Fórum pridal Dezolat, 16. 7. 2017 18:49 do kategórie Humor. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Konzolove emulatory

0
Dezolat

29 ročný muž

Cus, mam na plane zo stareho notebooku ktory uz dlho nepouzivam urobit multikonzolovu platformu. Hadwerovo je na urovni ps3 xbox 360 atd. ale namam skusenosti s emulatormi. Spomaluju PC? Ked je notas na urovni ps3 pojdu mi nan ps3 hry v pohode tak ako na
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Dezolat

29 ročný muž

Konzole alebo ich bude emulator spomalovat? Sory za kategoriu ale pisem z mobilu a birdz programovala opica :D
  2. 2
    Mcvpn

tvári sa, že má 5 rokov
    kristušácka dolina

Nebude to imho na tej istej vykonnostnej urovni
  3. 3
    Ps102

22 ročný chalan
    Muchosransk, mestská časť Vukojebina

Ja by som povedal, že keď chceš plynulo emulovať nejakú konzolu, tak potrebuješ počítač, ktorý je silnejší aspoň o jednu-dve generácie.
  4. 4
    Dezolat

29 ročný muž

Aha, myslel som si :D Ale aj tak vyskusam a ked nic tak stale bude co zahrat z Pc hier, ale zase tam asi nebude taky vyber hier pre 2 hracov....
  5. 5
    Cos45

36 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Zalezi od toho, na akej urovni sa to da realizovat. Ak pojde o emulaciu v nejakom klasickom Operacnom Systeme, tak plati "Ps102." Ak si to chces sam napisat, tak to pojde lepsie. :-) Kazdopadne, googlil by som aj tri dni, keby som to silno chcel - mozno nie si genius (niekoho to mohlo napadnut niekedy v minulosti, pred okamihom, kedy to napadlo tebe).
  6. 6
    Emzááák

35 ročný ujo

Ako ktorý. Napríklad cez emulátor som hral starých pokémonoch a všetko išlo výborne. Ale no záleži to od emulátoru a hry samotnej.