Fórum pridal Zuzik97, 22. 5. 2019 15:55 do kategórie TV, médiá. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Komparz ČSMT

0
Zuzik97

21 ročné dievča
Spišská Nová Ves

Ahojte, je tu niekto kto pozná agentúru No Face? A nájde sa niekto kto už bol na komparze Československo má talent cez túto agentúru a vedel by mi poskytnúť nejaké info? Vopred vám ďakujem za všetky odpovede :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Ja sa v tom vobec nevyznam, co je to komparz CSMT? To su ti co su v hladisku? Ja som myslela, ze ti si normalne kupuju listky, ci nie?
  2. 2
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

Lebo vsak rebars o Superstar je velky zaujem, tak som myslela, ze aj o toto:)
  3. 3
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

*trebars
  4. 4
    Zuzik97

21 ročné dievča
    Spišská Nová Ves

@azizi áno v hľadisku :) nie, chodím na komparzy cez tú agentúru a teraz najbližšie idem na čsmt a preto som chcela vedieť ako to funguje
  5. 5
    Zuzik97

21 ročné dievča
    Spišská Nová Ves

Ale je to normálne honorované :)
  6. 6
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@zuzik97 Tak to je super! Ja si pamätám ešte keď som chodila na strednú, tak že na Superstar bolo normálne ťažko zohnať lístky. Ale podľa mňa to bude OK, tiež som si kedysi dávno prezerala takéto agentúry a vyzerajú byť celkom seriózne. Názor teda prenechám niekomu, kto s tým mal naozaj skúsenosť:)
  7. 8
    Zuzik97

21 ročné dievča
    Spišská Nová Ves

@azizi áno na superstar som sa aj ja vždy chcela dostať ale bolo to pre mňa drahé a ešte aj ďaleko :D ako áno, s touto agentúrou mám dobré skúsenosti ale myslela som skôr na konkrétny priebeh tohto komparzu ako je to organizované a tak