Fórum pridal H8u, 24. 7. 2013 20:47 do kategórie Cestovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Kto chce ísť s h8u na výlet vlakom?

0
H8u

22 ročné dievča
Štefanov

Slovenské železnice majú super akciu, lístok na vlak pre študentov za 35€, s ktorým môžete mesiac cestovať úplne neobmedzene po celom slovensku.

http://www.slovakrail.sk/sk/specialne-ponuky/akcie-zssk/slovak-2013.html

Plánujem ho
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Fxx

24 ročný chalan

nehovorila si,ze ho nebudes kupovat ? :D
  2. 2
    H8u

22 ročné dievča
    Štefanov

@fxx jj dpc nechcela som bo stale niekam chodim tak som si chcela dat pokoj ale to sa neda odolat proste :D
  3. 3
    Skingirl94

21 ročné dievča

Bože akurát keď nemám peniaze :´( <br />
    Hneď by som si kúpila ten lístok
  4. 4
    Luc.ka

34 ročná teta

nice... ale mohli by aj kúsok za hranice potiahnuť takú akciu :)
  5. 5
    Obliviate

24 ročné dievča
    fak

dúfam že takáto akcia bude aj na budúci rok lebo teraz nemôžem :(
  6. 6
    Tangerina

26 ročná žena

kks, ja by som seriózne vážne išla! (aj každý deň) :D inak, super, že to tu píšeš, ja si ho asi vážne kúpim a keď tak, budem cestovať aj sama :D<br />
    len som si zabudla vybaviť tú fialovú preukážku :D
  7. 7
    Fxx

24 ročný chalan

@h8u dnes som sa ta isiel pytat ci v pondelok nebudes v BA nahodou ze by sme sli na CS stretko co bude ale este nezverejnili miesto,no zjavne ani nebudes mat cas :D
  8. 8
    Tommyhot

27 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Ved to je uplne na chuja. Na IC treba priplatok, na 1. triedu tiez (predpokladam ze tak drahy, ze sa mesacny listok ani neoplati) atd. Klasika, ZSR :)
  9. 9
    H8u

22 ročné dievča
    Štefanov

@tommyhot o_O načo by som šla prvou triedou akože? :D<br />
    <br />
    a da sa icčkam velmi lahko vyhnuť, ten nevlastný brat šiel teraz normálnym rýchlikom do košíc, trvalo to 5:50 a icečkom by to bolo 5.. to až taký rozdiel neni
  10. 10
    H8u

22 ročné dievča
    Štefanov

@tangerina to je super, odkial si? ja si ju práve tiež musím ísť v pondelok vybaviť lebo mám český isic a ten neplatí.. mohla by si aj ty a vo štvrtok by sme mohli ísť niekam! :D
  11. 11
    Tommyhot

27 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@h8u 1. trieda je parada hlavne na dlhsie tratie. Do Kosic je to must have. Navyse v ICckach maju pivo a tych usetrenych 50 minut mozes presediet na dalsom pive :)
  12. 12
    H8u

22 ročné dievča
    Štefanov

@tommyhot mne ale nejde o to aby som ušetrila čas alebo sa mala ako v hoteli, a myslim že nikomu kto si ten lístok bude kupovať, ja sa nikam neponáhlam, nemám ani ciel, proste chcem len tak ísť.. preto mi neva ísŤ aj 10 hodin vlakom a vidieť pekné veci z neho a tak
  13. 13
    Mefistofel

27 ročný muž
    Nitra

kludne ja by som aj isiel :-) a cestou mozme behnut na krivan ;-) ale teraz to myslim vazne! :D:D:D
  14. 14
    Tommyhot

27 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@h8u tych 10 hodin nevadi ani mne, ale zaparena 2. trieda je v tomto teple samovrazda. Navyse obycajny vlak, ktory nema ani (vychladene) obcerstvenie, tak to uz je uplne cele zle. Isiel som pred 3 tyzdnami z Prahy 2. triedou a nebyt toho piva, tak tam asi zdochnem. A to este neboli az take horucavy.
  15. 15
    Tangerina

26 ročná žena

@h8u ja som z Nového Mesta :D (inak, ja som tá holka, čo na poslednom brnenskom stretku tak málo rozprávala, takže ak ti to aj po tomto zistení nebude vadiť, tak ok...ak bude, tak v pohode :D)<br />
    no ja idem práve budúci týždeň do Brna, takže keď tak, ja by som až ten ďalší mohla, vlastne potom už úplne stále :)
  16. 16
    Joplinka

24 ročné dievča
    inkognito

@tommyhot no ty chudáčik, úplne chápem h8u o tom čo píše, tripy nemajú byť o pohodlí ale o zážitkoch. Keby som nevedela kto to píše, tak si myslím, že nejaká slečinka :D sorráč
  17. 17
    H8u

22 ročné dievča
    Štefanov

@tangerina pockaj ktore stretko myslis, je mi znamy tvoj nick ale neviem nejako :D lebo co si vybavujem stretka tak o kazdom viem kto tam bol. ale jasne ze mi to nevadi boze, :D ved dohodneme sa teda potom a dalsi tyzden nieco dame
  18. 18
    Katkaz

21 ročné dievča
    :)

@h8u Banská Bystrica nie je moc zaujímavé mesto, ak možem poradiť obehaj všetky hrady zámky a jaskyne :) a ak nejaké mesto tak určite Banská Štiavnica a Kremnica.
  19. 19
    Natalyaaa

21 ročné dievča
    Bratislava

to je úplne super, dík že si to tu dala :) rozmýšľam že si to pôjdem kúpiť ďalší týždeň
  20. 20
    Chmelovaslecna

19 ročné dievča
    mestečko Chorobná

hm kedže mam zadarmo vlaky tak by som aj šla, škoda že mám BA tak odruky :D
  21. 21
    Holandskasalama

24 ročné dievča
    looking forward to get lost.

znie to super! :) ale peniaze budem mať až za pár týždňov a potom sa vlastne aj tak budem sa musieť učiť :D ale neskôr sa pridám/ozvem ak to bude stále aktuálne :D
  22. 22
    Luc.ka

34 ročná teta

@14 :D :D :D
  23. 23
    Tangerina

26 ročná žena

@h8u tak ja neviem, to bolo ešte v novembri/decembri, neviem :D som tá čudná oranžovovlasá alysiina kamoška :D už dúfam vieš :D a v pohode, ja pôjdem úplne hocikam, tak potom :) :D
  24. 24
    Lenuli

22 ročné dievča
    Bratislava

@tommyhot looool ze must have, pobavili sme sa (rofl) (rofl)<br />
    vysvetluj to tym ktori maju mesacne 400e v hrubom, co na vychodnom Slovensku nie je ziadnou vynimkou...must have budu pre nich asi skor zaplatene ucty a potraviny ako nejaka prva trieda (rofl)
  25. 25
    Waagbistritz69

22 ročný chalan
    Trenchtownský kraj

@22
  26. 26
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 1 rok
    Trnava

@tommyhot inac, co som chodil 2. triedou, maju aj tam klimu. Teda aspon vlaky, ktore chodia smer po->ba a spat, ke->ba a spat a mi->ba
  27. 27
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 1 rok
    Trnava

@26 do a z prahy som inac tiez isiel v plne klimatizovanom a 2.triedou
  28. 28
    Mcvpn

tvári sa, že má 4 roky
    kristušácka dolina

@barky
  29. 29
    Sheily

20 ročné dievča

@tommyhot aj druhé triedy majú už väčšinou klímu :D
  30. 30
    Fxx

24 ročný chalan

@katkaz dnes som bol v banskej stiavnici a nepride mi to nejak extra zaujimave,je to akoby kusok zo stareho mesta v BA,nic speci podla mna za cim by sa tam oplatilo cestovat...slovensko je pre mna na jedno kopyto
  31. 31
    Tommyhot

27 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@lenuli ti co maju 400 v hrubom si v prvom rade nekupuju veci, ktore nevyhnutne nepotrebuju a ktore vyuziju, citujem "len tak niekam". Vola sa to rebricek hodnot.<br />
    <br />
    @joplinka aky zazitok je byt v najvacsich horucavach prepoteny a smradlavy v spinavom zaparenom vlaku? Mne osobne by to pokazilo cely den. Este v tom ICcku si aspon mozes kupit studene pivo, ale v obycajnych slovenskych vlakoch akurat tak zdochnes od tepla :)
  32. 32
    Lenkaska1

20 ročné dievča
    Bratislava

@tommyhot aj v 2.triede je klíma ak neschytas starý vozeň
  33. 33
    77hanes77

21 ročný chalan
    Banská Bystrica

Ak by ste sa zastavili v BB, ozvite sa :D :)
  34. 34
    Lenuli

22 ročné dievča
    Bratislava

@tommyhot eh, rebricek hodnot tu zbytocne pleties :D kopec ludi chodi z vychodu do BA na tyzdnovky, takze cestuju lebo musia a pochybujem ze ak maju nieco pod hranicou priemerneho platu tak si budu teraz dva mesiace kazdy tyzden cestovat 1.triedou<br />
    <br />
    ale nemusis to automaticky aplikovat na tento pripad... len som tym chcela povedat, ze to nie je MUST HAVE, pretoze vacsina ludi dokaze bez toho uplne v pohode prezit, pod must have si predstavim nieco ine ako nadstandardne sluzby
  35. 35
    Tommyhot

27 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@trdelniiiq @sheily aj to prazske cudo malo nieco, ale klimou by som to velmi nenazyval :D
  36. 36
    Joplinka

24 ročné dievča
    inkognito

@tommyhot veď už má aj plno osobákov klimatizáciu, aj druhá trieda...ty si nejaký moc fajnový a basta :P
  37. 37
    Endorphin

23 ročný chalan
    Duchess

@tommyhot na niektorych tratiach jazdia lepsie "obycajne" vlaky ako ECcka. A 1. trieda v niektorych vlakoch je obycajny odpad.
  38. 38
    Cathy

19 ročné dievča
    Tam niekde s Jackom...

Ja chcem strašne život ako máš ty :/<br />
    Keď si konečne zoženiem brigádu aj ja si dovolím takýto výlet :D
  39. 39
    Christodoulou

25 ročná žena
    tam, dušou za morom

ja by som moznoze aj sla :D <br />
    @h8u som z ruzomberka, ale tak ak by sa slo tymto smerom, tak naskocim a pridam sa urcite :)
  40. 40
    Tommyhot

27 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@endorphin na niektorych tratiach ano, ale to nie su statne vlaky, na ktore sa vztahuje tato akcia. Napriklad Komarno BA jazdi relativne v pohode sukromny vlak.<br />
    <br />
    @joplinka tak asi si pod pojmom klimatizacia predstavujeme rozdielne veci :) aj v kancli mame udajne klimu, preco ale chodime domov ako zo sauny nam uz nikto nepovedal ;)
  41. 41
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 1 rok
    Trnava

@tommyhot :D ale inac s @31 mas recht.<br />
    <br />
    chodit niekam po slovensku vo vlakoch (ak to nie su tie nove dvojposchodove) alebo klasicke vagony, je utrpenie. len 2 hodinova cesta v horucavach cloveka uplne odrovna, to by som si teda vobec neuzil ani tu cestu, ani by sa mi nechcelo potom este chodit niekde po hradoch/na tury
  42. 42
    Endorphin

23 ročný chalan
    Duchess

@tommyhot ano, to su RegioJet vlaky, tie som vsak nemyslel. Jazdia aj "obycajne" vlaky, ktore su nove a lepsie ako ECcka.
  43. 43
    Tommyhot

27 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@endorphin videl som nejake nove motoraky ZSR, ale len zvonku, takze neviem zhodnotit..
  44. 44
    Boxer161

27 ročný muž
    na riti

skoda ze uz niesom student :D :( milujem cesty vlakom
  45. 45
    Tasha5

26 ročná žena
    beat generation

skoooooooooda ze tak moc a student isla by som s h8u :D
  46. 46
    H8u

22 ročné dievča
    Štefanov

@tangerina jezis ty si vierka?? sak poviem hned ty alysiina kamoska :D :D
  47. 47
    H8u

22 ročné dievča
    Štefanov

dik vsetkym z roznych kutov slovenska, az niekam pojdem pozrem toto forum a ked tak sa ozvem a mozme sa aspon stretnut.<br />
    <br />
    <br />
    <br />
    kazdopadne, niekto z okolia ba kto by vo stvrtok realne s tym listkom niekam siel?
  48. 48
    Mielikki

17 ročné dievča
    krajina ľadu, temna a kaktusov

škoda, že už nie som študent a že v týždni fakt čas nemám...
  49. 49
    Hereiam

23 ročné dievča

ja chceeeeem :D ja mám režinku a nemám sa s kým vláčikovať
  50. 50
    Hereiam

23 ročné dievča

ale nie som z BA, no prisadla by som neskôr...ak by mi do toho niečo nevošlo of course...ale rada by som :)
  51. 51
    Tangerina

26 ročná žena

@h8u ježiš, ja som nevedela, že si pamätáš moje meno :D:D alysia ma asi moc ohovára, ja ju nakopem! :D
  52. 52
    Cimrman

23 ročný chalan
    dostal krídla.. odletel

@mefistofel na Krivan by mal vyliezt kazdy Slovak, takze za Krivan som rozhodne<br />
    <br />
    a k tomu listku...ako kazde leto kvasim doma, takze toto velmi moc vitam, tiez spolucnost sa ani neda vyvazit peniazmi, nemam nic na robote takze to berem vsetkymi desiatimi, a neskor sa moze ist aj stanovat ... ;-) hmm @h8u... velice chcem spoznat tvoje pásavčie ja :D
  53. 53
    Mefistofel

27 ročný muž
    Nitra

@cimrman no ja som tam uz bol pred niekolkymi rokmi :P :D, ale rad si to zopakujem :-)
  54. 54
    Lochnessko

26 ročný muž
    Brnko

aj ja chcem...vlakom hocikam :D
  55. 55
    Sisssa081

21 ročné dievča
    Prievidza

@h8u aj ja chcem :D nemám lístok, ale režimku .. <br />
    @tommyhot napr na trase PD-BA chodí klimamtizovaný rýchlik .. viezla som sa aj v prvej triede.. rozdiel bol jedine v tom, že medzi jednotlivými štvorkami bolo sklo a nebolo v jednom rade 8 sedačiek, ale 6...<br />
    poviem ti, radšej chodím starými vlakmi .. nové rýchliky sú len zrýchlené osobáky a stoja za h*vno
  56. 56
    H8u

22 ročné dievča
    Štefanov

@cimrman odkial si? mozes vo stvrtok? @hereiam ked tak ti dame vediet :) ako stvrtok? @lochnessko detto.. vo stvrtok mozes? odkial si?
  57. 57
    Lochnessko

26 ročný muž
    Brnko

@h8u nooo šak pravdepodobne môžem a som z NZ okolia
  58. 58
    Antifunebracka

27 ročný muž
    flexitarián birdzu

vsetky slovenske mesta, kde bude muse, s tebou pochodim. ale ne, kebyze nahovoris adelku, tak realne pouvazujem xD
  59. 59
    Tasha5

26 ročná žena
    beat generation

taaaaak TN caka na B.vypadovku :D!!
  60. 60
    Piter09

19 ročný chalan

v IC je navyse teraz wifi aj v 2. triede<br />
    <br />
    ale inak, ked budem mat peniaze niekedy v auguste, mozno by som siel
  61. 61
    Tommyhot

27 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@sisssa081 to zalezi aj od toho v akej 1. triede si sa viezla. Ja som sa viezol v takej, kde bolo asi o 60% menej sedaciek, ticho, klud, cistucke koberce a super hajzel (co po pive iste kazdy oceni)
  62. 62
    Burble

22 ročné dievča
    sama neviem

piči piči piči piči<br />
    <br />
    prečo nemám tú slovenskú zľavovú kartičku<br />
    <br />
    piči piči piči piči
  63. 63
    Cimrman

23 ročný chalan
    dostal krídla.. odletel

@h8u som z presburgu :) a ten stvrtok myslis uz dnes ? :O .. ked uz dnes tak to mi daj racej cislo nech nemusim len na internet ked to chcem riesit (do spravy)
  64. 64
    Prostemarek

26 ročný muž
    multiverse

Ta kartička za 35evri je bohovská, škoda, škoda že je malo času :/. Ale keď pôjdete 18+ august, by som sa rád pridal, nech je to hocikam :]
  65. 65
    Sisssa081

21 ročné dievča
    Prievidza

@tommyhot v novom rýchliku, ktorý začal premávť niekedy začiatkom roka .. neviem , či práve 60% menej, lebo mne vychádza -1/4 celku = 25% v porovnaní s druhou triedou<br />
    v 2.tr tiež chodila aj obsluha s vozíkom, len teplotu nápojov nemám zistenú , pretože si pred cestou kúpim vždy veĺkú fľašu minerálky, ktoré oni nemajú <br />
    ešte k vychladenému pivu ... zober si termotašku a kúp v potravinách také, čo majú v chladiacich boxoch ;)
  66. 66
    Atep

18 ročné dievča
    Dievča bohužiaľ z mesta

@drazoal ? :D Máš toľko peňazí? :D
  67. 67
    Prostemarek

26 ročný muž
    multiverse

BTW: V piatok/sopodu, siel by niekto na pivec & pokec ohladom CS? Ideme po europe v auguste, nejake info by sa zislo :]<br />
    ->Partyslava
  68. 68
    Hereiam

23 ročné dievča

štvrtok by bol fajn :)
  69. 69
    Drazoal

20 ročný chalan
    Zvoľen

@atep peniaze by možno aj boli, ale času v auguste je nejak šialene málo (ach)
  70. 70
    Atep

18 ročné dievča
    Dievča bohužiaľ z mesta

@drazoal takže nič z toho?
  71. 71
    Chevro

25 ročný muž
    je mŕtve

Dovez sa radšej sem na pivo ^^
  72. 72
    H8u

22 ročné dievča
    Štefanov

ježiš všetci že tolko peňazi veď to je 35 eur o_______O<br />
    <br />
    <br />
    sieťove "jednokrajinne" listky v europe sa pohybuju v 10 aj viac násobne väčších sumách omg, pre porovnanie najlacnejšie ich majú bulharsku, srbsko, rumunsko, polsko, grécko.. v každej z týchto krajín je ponuka lístkov nasledovná:<br />
    <br />
    môžete cestovať ľubovolné 3 dni v mesiaci = 53€<br />
    6 dní = 86€<br />
    8 dní = 100€.<br />
    <br />
    A to som dala tie NAJLACNEJŠIE z celej európy. Napríklad nemecko, anglicko, švédsko.. každá krajina trojdňový 144€, 8 dňový 218€.<br />
    <br />
    <br />
    <br />
    A teraz si to porovnajte s 35 blbými eurami za celý MESIAC absolútne neobmedzeného cestovania po krajine.<br />
    Ešte stále je to vela?
  73. 73
    Jana2710

24 ročné dievča
    Za Humnami/ Na Rovinke :)

ja mám tiež režinku ..kedy kde aký je plán teda? možno by som aj šla :))
  74. 74
    Cimrman

23 ročný chalan
    dostal krídla.. odletel

pomaly kazdy treti tu ma rezinku, aj ja chceem ;-( .. a neni to vela penazi za mesacne cestovanie, aj keby sa cestovalo v dobytčáku :D
  75. 75
    H8u

22 ročné dievča
    Štefanov

@cimrman myslela som o tyzden vo stvrtok ale zistila som ze musim ist k zubarke vtedy na 100% takze piatok ak by sa ti dalo
  76. 76
    Piotra

22 ročné dievča
    cvokhaus

Škoda, že som v auguste 2-3 týždne mimo a finančne vyfľusnutá a známi, čo by sa na to podujali, sú tak nejak podobne na tom.
  77. 77
    Pannikto

30 ročný muž
    (takmer)Bratislava

husté, ešte sa tak prihlásiť na nejakú školu aby som si ho mohol kúpiť :D
  78. 78
    Barky

24 ročný chalan
    Tomb of the Mutilated

@tommyhot som šiel normálnym rýchlom v lete a dostal som normálne vychladené pivo .. asi mám moc velkú karmu lebo sa mi to stalo viackrát (?)
  79. 79
    Tommyhot

27 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@barky niektore rychliky maju "restauracny vozen", ale nemam pocit, ze je to pravidlo...
  80. 80
    Barky

24 ročný chalan
    Tomb of the Mutilated

@tommyhot tými úvodzovkami si zrejme myslel kvalitu jedla :D no nwm dá sa to prežiť aj v obyčajnom rýchliku a aj dlhšia cesta mimo SVK ak máš pálenku a jedlo:D
  81. 81
    Bebekex

22 ročné dievča
    len hľadaj ďalej

@lochnessko ty sa hanbi! a na mna si nevie najst cas :D more!
  82. 82
    Tommyhot

27 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@barky nie nie, nemyslel som kvalitu jedla :D ta je na hovno aj v IC.. len neviem ci sa to v obycajnom vlaku nazyva jedalensky vozen...
  83. 83
    Lochnessko

26 ročný muž
    Brnko

@bebekex netrep
  84. 84
    Mousisitka

21 ročné dievča

ježiš, to je super!<br />
    <br />
    ale nemôžem, len som nadšená :D
  85. 85