Fórum pridal Antifunebracka, 19. 5. 2018 00:10 do kategórie Úchylnosti. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Kto je pre vas dolezitejsi?

0
Antifunebracka

29 ročný muž
tehulka birdzu

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Verka13

19 ročné dievča

moja naj kamoška je moja sestra (love)
  2. 2
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

tak pre bratov by som spravila viac jak pre kamosky ale zase s kamoskami sa viem lepsie porozpravat
  3. 3
    Mezomus

hrá sa, že má 0 rokov
    konecne doma!

Nemam surodencov(v podstate) a ani kamaratov, co teraz? :D
  4. 4
    Eutanazia

10 ročné dievča

podla toho v com, akoze v takych beznych veciach kamoska, s kamoskou radsej stravim cas, radsej sa podelim s cokoladou, radsej zavtipkujem, povieme si barsjaku debilinu.. s bratom vlastne ani nejako velmi nekomunikujem, ale ked mam krrrrrva problem, alebo potrebujem taku usmernujucu facku, tak idem za bratom :D a zas keby niektomu trebalo napr. oblicku, alebo 100eur, tak ofc je dolezitejsi surodenec
  5. 5
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

@magnet co si? :D
  6. 6
    Morningcoffe

19 ročné dievča
    sky with a diamonds

Kamoši boli aj budú, ale brat je len jeden, jedinečný, už iného mať nikdy nebudem a poznám ho od detstva
  7. 7
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

Ťažko povedať, keď som so súrodencami nevyrastala bo sú omnoho starší a svoju naj kamku mám už 12 rokov, nvm.. Prvotná by mala byť asi vždy krv
  8. 8
    Grinder

26 ročný muž

Pre mna Karol.
  9. 9
    Charlie1

21 ročný chalan

tu musí dať každý normálny človek súrodenca :) pokiaľ neni váš súrodenec ko*ot :D to mení celú situáciu... rodina by mal byť vždy na prvom mieste aj pred najlepším kamošom aj pred partnerom/partnerkou...
  10. 10
    Tralalibang

23 ročné dievča
    Shithead

@charlie1 Ja si myslím, že je tu možnosť najlepší kamarát dali aj ľudia, ktorí sú jedináčikovia.
  11. 11
    Majmarad

34 ročný ujo

Keďže nemám ani jedno a ani druhé, tak neviem posúdiť, ale súrodenec sa v najbližšej dobe najskôr nepošťastí, tak snáď ten kamarát :D
  12. 12
    Darkestangel

22 ročné dievča
    Menefreghista

Nemám len 1 súrodenca, takže neviem zahlasovať, lebo s každým z mojich súrodencov mám úplne iný vzťah.
  13. 13
    Bakedbride

26 ročná žena

Chcela by som vidieť, či budete hlasovať tak isto, keď neskôr dôjde na delenie majetkov po zosnulých rodičoch a tie súrodenecké vzťahy sa vtedy prejavia.
  14. 14
    Magnet

23 ročný chalan

@sianagirl245 Surodenec predsa :D
  15. 15
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    veselo aj vážne

Marián
  16. 16
    Barb

hrá sa, že má 0 rokov
    Piešťany

@6
    @15
  17. 17
    Grietusha

35 ročná teta
    world citizen, človák

milujem svojho brata.
    je mi ľúto každého, kto nevie, čo je to mať dobrý súrodenecký vzťah.