Fórum pridal Subarnica, 23. 3. 2020 11:20 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Kto vás vie nahnevať?

0
Subarnica

23 ročné dievča

Máte niekoho takého kto vás dokáže do 5 sekúnd neskutočne vytočiť? Či už chceme alebo nechcene?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Subarnica

23 ročné dievča

Za seba hovorím že ma vedia instantne (asi má to slovo iný význam ale hodí sa mi tu) skladníci v robote!!! A manžel. Ale na druhej strane moja mama ma vôbec nehnevá a asi by ma ani nedokázala vytočiť.
  2. 2
    Plavam_zivotom

24 ročné dievča

- Štefan Harabin
    - Môj dedko hovoriaci o politike.
    - Moja mladšia 10 ročná sestra v puberte pri každej spoločenskej hre.
    - Ľudia s divnými zubami, čo sa vyškierajú a desia ma tým :D
  3. 3
    Plavam_zivotom

24 ročné dievča

A spolubývajúca, ktorá tvrdí, že antibakteriálne mydlo nie je antibakteriálne a cola zero má rovnako veľa kcal ako tá klasická. Za to by som ju hádam aj zbiť dokázala. :D
  4. 4
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Nechápaví a obmedzení idioti na facebooku s trvalou retardáciou (hehe) raz za čas tam napíšem nejaký komentár a aj to potom olutujem (hehe)
  5. 5
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Šarinovci !
  6. 6
    Sianagirl245

18 ročné dievča

Mňa len rodičia a elektronika ale tá nie je "kto" ale to mám chuť zabíjať :D
  7. 7
    Mikaell

20 ročný chalan
    Prešov

Ja.
  8. 8
    Gothicpoethic

27 ročná žena
    Partizánske

Frajer.
  9. 9
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

všetci
  10. 10
    Annyejnji

22 ročné dievča

- môj otec, keď začne vravieť, že sa v niečom rozhodne nemýli bez toho, aby si kohokoľvek iného vypočul
    - pohľad čo i len z diaľky do falošnej tváre mojej spolužiačky
    - mľaskanie
    - dotýkanie sa mojej tváre

a tak no :D
  11. 11
    Zrkadlovka

22 ročné dievča
    pod lamelou

môj brat
  12. 12
    Daidalos

25 ročná žena

-názory mojej babky, ktoré mi svojvoľne predkladá pri KAŽDEJ príležitosti, ktorá sa jej vyskytne, že za všetko, čo sa deje môžu nenásytní ľudia, ktorí nevedia čo so sebou, a že ona trpela celý život a vlastne teraz tiež trpí a že celý život je len jedno veľké utrpenie a každý by mal trpieť ako ona. no a potom ešte keď začne rozprávať o tom, že pellegrini je hrdina
    - môj oco, keď nahlas kašle a mľaská a trepe lyžicou po tanieri, pritom ako je:D
    -spolubyvajúca, ktorá nepozná kľučku na dverách
    -ľudia, ktorí nevedia pri rozhovore počúvať a stále si idú len svoje
  13. 13
    Majky538

25 ročný muž

sem tam sa niekto nasiel ale uvedomil som si, ze hnevat sa je zbytocne lebo sa to casto neda ovplyvnit, kazdy ma svoju pravdu... fuck it ... zato taky strhnuty zavit na skrutke vie byt instant rage :D
  14. 15
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

moja babka, keď chce mať vo všetkom pravdu, hocikto kto chce rozhodovať za mňa a príspevky na "Prečo ľuďom hrabe" :D
  15. 16
    Velagranka

23 ročné dievča

Jj hraci na easte :D
  16. 17
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Mamo, dcéra a dee99 :D
  17. 18
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Jo a ešte malej tatko..ten asi úplne najviac ma vie dožrať! :D
  18. 19
    Ellyie

hrá sa, že má 2 roky

Môj ocino, ktorý keď mu niečo poradím, sa tvári, akú strašnú blbosť som mu poradila a za nejaký čas mu niekto iný podarí úplne to isté ako ja a zrazu príde s tým, že rada toho druhého človeka je tá najmúdrejšia na svete. :D