazeta s nejakou detskou kozmetikou, bábika Elza a aj mnohé iné veci, len tieto som tak najviac postrehla.
  29. 30
    Chanteuse

23 ročné dievča
    Košice

@nespiacakraska ináč teraz mi napadlo,že minule,keď som kupovala bublifuk v Kik-u tak mali aj tam niečo s Frozen :D
  30. 31
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

a vlastne ked ratam aj rodicov tak je to 400-500 :’D
  31. 32
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

@chanteuse ak všetko vyjde ako ma, tak playstation :D
  32. 33
    Drink

27 ročný muž

Byvam uz len s mamou a zarabam, tak sa budem snazit dopriat. Uz mam kupenu umyvacku, ale to dostane este pred vianocami na narodeniny.
  33. 34
    Schizoofrenik

23 ročný chalan
    Úplne mimo

Zatiaľ ma to vychádza na nejakých 7.000(českých), ale ešte nemám všetko
  34. 35
    Lenkaska1

22 ročné dievča
    Bratislava

na frajera asi 80-100e, mama tak 30e, teta 20e... cize tak do 150e
    ale ked si budeme aj s nejakymi kamosmi kupovat tak asi 200e.. ale to este neviem