Fórum pridal Juraj2016, 25. 3. 2019 18:58 do kategórie Politika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Kto bude prezident Slovenska

0
Juraj2016

tvári sa, že má 3 roky

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Hanka88

19 ročné dievča
    Tam, kde nič nie je, ale som na to hrdá

Bude to človek (hehe)
  2. 3
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

oboje, Zuzula je totiz muz (na spravnom mieste), a zaroven jeho priezvisko pripomina zenske krstne meno v domáckej podobe
  3. 4
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

@jarosgameslp velmi som zvedavy ako by Kotleba ako prezident, co je primarne reprezentativna funkcia, "urobil poriadok", ked nebol schopny poriadne nic urobit aj ked mal v rukach ako taku exekutivnu moc ako zupan BBSK. Takyto clovek by nas urcite prikladne reprezentoval ci uz doma alebo v zahranici. Rozhodne by som sa zanho vobec nehanbil... Ale nazor ti neberiem, samozrejme.
  4. 6
    Lostinthedark

23 ročný chalan
    Surfrockov pomocný motivátor

@jarosgameslp Keď už ti @4 dal seriózny koment, tak ja pridám jeden tupý - zrovna takým, ako si ty, by Kotlebovic prívrženci najradšej vytrhali vlasy (vlastná skúsenosť, tiež som také nosil).
  5. 7
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Čo bolo v komente @4?
  6. 8
    Dee99

25 ročný muž
    RK

Žena 100% takže sup kto neni lenive hovno vsadit všetky uspory. Easy money :)
  7. 9
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

Vyhra to Harabin , vsak vy sa dosmejete
    (hehe)
  8. 10
    Manofbirdz

23 ročný chalan

@lukaso121 ale ved uz vyhral, ci? Jedna vyhra mu nestaci? Ci chce este nejak kontumacne vyhrat, ze volby vyhlasia za neplata a rovno bude zvoleny on, ako v Rusku? :D