Fórum pridal 501, 26. 1. 2010 17:52 do kategórie Umenie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

konkurz na súdnu sieň a prvé oddelenie...

0
501

38 ročný ujo
Bratislava

by som tam chcel ísť pozrieť tak aký máte názor na tieto relácie a z akou rolou by ste mali problém. Koho by ste nechceli hrať prípadne chceli...

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kolini

24 ročný chalan
    srdcom navždy v Trenčíne

nechcel by som hrat zenu...<br />
    <br />
    mam taky nazor na to ze ako privyrobenie si je to dobre ale inac co sa tyka urovne hercov tak je viac nez jasne ze ucinkuju ludia z ulice..<br />
    <br />
  2. 2
    Julinka2582

21 ročné dievča
    birdzdáčka telom i dušou

@1 cista pravda...ale o to tam ide...ved predsa aj v realnom zivote sa tam sudia ludia z ulice...:)
  3. 3
    Matii

23 ročné dievča

no za tie 3 razy co som mala tu cest zhliadnut par minut zo sudnej siene si myslim ze ti herci su bud velmi dobri herci alebo (pravedpodobnejsie) uplni magori
  4. 4
    Ayreen

26 ročná žena
    Bratislava

po celej skole mame rozlepene letaky na toto. a nesla by som tam. mozno ddo publika, kde by som nemusela nic hovorit :D neviem sice ako to chodi, ale asi musis hrat to, co ti pridelia no a vzhladom na to, ake pripady tam obcas vidim, tak to by som teda nechcela :D
  5. 5
    Fxx

24 ročný chalan

do publika by som šiel :D jaks a tam dá dostať? :D
  6. 6
    Lawey

22 ročné dievča
    embracement of supernova

ja si chcem ist sadnúť do sudnej siene!!!!! :D ako nato :P<br />
    <br />
    Popripadne si zahrat nejakú mad rolu alias salena tetuska co lepi susede na dvere dazdovky :D
  7. 7
    Kolini

24 ročný chalan
    srdcom navždy v Trenčíne

@julinka2582<br />
    <br />
    tak nech sa tvaria ako obycajni ludia a nerobia zo seba hercov.. skratka nech su prirodzeni...
  8. 8
    Mielikki

17 ročné dievča
    krajina ľadu, temna a kaktusov

@lawey a ja chcem hra´t tú tvoju susedu!!! a za odplatu ti opľujem šek na dôchodok/prídavky na deti :D
  9. 9
    15matka14

22 ročné dievča
    Miluje samotu

pozeram to rada ale hrat by som nechcela :)
  10. 10
    Lawey

22 ročné dievča
    embracement of supernova

@Mielikki a ja ta zaskrtim tvojimi vlastnymi crevami :D
  11. 11
    Mielikki

17 ročné dievča
    krajina ľadu, temna a kaktusov

@lawey v tej súdnej sieni? Vááu :D
  12. 12
    Adka279

21 ročné dievča

buď do publika alebo ako obeť znásilnenia, po ktorom by som otehotnela a neskôr porodila deti poznačené rádioaktivitou z černobylu. :) :D:D:D
  13. 13
    Pernik

34 ročný ujo

Najviac sa smejem jak na konci povedia: "Ján sa po piatich rokoch od pojednávania znovu oženil a žije šťastne až doteraz." :D
  14. 14
    Mousisitka

21 ročné dievča

nemam 18 takze mam smolu :Pale z dediny tam jeden siel tam hral niaku hlavnu ulohu a zevraj okolo 100 eur dostal-......
  15. 15
    Teny555

22 ročný chalan
    v takom Onom

No na to akí amatéri v tej súdnej sieni hrajú by sme tam mohli účinkovať všetci :D a inač beru tam až od 18, minule to dávali.....,
  16. 16
    Ctrl

22 ročný chalan

NEZNÁŠAM programy typu súdna sieň, prvé oddelenie... Je to trápne a hrozne amatérske. Nie že sa zas niekto na mňa oborí že by tam rád videl mňa. Ja tiež nie som dobrý herec ale oni tam berú fakt každého kto sa prihlásil tuším :/
  17. 17
    Ctrl

22 ročný chalan

A prvé oddelenie vlastne ani neviem čo je :D:D:D
  18. 18
    Wednesday

25 ročná žena
    stop for a minute

chcem hrat mrtvolu v prvom oddeleni... :D
  19. 19
    Hangtime11

24 ročný chalan

chcel by som hrať najkrutejšiu postavu na svete :D
  20. 20
    501

38 ročný ujo
    Bratislava

...tak som zvedavý čo to bude :) a možno zahrám len krovie
  21. 21
    Belzeboss

27 ročný muž
    European capital of trophies

tak na prve oddelenie by som sa nedal urcite, je to tak neskutocne zly serial, ze s nim vazne nehcem mat nic spolocne..sudnu sien si pozriem rad, ale urcite by som sa na konkurz neprihlasil..
  22. 22
    1123581321

24 ročné dievča
    Banská Bystrica

boze,ja by som do toho sla.aj keby som mala hrat nejaku uplnu blbost. :-D
  23. 23
    501

38 ročný ujo
    Bratislava

...a vybrali ma a už som to aj natočil a už len čakať čo to bude a dúfam ,že to neprepasiem a uvidím tú časť (hehe)
  24. 24
    1957

36 ročná teta
    Bratislava

tiež by som si rada zahrala v sudnej sieni ,alebo prve oddelenie, ako nato ? kde sa prihlasit na konkurz? poradte. pozeram ich rada, samaozrejme , ak mam čas. Je mi jedno , čo budem hrat , ide o to vyskušat svoje schopnosti
  25. 25
    1957

36 ročná teta
    Bratislava

čitala som komentare na tieto serialy su hrozne,a le o to tu predsa ide dat priestor aj nehercovi . Ako sa dostat do konkurzu?? zaujima ma to , hej skusenejši poradte.
  26. 26
    Roguega

23 ročný chalan
    Trnava

jasné že by som si tam chcel zahrať :D niečo nové skúsiť a zistiť ako mi to ide myslím že mám nato talent a nebál by som sa ho ukázať sú to veľmi zaujímavé serialy ktoré ma zuajali chcel by som hrať negatívno postavu ani neviem prečo pretože skôr také postavy ma zaujmu :)
  27. 27
    Nunatko3333

24 ročné dievča
    Trnava

ja verim ze keby si zahrám postavičku ako je napr. milenka nejakého fešáka a ze on sa chce rozviestˇ zo svojou ženou kvoli mne...a jeho zena by protestovala tak by som jej vypucovala zaludek ze porat strach dala by som ju dole do laty ja by som jej ukazala kdo som ..taku herecku by som zahrala tak to by som naozaj vedela...a este ta jeho zena by musela byt taka ze by jej bolo jedno kde je jej muz len nech jaj da love a to jej staci...ale ak by som mala prilezitost si zahrat tak by mi bolo naozaj jedno co by som hrala len aby som si mohla zahrat..