Fórum pridal Simuulka112, 19. 9. 2013 22:59 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Kozmetika

0
Simuulka112

23 ročné dievča
Prešov

Zajtra sa chystám do DM-ka aký je váš najobľúbenejší kozmetický výrobok napr. od Balei ale aj iných značiek ja neviem telové mlieko,lak na nechty, alebo peeling je úplne jedno čo :)

Ps.Potrebujem nočný,denný krém, ktorý by ste mi odporučili ? :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Sibell810

24 ročné dievča

@simuulka112 môj obľúbený produkt (na leto):
    http://www.kremasica.com/wp-content/uploads/2011/09/media_1-data.png

ale čo sa týka krémov moc ti neporadim :sorry:
  2. 2
    Sibell810

24 ročné dievča

@simuulka112 ale napadlo ma že laky na nechty môžeš skúsiť od Rimmel :) celkom pekná výdrž
  3. 3
    Luc.ka

34 ročná teta

a to máš koľko rokov, že potrebuješ toľko krémov, panebože?
  4. 4
    Luc.ka

34 ročná teta

kupujem tam inak už iba kokosový olej a dekoratívnu kozmetiku... mejkap, púder, laky, linky a špirály.

a vanesky :-S
  5. 5
    Azizi

28 ročná žena
    Ankh-Morpork & Bratislava

Denný krém na tvár Garnier s výťažkom z lopúcha - pre normálnu a zmiešanú pleť. Od Balei používam čistiace/odličovacie obrúsky. Ale minule som natrafila na také úplne bez vône neparfumované a odvtedy na neviem natrafiť, asi ich už nevyrábajú, neviem :( Lebo strašne mi vadí, keď si mám tvár čistiť niečim parfumovaným. Ale nenašla som také ani iných značiek.
  6. 6
    Waagbistritz69

22 ročný chalan
    Trenchtownský kraj

ja iba alverde a iba keď zadná strana vyzerá takto :D
    http://www.pinkmelon.de/wp-content/uploads/2010/01/alverde_lotion_olive_artikel.jpg
  7. 7
    Mimma3

22 ročné dievča
    kadibudka

Ked DM tak pekne alverde a osobne mi od nich este vyhovouje aj kura na vlasy s arganovým olejm tusim od swiss'o par (neviem presne ako sa to pise) :)
  8. 8
    Tommyhot

27 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Nemam rad veci z DM, zatial vsetko co som mal neskutocne smrdelo. Tie znackove sracky, nech uz je to akakolvek chemia, apson pekne vonaju...
  9. 9
    Myschka

25 ročná žena
    K-Pex

o_O denný a nočný krém?

ja starostlivosť o svoje telo riešim asi tak:
    čo je mastné a má byť suché = potriem alpou
    čo je suché a má byť mastné = kalciová masť

nikdy som na tieto prípravky a olejčeky a chujoviny nemíňala peniaze a nikdy som s nemala problém žeby niečo na mojej tvári/inde bolo zanedbávané
  10. 10
    Myschka

25 ročná žena
    K-Pex

@9 *pocit, nie problém
  11. 11
    Greyness

24 ročné dievča

ja napríklad spomínané alverde neodporúčam.
    teda šampóny sú pohodys ale veci na tvár sú napiču. teda možno len mne nesadli :letim:
  12. 12
    Sibell810

24 ročné dievča

@greyness ja tiež nie :sorry:
  13. 13
    Simuulka112

23 ročné dievča
    Prešov

@sibell810 Pefektné telové mlieko mám ešte z leta trošku iný perfektný bol :)

Ďakujem pekne za všetky názory nakoneic sa tam chystám až zajtra dnes som bola strašne lenivá ale z vlastnej skúsenosti peelingy,krémy na tvár od Garnier,Essence,Bale... a tieto komerečné a lacno dostupné veci na pleť nepodporujem na telo je to niečo iné ale mne strašne dobre robí Bioderma čiže siahnem asi po tejto značke :)

14. 14
    Stalekrasna

32 ročná žena

@simuulka112 najlepšie krémy sú tie prírodné a také ktoré neupchávajú póry, čiže šetrné k pokožke a vhodné aj pre aknóznu pleť http://www.stalekrasna.sk/
  15. 15
    Simuulka112

23 ročné dievča
    Prešov

@stalekrasna už som navštívila aj koznu a bohužiaľ ani tie krémy na predpis mi nejak nerobia dobre takže sa bojím skúšať tie rôzne z netu :(