Fórum pridal Konesumojzivot , 14. 7. 2017 08:54 do kategórie Biznis, komercia. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Kone

0
Konesumojzivot

14 ročné dievča

Ahojte, ako si zarobiť ked mám 13 ?
Veľmi túžim ísť na jazdeckú školu lenže tá stojí až 150€.
Uz od mala ma niečo ku koňom ťahalo.
Letáky su asi až od 15 alebo nie??
Odozva

Názory k téme

1. 2
    Sianagirl245

20 ročné dievča
    tu

V 13 zarabat fuu no drzim palce...myslim ze najlepsie bude ked sa porozpravas s rodicmi a im budes s niecim pomahat za co dostanes nejake tie peniaze :) alebo pomahaj nejakym starsim ludom nieco upratat a tak...myslim ze brigad pre 13r moc nenajdes ak vobec
  2. 3
    Hagelslag

22 ročný chalan

@sianagirl245 ešte zafo...
  3. 4
    Diehard

28 ročný muž
    Bratislava

Ja by som skor na to isiel inou cestou, su mali chovatelia koni, ktori nezarabaju na tom a akakolvek pomoc pri chove im je velmi prospesna .. takyto clovek si ked tak vypyta za hodinu jazdenia 10eur. Ale urcite sa s nim da porozpravat a mozes jemu naoplatku vypomahat, t.j. zveladovat statok, pomahat so senom, starostlivostou o koniky a za to Ti on zas bude pomahat s jazdenim.
  4. 5
    Arywian

10 ročné dievča

letáky môžeš napísať na rodičov, ale reálne ich roznášať budeš ty :)
  5. 6
    Darkestangel

21 ročné dievča
    hlavou v Taliansku

@5 alebo radšej na niekoho, kto študuje, aby ti z toho zbytočne nestrhávali dane a odvody :)
  6. 8
    Foxie

hrá sa, že má 1 rok
    Materská škola života

Určite vyskúšaj to čo je v @3 (thumbs)
    Alebo skús predávať nejaké handmade veci, niečo vyrábať, venčiť psy, strážiť deti, chodiť niekde upratovať, letáky, písať články keď na to máš talent atď.