Fórum pridal Kerrang, 30. 7. 2020 22:14 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Kto je podľa vás zo slovenského a českého šoubiznisu najdhšie dlhodobo bez vzťahu?

0
Kerrang

27 ročný muž

Za mňa je to Tomáš Bezdeda ...no neviem či sa mu nedarí alebo sa moc nechce viazať alebo mu vyhovuje sloboda, no aj mu to prajem chlapcovi, aby si našiel, keď by aj chcel ...jedine, čo si pamätám tak chodil s Adelou, odvtedy som nič nepostrehol, že by s
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kerrang

27 ročný muž

Nejakou ďalšou chodil
  2. 2
    Energy1010

23 ročný chalan

Absolutne ma to nezaujíma.
  3. 3
    Delica

hrá sa, že má 2 roky
    (-∞,+∞)

Pellegrini predsa.
  4. 4
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@2
  5. 5
    Kerrang

27 ročný muž

@delica tak no vidíš (hehe) ...na toho som aj zabudol, no on je asi gay (?) (hehe)
  6. 6
    Etelnair

12 ročný chlapec
    vie čo je to zarobiť na zahraničný voz

wtf, by mi muselo jebat aby som toto nejak sledoval
  7. 7
    Nuumik

tvári sa, že má 3 roky
    Vspleti chlpatostí

Vojta Kotek...som sa to dozvedel náhodou dávnejšie xD
  8. 8
    Warble

21 ročné dievča

no ty predsa
  9. 9
    Energy1010

23 ročný chalan

@etelnair Haha :D
  10. 10
    Kerrang

27 ročný muž

@warble ja som tu ale neni jediný sám, čo tu je tak starý a nezadaný (hehe)
  11. 11
    Mezomus

hrá sa, že má 2 roky
    asshole birdzu!

vidim to asi jak @etelnair
  12. 12
    Kokotis

24 ročný chalan
    Dolná krčma

@kerrang ale jasne ze aj bezdeda mal a asi sj teraz ma nejaku ale on neni taky chalan co sa potrebuje pretrcat a robit zo seba kktka, on je dobry chalanisko....jeden cas chodieval ku nam za jednou :D
  13. 13
    Nuumik

tvári sa, že má 3 roky
    Vspleti chlpatostí

Mal som ho rád v snowborďákoch keď som bol malý bol to jeden smojich obľúbených filmov dobré vtipy gagy hlášky a aj nejaké tie pikantnosti :D
  14. 14
    Feroborba

26 ročný muž
    Tanganika

Asi Kollár
  15. 15
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

@delica veď ten jebáva s Koleníkom :S
  16. 16
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Ty musis mat fakt giganticke mnozstvo volneho casu, ze riesis taketo sracky :)
  17. 17
    Thunderstorm

14 ročné dievča
    devil's little sister

čo je kurva slovenský showbusiness?
  18. 18
    Energy1010

23 ročný chalan

@feroborba :D
  19. 19
    Ucitelka

44 ročný ujo

To myslíš vážne toto fórum? :D
  20. 20
    Mayo911

hrá sa, že má 0 rokov
    Rainbow

A čo je ma kurva po tom?
  21. 21
    Kerrang

27 ročný muž

@kokotis však je, ja byť babou by som si vybral jeho (hehe) :smile: ...sympaťák pre mňa vyzerá byť
  22. 22
    Tikalok

hrá sa, že má 1 rok

@ladydoga nie
  23. 24
    Kerrang

27 ročný muž

@staphylococcus práveže nemám, som dosť zaneprázdnený iba ma to tak voľno-myšlienkovo napadlo (hehe) ...neviem ani prečo ma to napadlo, no mám už druhú zaujímavejšiu aj keď smutnú tému na fórum ...túto som aj chcel vymazať, keď väčšina nie je na tej voľno-myšlienkovej vlne ako ja (hehe)
  24. 25
    Olii

27 ročná žena

Chvíľkami som premýšľala či som otvorila spravne Birdz (hehe)
  25. 26
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

No vidis, uz mas temu na randicko. Kupite si s frajerkou Novy Cas a budete riesit tych nestastnikov co sa tam vyskytli... Novy Cas vydavat tak skoro neprestanu, takze si myslim, ze mas velku sancu na dalsie a dalsie...
  26. 27
    Feroborba

26 ročný muž
    Tanganika

@kerrang nechcel by si robiť v Novom Čase? Hľadajú teraz korektora.
  27. 28
    Kerrang

27 ročný muž

@nespiacakraska tak ja tiež rád súcitim aj s inými, čo sú v podobnej koži v tom istom (?) (hehe) ...akože dnešné vzťahy to nie je taký med lízať, aj ich plne chápem, veru nie je to ľahké a nemusíš byť ani "kkt"
  28. 29
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

Mna jebne (:
  29. 30
    Kerrang

27 ročný muž

@feroborba ak dobre zaplatia môžem, aj tak moja pracovná budúcnosť nie je tak celkom istá ...ale tak snáď dobre dopadne, a snáď nebudem nútený robiť korektora v NČ (hehe)
  30. 31
    Kakofonicka

29 ročná žena

@28 kludne si na konci tej vety mohol napisat “a nemusis byt ani kerrang”
  31. 32
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Fakt sucitis s ludmi co nemaju partnera? :D
  32. 33
    Kerrang

27 ročný muž

@nespiacakraska áno, sám som dlhodobo sám v tom (možno právom, možno neprávom), aj keď niekto kto si sám seba aspoň trošku cení, tak povie že neprávom.. (?)
  33. 34
    Kerrang

27 ročný muž

Ostatní viem, že mi povedia neprávom, lebo so mnou nemajú nič a som im ukradnutý (hehe)
  34. 35
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Fakt ti este stale nedoslo, ze nie kazdy to berie ako zivotnu tragediu? :D
  35. 36
    Kerrang

27 ročný muž

@nespiacakraska však nie je to životná tragédia, no samého ma to utápa ako už nikto nebýva nezadaný ...čo bolo dobré sa popárovalo (možno verme že šťastne) a zo zoznamiek som už unavený, to nemá žiadnu cenu čo to tam aké baby prevažne hľadajú
  36. 37
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

@nuumik on nebol v snowborďákoch... teda ak myslíme tých českých...
  37. 38
    Feroborba

26 ročný muž
    Tanganika

@kerrang ty si vlastne toto fórum založil len preto, aby si plynule mohol prejsť na tvoju obľúbenú nezadanú problematiku :D
  38. 39
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Och Kerooooo. Prestan sudit ludi podla seba. To ze nieco zerie teba, neznamena ze aj druheho. Skus sa realne vcitovat do ludi, nie im podsuvat za ich problem, nieco co povazujes za problem ty. Ako... Uz som ticho, lebo toto na urodnu podu nepadne a este to nahodou zle zoberies...
  39. 40
    Nuumik

tvári sa, že má 3 roky
    Vspleti chlpatostí

@wistingher ?
  40. 41
    Kerrang

27 ročný muž

@nespiacakraska zle to nezoberiem, no nateraz zostávam smutný :-/
  41. 42
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

Tak neviem ti takto z hlavy povedat ale asi to bude Gizka Oňová, Evička Mázikova, Peter Strašá a Dušan Grúň
  42. 43
    James98

32 ročný muž
    Bratislava

Ako to myslíš, že si sám neprávom? To by si mohol povedať, keby si žil v spoločnosti, kde zvykové právo určuje, že napr. do 20-tky musia byť všetci bez výnimky ženatí/vydaté. V 21. by si šiel za náčelníkom s tým, že podľa nepísaného práva už nemáš byť sám a ten by ti rýchlo dohodol prvú voľnú ženu, o ktorej počul.
  43. 44
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

mat tvoje problemy a Caputovej plat
  44. 46
    Feroborba

26 ročný muž
    Tanganika

@milgamman dream team
  45. 47
    Delica

hrá sa, že má 2 roky
    (-∞,+∞)

@tikalok ja netusim, ja som narážala len na to, ze oficialne o ziadnom jeho vztahu nevieme hadam za cely jeho zivot a stale su ludia, ktory sa kvôli tomuto budu hadat, ze nie je gay
  46. 48
    Tikalok

hrá sa, že má 1 rok

@delica tak to mi mohlo aj dojst. vlastne si ani uplne nepamatam, kedy som to pisal :D
  47. 49
    Delica

hrá sa, že má 2 roky
    (-∞,+∞)

@kerrang co znamená byt sam nepravom?
  48. 50
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

Pellegrini
  49. 51
    Clarise

20 ročné dievča

@39 on to vždy zle zoberie.Aj keď mu chce človek dobre... Ale to sú už mindraky koli tomu ze je sam nedokáže normálne myslieť bez tych jeho opustaciek....A možno to bude aj ty teplom ze mu to pripeka na mozog.... Aj tak nerozumiem keď tutpljo plačeš preconevynalizus úsilie si nejakú najst.... Ci ty máš speci predstavy? Tak potom to bude ťažké
  50. 52
    Clarise

20 ročné dievča

Skus slovakwomen/topky.. Tak sú rovnakým zúfalci možno západnes... Síce sa tam furt riešia iba Cibulkova, jasmina a, twins ale úplne tak západnes môžeš si tak vylievat svoje srdiečko v tom aký je svet nespravodlivý.... Tam ta zoberú všetkými desiatimi... Plus ktos kym kde a ako.. Sa rieši a plus ich instagrami práca snov pre teba ako vysita
  51. 53
    Kerrang

27 ročný muž

@delica že nemám moc úspech u žien, resp. asi som pre žiadnu neni dosť dobrrý a ma žiadna nechce
  52. 54
    Delica

hrá sa, že má 2 roky
    (-∞,+∞)

@kerrang ja som sa pytala na to pravom/nepravom.
  53. 55
    Kerrang

27 ročný muž

@delica no že si to nezaslúžim podľa mňa (hehe) ....ale tak zvykol som si, už ani moc neviem žiť spoločensky, som rád sám pomerne
  54. 56
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@kerrang OMG
  55. 57
    Ludusinqa95

24 ročné dievča
    Tam, kde končí realita dneška

absolútne to nesledujem.. ale práve mi napadlo, že minule pri káve kamoši riešili Janku Hospodárovú.. popravde som si musela googliť, že kto to je.. ale vraj do nej sa obúvajú, že nemá nikoho, že pomáha zvieratám a spol. že sa upína na pomoc zvieratám miesto vzťahov či čo.. to len tak na okraj.. ale úprimne, vôbec ma to nezaujíma.. :)