Fórum pridal Plavam_zivotom, 15. 11. 2017 08:22 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Koľko vašich spolužiakov zo ZŠ a SŠ má už dieťa?

0
Plavam_zivotom

22 ročné dievča
Bratislava

Ja mám 22 rokov, zo ZŠ má jeden spolužiak už trojročného syna a spolužiačke sa včera narodila dcérka.

Zo SŠ moja spolužiačka má dvojročného syna :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

Sorry za zaradenie témy, som cez mobil.
  2. 2
    Ps102

22 ročný chalan
    Muchosransk, mestská časť Vukojebina

viem o dvoch.
  3. 3
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

O 90% z tych ludi nemam ziadne informacie lebo nemam fb a takmer s nikym nie som v kontakte ale pocula som o 2
  4. 4
    Sveter

20 ročné dievča
    zle sa ide z lesa

ešte z 1. stupňa ZŠ viem, že jedna má dieťa asi už 4 roky, ona má asi 20.

z gymnázia ešte nikto
  5. 5
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Dost no ale tak neviem kolko presne
  6. 6
    Moouselet

hrá sa, že má 1 rok

zo ZS asi dve, zo strednej nikto
  7. 7
    Bibla

22 ročné dievča
    Košice

Nikto :(
  8. 8
    Dzeeejn

21 ročné dievča
    v reálnej skutočnosti

Jedna spolužiačka zo ZŠ už má 3-ročnú dcérku a čaká druhé bábo, a zo SŠ spolužiačke sa narodilo asi pred dvoma mesiacmi :))
  9. 9
    Loveillumination

23 ročné dievča

Viem o 3, ale nechodim na fb a s nikym z nich nie som v kontakte, tak ich moze by aj viac. A je to velmi divne lebo ex spoluziakov budem asi navzdy vnimat ako deti :D
  10. 10
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

Netusim :D
  11. 11
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

Zo ZŠ jedna zo strednej 6
  12. 12
    Darkestangel

22 ročné dievča
    hlavou v Taliansku

Zo ZŠ 2 dievčatá, zo SŠ asi nikto (neviem, či rátať spolužiaka, ktorý s nami bol len v prváku necelý mesiac a potom bol vylúčený)

K tým zo ZŠ, jedna z nich bola moja dosť dobrá kamarátka a aj teraz, keď sa stretneme, tak sa zvykneme zastaviť, porozprávať. Vždy bola veľmi nízka, útla, dobre sa učila .. a býva na osade. Dieťa mala v 18 rokoch, napriek tomu si dokončila strednú a pracuje, takže to zvládla celkom dobre si myslím, obzvlášť ak beriem do úvahy, v akom prostredí žije.

Tá druhá bola na ZŠ neskutočne protivná, nemala ma rada (a ani ja ju) a aj to náležite prejavovala. Vždy bola taká slabšia žiačka, po ZŠ išla na "dievčenskú strednú", neviem aký odbor, ale bolo to vlastne stredné učilište, bez maturity, len výučný list. Vôbec s ňou nie som v kontakte, ale keďže som robila na úrade práce, všelijaké info sa ku mne dostali :D takže som sa dozvedela, že má syna. Ten sa volá úplne zhodne s mojim bratom a otcom, Ján B. a nejakým zázrakom sa z nej stala aj moja "niečo ako suseda" - jej priateľ, tiež Ján B., býva v bytovke za tou, kde bývam ja a má tam tiež otvorený penzión. Tá spolužiačka neviem, či tam býva, ale vídam ju tu v okolí dosť často. Občas ju tiež vídam v nákupnom centre, robí v jednom stánočku s pečivom. Jo a strednú si nedokončila, či ju dorobila dodatočne neviem.
  13. 13
    Poppyseed

24 ročné dievča
    Košice

zo ZŠ nikto a zo SŠ iba jeden
  14. 14
    Paria333

25 ročný muž

dosť už :D:D:D:D:D
  15. 15
    Modrinkaa

20 ročné dievča

Len ja mám dieťa (: (:
  16. 16
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina ľadu, temna a kaktusov

Z gympla dve, čo viem
    Zo základky je tých ľudí viac, ale nemám presný prehľad.
    Na výške sa toho tiež už statočne pozbieralo, tam asi najviac, ale s väčšinou z nich nebola som veľmi v kontakte ani počas školy. Bolo nás veľa a ja si skôr rozumiem s tými menej rodinnými typmi :-D
  17. 17
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

neviem a nechcem vediet

a na ss som bola jedine dievca :D
  18. 18
    Atropabelladona

hrá sa, že má 1 rok

nie som príliš v kontakte s ľuďmi zo ZŠ, ale registrujem že 1 spolužiačka už má dieťa a ďalšia je akurát tehotná. istý čas som chodila na 8-ročné gymnázium a jedna zo spolužiačok je tiež akurát tehotná. zo strednej majú deti už 4 spolužiačky, pričom jedna z nich má už 2 deti. dokonca aj spolužiačka a kamoška z VŠ má už 1 a druhé na ceste. trochu od veci - ale už aj 2 moji bývalí majú deti, moja dobrá kamoška z mladosti už má 2, moja sesternica (skoro rovesníčka) má už tiež 2... úplné šialenstvo. cítim sa staro keď o tom píšem. ale rozhodne nechcem nasledovať tento trend.
  19. 19
    Chanteuse

23 ročné dievča
    Košice

o spolužiakoch zo základnej neviem nič,ale z mojej triedy na gymnáziu myslím,že 3 zatiaľ a jedna čaká :)
  20. 20
    Rogin

28 ročný muž
    Nové Zámky

zo zakladnej a strednej nielenze mnohy uz maju dieta, ale su uz aj rozvedeny, platia alimenty atd. neviem kam sa ludia ponahlaju...ako urcite je krasne mat vlastne dieta, ale netreba sa ponahlat, vsetko ma svoj cas
  21. 21
    Thinkaboutjustice

25 ročný muž

S ludmi zo ZS nie som v kontakte, ale nepredpokladam, ze by z nich niekto mal dieta. Zo SS akurat prve pride v priebehu jedneho, dvoch mesiacov na svet
  22. 22
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Ja som stale este ako dieta :D
  23. 23
    Mkamka

25 ročná žena
    Hniezdo

Zo základky 4 chalani - dvaja majú po jednom, jeden má dve, jeden čaká druhé. Zo strednej jedna spolužiačka a ďalší spolužiak vraj očakáva.
  24. 24
    Moonshine

22 ročný chalan

Už počas SŠ mal dieťa :-D
  25. 25
    Awesomeness

hrá sa, že má 0 rokov
    Vancouver

Like I care,
    ale zopár ich už bude
  26. 26
    Annyejnji

19 ročné dievča

mám 19 :)
    zo základnej školy majú dieťa 2 osoby, jedna ho mala v 15, druhá v skorej 18tke.. zo strednej školy sa pred pár mesiacmi narodil spolužiačke syn... ale ona je zas odo mňa o rok staršia
  27. 27
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

netuším presne. a akosi ma to ani netrápi, nevidel som ich už roky a ani ich vidieť nechcem..
  28. 28
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

Asi tak 15 báb má už dieťa. ( najstarší potomok nastupuje v septembri do školy) teda cca 40%
  29. 29
    Xy12345

24 ročný chalan

kopu, nikdy to nepochopim
  30. 30
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

No, ked by som hovorila o prvom stupni ZS, kam som chodila na vychode, tak to uz hadam skoro vsetky spoluziacky. Totalne su vidiet tie kulturne rozdiely.
  31. 31
    Kuvincik

22 ročné dievča
    Kuvikovo

nie som v kontakte dokopy s nikým zo základky, ale viem o troch babách, pričom jedna mala dieťa už niekedy počas strednej... ale je možné, že majú decká už viacerí, len sa to ku mne nedostalo :D
  32. 32
    Hellium

26 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

Zo základky viem len o jednej a tá ke zároveň aj zo strednej :)
    A inak zo strednej viem o šiestich, z toho jedna má už tretie.
  33. 33
    Alex458

20 ročné dievča
    Neverland

Už keď som bola na ZŠ mala jedna decko :D :D
    A neviem... viem o jednej (ZŠ), čo sa jej narodila malá tento rok a o iných nemám info.
    A zo SŠ tužim, že žiadne ešte :D
  34. 34
    Ssnehulienka

22 ročné dievča
    Dolný Kubín

mam 22
    zo základky asik 2
    a zo strednej asi neviem o žiadnej
  35. 35
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

zo zš ne viem a na SŠ ešte chodím a zatiaľ nikto, ale jedna bola v 1. ročníku vraj :D a dala si ho zobrať

ale čo viem tab predchádzajúce štvrtáčky odišli v máji a v septembri boli už asi 4 tehotné :D
  36. 36
    Mariquittka

24 ročné dievča
    Kežmarok

zo základky netuším a zo strednej jedna, a to už 2 deti
  37. 37
    Firestorm

27 ročný muž
    Bratislava

Celkom dosť...hádam aj 9-10 ľudí no...
  38. 38
    Erixa

20 ročné dievča
    Žilina

zo ZŠ mam spoluziacku, ktora ma uz 2 deti a zo strednej zatiaľ nikto... ale počas školy niektoré baby uzatvárali stávky a tipovali, kto bude :D :D :D prekvapilo ma, že som bola jedna z favoritiek...
  39. 39
    Zelinka

20 ročné dievča
    Košice

nikto :D ale tak mám len 20
  40. 40
    Subarnica

21 ročné dievča

tiež o nikom neviem
  41. 41
    Thunderstorm

13 ročné dievča
    devil's little sister

Dve baby zo základky, jednej dcerka môže mať už asi 4 roky a druhej sa niekedy v lete narodil syn.
  42. 42
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

neviem, ale jedna taka najblbšia dala do skupiny čo už sme neboli spolužiaci na zš že ma svadbu... :D ... tak možno :D ale inak je možne že niekto už má... napr o rok mladši chalan už mal niekde počas SŠ ... s nejakou staršou...
  43. 43
    Emilly•isabella

17 ročné dievča

Ja som teraz v 1.ročníku na SŠ a žiaľ poznám jednu...
  44. 44
    Mayben

26 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

zo ZŠ traja (z toho jedna už 3 deti! :D )
    z prvej SŠ tuším 5 (a tri z nich majú už po dve deti, pričom jedna z nich čaká tretie! :D )
    a z druhej SŠ 5

+ ja :D
  45. 45
    Tasara

hrá sa, že má 0 rokov
    BB kraj

no zo ZŠ asi 3 jedna z nich už má dvoch... z paralelky kde boli rómky tak tie už majú väčšina ... no a z Gympla jedna baba, ktorá porodila v tretiaku... o chalanoch neviem, ich akoby sa to ani netýkalo -_-