Fórum pridal Gucceine, 9. 7. 2018 20:19 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

^Komplikované^

0
Gucceine

19 ročný chalan
DREAM

Tak na úvod ... Budem rád ak ma niekto pochopí.
Dostal som sa do zaujímavej situácie. Mám priateľku (kamarátku) s ktorou si mega rozumiem. Až na telepatickej úrovni. Zbožňujem ju vo všetkom ... Spôsobom akým sa vyjadruje, ako sa oblieka, ako rozmýšľa. ↓↓
Odozva

Názory k téme

 1. 1
  Gucceine

  19 ročný chalan
  DREAM

  Sme väčšinu času spolu, tak ako to u kamarátov býva. No v poslednom čase mám pocit že to chce posunúť na iný level. Viem že by to malo budúcnosť ale to by nebol život keby nezamiešal "karty" poriadne.

  Minulý výkend som sa stretol strašne zlatú babu. Proste malý anjelik. Od prvého momentu som vedel že tam prebehla iskra ... Že je to niečo viac. Keď sa spolu bavíme tak sa nonstop smejem. Je to proste román na pokračovanie.

  Už si spolu píšeme nejaký ten deň a stále ma to utvrdzuje v tom, že to je na vážny vzťah. Lenže teraz mi to láme srdce lebo som spoznal dve mega osoby bez ktorých si teraz neviem predstaviť život. A ja mám posledných 24 hodín neuveriteľnú dilemu. Neviem ako sa dá srdce roztrhnúť na dve polovice ...
  Ako sa mám rozhodnúť keď je to tak neuveriteľne ťažké ???
 2. 2
  Avantgarda

  23 ročné dievča

  hovorí sa, že ak sa zamiluješ do dvoch osôb, mal by si si vybrať tú druhú. ak by si skutočne ľúbil tú prvú, nikdy by sa nič také nestalo.

  ale neviem no, ja tomu až tak neverím, ale neviem posúdiť, nezažila som
 3. 3
  Tarassaco

  38 ročný ujo

  Minulý víkend si stretol dievča a už máš pocit, že je to na vážny vzťah? (?)
 4. 4
  Tarassaco

  38 ročný ujo

  Ale aby som tie voľačo poradila - bola som v podobnej situácii a vtedy som si vybrala zle.

  Takže ak ti môžem dať radu, tak si určite vezmi čas na premýšľanie, daj si kus "pauzu" od oboch dievčin a zosumarizuj si, ktorá čo pre teba znamená. Ono vzťah nie je len o tom, že sa stále pri nej smejem, alebo, že sa mi páči, ako sa oblieka. Vzťah je o omnoho hlbších veciach a práve tie sa snaž v nich oboch nájsť. :)
 5. 5
  Salora

  hrá sa, že má 2 roky
  Oostende - Kappelmeister Birdzu

  asi tak, ako napisala @Tarassaco a asi bude nieco na tom, co napisala aj @Avantgarda myslim, ze tu prvu beries skor ako kamaratku, navyse ked podla toho, co pises, asi skor ona to chce posunut dalej,,, v kazdom pripade je este skoro na nejake uvahy o vaznosti, rozmyslaj, povedz im navzajom o sebe a uvidis... (hehe)

  btw. to "vykend" mi skoro vypYchlo oči... (retard)
 6. 6
  Pubertslatinocelny

  32 ročný muž
  konské-e zuby

  @3 čo sa ti nevidí, veď už je pondelok večer
 7. 7
  Ady8854

  25 ročný muž
  Vranov nad Topľou

  Len žeby sa z "malého anjelika" nevykľula beštia a ty zatiaľ prídeš o fakt blízku osobu (kamošku ktorej tým zlomíš srdce)..
  Ako romantizovať niekoho koho poznám tak krátko je veľmi naivné, nechcem ti do toho kecať ale skús sa trochu držať pri zemi, minimálne pri rozhodovaní ;)
 8. 8
  Gucceine

  19 ročný chalan
  DREAM

  @avantgarda bože keby to bolo také jednoduché. Vyberiem si druhú a v zápätí ma rozum zneguje že som si vybral zle ...
 9. 9
  Dee99

  25 ročný muž
  RK

  Pocuvaj cassanova jak to robis? Daj dake rady :D