Fórum pridal Littlesecret69, 26. 8. 2018 17:07 do kategórie Sex. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

kondomy

0
Littlesecret69

11 ročné dievča

ahojte, aké kondomy používate? značka, spokojnosť. píšte čo vám ohľadom tejto témy napadne :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Charlie1

21 ročný chalan

jahodové :) chceš ochutnať ?
  2. 2
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

Značka: spokojnosť
  3. 3
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

@charlie1 ja zas syr Niva
  4. 4
    Littlesecret69

11 ročné dievča

@charlie1 do takych si honiš?
  5. 5
    Charlie1

21 ročný chalan

@littlesecret69 to tu verejne nebudem písať :)
  6. 6
    Littlesecret69

11 ročné dievča

@charlie1 nemusiš, každy to vie
  7. 7
    Feelagain

21 ročné dievča
    based in Brno

durex obyčajne alebo real feel, občas skúsime niečo nové, ale toto je klasika a spokojná som, ale to asi nie je zásluhou kondómov :D
  8. 8
    Charlie1

21 ročný chalan

@littlesecret69 ale no... tak to nie je !
  9. 9
    Littlesecret69

11 ročné dievča

@feelagain ja len zháňam niečo nové, odskúšané, a recenziu k tomu :) durex mi neprišiel nejak super a to sme mali od ultra tenkych až po najhrubšie.
  10. 10
    Littlesecret69

11 ročné dievča

@charlie1 neoznačuj ma. mne pride notka aj bez toho. ale JE
  11. 11
    Feelagain

21 ročné dievča
    based in Brno

žiadne kondómy nie sú super, oproti tomu, aké to je bez nich, takže ich používame len počas plodných dní
  12. 12
    Littlesecret69

11 ročné dievča

@feelagain sex je najdrahší šport ako vraví :) veru bez nich je to super, no s deckom na krku to už take super neni
  13. 13
    Feelagain

21 ročné dievča
    based in Brno

chránime sa inak
  14. 14
    Erixa

21 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

Durex extra safe (hehe) ale to iba vážne počas plodných dní, alebo keď sa nám ho chce vyťahovať, čo je v poslednej dobe 1/5...

A potom tie nervy keď nedojdú krámy (hehe) (hehe) (hehe)
  15. 15
    Willbebetter

tvári sa, že má 4 roky

Londony boli naj.
  16. 16
    H8r

24 ročný chalan
    Vancouver

Durex Invisible (extrémne tenké ale často sa trhajú), alebo Durex Real Feel.
  17. 17
    Clanlord

28 ročný muž
    Dubnica nad Váhom

@Littlesecret69 Vzhladom na to ze priatelka ma antikoncepciu tak z 99% ziadne. Avsak ked pride k situacii ze je potrebny tak od urciteho okamziku ako som skusil (a aj ona) LELO HEX tak len kondomy tejto znacky.
    Mozem potvrdit vzhladom na antikoncepciu u priatelky ze s LELO HEX to je velmi podobne ako bez ani Durex Real Feel ani Ultra Thin niesu take.
  18. 18
    Clanlord

28 ročný muž
    Dubnica nad Váhom

@H8r skus LELO HEX ;-) podla mna lepsi nez Real Feel aj Invisible ale omnoho odolnejsi :-).
  19. 19
    Aidenn

21 ročný chalan

PHARMATEX
  20. 20
    Kofola2000

24 ročný chalan

@littlesecret69 čo čakáš že ti kondom sam vyhoni alebo sam pojebe frajerku? Kondom mozeš mat akykolvek stale je to len kondom a ničim nie je zaujimavy. Maš samozrejme hrejive a chladiace čo je sice super ale nič viac. Hlavne ze je ochrana.
  21. 21
    Littlesecret69

11 ročné dievča

@kofola2000 nemýslim si, napríklad poznám veľa deciek urobene durexom trebars a to mi nepríde kao náhoda.