Fórum pridal Marjy77, 6. 8. 2018 16:16 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Koľko peňazí mesačne miniete na jedlo?

0
Marjy77

19 ročné dievča
Wilderland

Rátame aj sladkosti, slanosti, sladké nápoje, kávu. Nerátame alkohol, cigarety, iné drogy a to čo vám ukradne spolubývajúci.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

mozno aj 400
  2. 2
    Laurikaaa

22 ročné dievča
    Londýnčanka

360 za ff menu /po-pia/ a potom ešte cca 150 na víkendové žrádielko a žrádielko extra lebo mi to menu nie vždy chutí
  3. 3
    Melancholik

26 ročný muž

neviem .. asi 300
  4. 4
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    krajina ľadu, temna a kaktusov

Neviem, dosť málo na to, koľko toho zjem
    Niečo okolo stovky, lebo väčšinou miniem tak stravenkovú kartu a možno niečo naviac

Strašne šetrím varením si :-D
  5. 5
    H8u

25 ročná žena
    Štefanov

Okolo 300€
  6. 6
    Erixa

20 ročné dievča
    Jumanji

asi 50€... 20 za obedy v robote, ostatne ak ideme nahodou niekde s priatelom, alebo drobnosti, ktore kupujem sama pre seba... a inak mamahotel, takže pohoda :)
  7. 7
    Grinder

26 ročný muž

100-150
  8. 8
    Willbebetter

tvári sa, že má 4 roky

200-250
  9. 9
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

kámo jaké sumy tu píšete :D
  10. 10
    Gothicpoethic

25 ročná žena
    <b>Prostoreká</b>

200-250€ cca
  11. 11
    Poppyseed

24 ročné dievča

Okolo 100 eur.
  12. 12
    Marjy77

19 ročné dievča
    Wilderland

@mobscene_69 aj ja sa čudujem, ty dáš koľko?
  13. 13
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 1 rok
    Brno

350 cca. obcas viac
  14. 14
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    veselo aj vážne

Kedysi sme si s manzelkou znacili podla pokladnicnych blockov vydavky na rozne oblasti. Teraz som si to pozrel a vacsinou to bolo (a myslim, ze sa to nezmenilo) tak 150-250 za obidvoch. Varime si sami, snazime sa setrit a v robote mam jedlo zadarmo
  15. 15
    Mezomus

hrá sa, že má 0 rokov
    asshole birdzu!

Okolo 200, ale to je len za polku mesiaca, druhu polku som v robote, kde si spravim cokolvek zadarmo :D

Jedavat niekam chodim minimalne, vacsinou si nieco vytvorim.

A ano, asi je jednoduchsie ma obliekat jak zivit :D
  16. 16
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

@marjy77 neviem ale toľko isto nie :D tu očividne každý chodí na 5 eurové obedy a kupuje samé raw bio gluten free veci :D
  17. 17
    Salkoo

23 ročné dievča
    Always chasing the high

Uff radšej ani nepočítam,ale je to najväčšia časť mojej výplaty :D
  18. 18
    Finishline

24 ročné dievča
    Piešťany

cca 120-150
  19. 19
    Willbebetter

tvári sa, že má 4 roky

@mobscene_69 ked nekupujes biele rozky a pastetu tak sa to nabali. Ja sa stravujem velmi pestro ale je pravda, ze rada by som to vzdy ustrazila do tych 200/mes, ale studena strava je pre mna velky problem. Varene jedlo si kedykolvek navarim za minimum, ale studene ranajky, desiaty, olovranty, vecere - to ma zabija financne.
  20. 20
    Salora

hrá sa, že má 1 rok
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

akurat sme to nedavno pocitali... teraz v lete, teda tak od juna do septembra minieme dvaja cca 600 - 800 na stravu... ale bez sladkosti, slanosti, sladkych limonad... ja to nemozem a frajo sa mi prisposobuje, aby ma neprovokoval (: v ostatnom obdobi cca 400 - 600 ale dost za cigy a za pivo... a drobne si kradneme z vreciek alebo penazeniek navzajom, tak to ani nepocitam, to sa vyrovná (:
  21. 21
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

@willbebetter tak dobre, ale čo tu čítam je cca 300€ na mesiac čo by tak sedelo na menšiu domácnosť a nie na jedinca, veď to je viac než 70€ na týždeň, to čo kupujete, ak v tom cigarety a alkohol ani nie sú? 0_0
  22. 22
    Schizoofrenik

24 ročný chalan
    Úplne mimo

Záleží od toho koľko krát idem okolo stánku s kebabom :D :D
  23. 23
    Willbebetter

tvári sa, že má 4 roky

@mobscene_69 najlacnejsie menucka v BA su okolo 4e + povedzme ze aj cez vikend si navaris cca v tej sume, to mas 30e len na teple jedlo a kopa ludi chodi si este po praci sadnut min 1,2x do tyzdna a jedia v restike - to uz mas cca 10eur na jedno posedenie a zvysok studena strava a mozno aj vselijake doplnky vyzivy apod....je to proste mestsky sposob zivota. A vseobecne plati ze ak si sama tak ta strava vychadza viac ako ked hospodarite dvaja.
  24. 24
    Loveillumination

24 ročné dievča

sme dvaja a vacsinou to vyjde okolo 250 mesacne, ak berieme situaciu, ze nevychytam dobre akcie :D
  25. 25
    Kerrang

25 ročný muž

Neviem, ani som si to nikdy nerátal.. :D ...ale tak okolo stovečky možno?? :D
  26. 26
    Elmsi

10 ročné dievča

Cca 150
  27. 27
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    krajina ľadu, temna a kaktusov

@mobscene_69 ale ja som tiež vcelku v šoku
    akože, viem, že nevarením sa to dosť zvyšuje, ale zas môj rozpočet berie do úvahy to, že sa momentálne stravujem najrozumnejšie v mojom živote a s tým šli výdavky nahor :D
  28. 28
    Tommyhot

29 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

To zavisi od toho ci zrovna cestujem, ako velmi sa mi chce varit atd.

Ale v maji som na jedlo vonku minul 182e a doma 100e. Jun jul som bol na Slovensku, takze to som minul aj cez 600e kazdy mesiac.
  29. 29
    Tommyhot

29 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@mobscene_69 300e na mesiac, 10e na den, 3.33e na 3 jedla denne. Podla mna to nie je nejaka horibilna suma o to viac ked nechces jest ako student.

Ked som este zil na SK tak ma 200e/mes stali len suroviny, 150e obedy vonku a 200e vecere vonku (aj s pivom samozrejme). V Bratislave imho uplne normalne vydavky.
  30. 30
    Saddath

27 ročná žena

Stravujem sa veeelmi pestro, ale jednoducho. Nejem vonku, len raz tyzdenne a mininiem max 150 euri. Tak maso a syry su drahe.. . Ale je pravda ze ovocie a orechy mam zo zahradky, to je velka vyhoda. Resp veeela veci mam zo zahradky. Aj alkoholy vlastne :D
  31. 31
    Saddath

27 ročná žena

Zabudla som, sladkosti nejem, balenie vody malinovky nepijem, cipsy, nic take, ziadne polotovary, to su tie polozky co vedia zo 150 euri urobit aj 400. Plus nerada jem vonku, varim si kaaazdy den.... Mesacne sa takto daju usetrit pekne prachy pouzite na nieco ine. Plus vsetko pakujem do mrazaku. Ked mam chut na sladke v mrazaku mam 5 kill bananov ready na bananovu zmrzku :D
  32. 32
    Willbebetter

tvári sa, že má 4 roky

@tommyhot a podarilo sa ti zachranit tie tvoje kryptocarouspory? aby si znova neokusil chut studentskej vifonky :D ;)
  33. 33
    Tommyhot

29 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@willbebetter nepodarilo zial :( ale aj bez crypta mam stale prachy na roky nic nerobenia.
  34. 34
    Autistik

25 ročný muž

moc nie, kedze som este stale som doma ziveny
  35. 35
    Willbebetter

tvári sa, že má 4 roky

@tommyhot no dpc, to ma mrzi, som ani neverila ze sa to nemoze nepodarit :(
  36. 36
    Tommyhot

29 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@willbebetter je to 24 permutacii, co je obrovsky pocet moznosti. Skusam kazdy den ine kombinacie, ale je toho dost.