Fórum pridal Maxirotor, 6. 1. 2018 23:51 do kategórie Mobily. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Kto vsetko je na Birdzi fake?

0
Maxirotor

23 ročné dievča
Ostrawa

V komentoch davajte svoje typy, nazory a kludne aj dokazy, ze niekto je fake.
Odmenou vam super pocit pri srdiecku.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Maxirotor

23 ročné dievča
    Ostrawa

Och, na mobile pisem jak Tatar.
  2. 2
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

Ja nie som fejk, priznavam sa
  3. 3
    Kolpo

22 ročný chalan
    Omicron Persei 8, Nitra

Každý sa tu dajak pretvaruje...
  4. 4
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

Ty si :)
  5. 5
    Maxirotor

23 ročné dievča
    Ostrawa

@milgamman A okrem nas dvoch kto este?
  6. 6
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Ja som tu velky fejk tety margit z mafstory (cmuk) (rofl)
  7. 7
    Artlover

tvári sa, že má 3 roky
    za oponou

A vsetky tvoje mame vypísať ci nejake nechame v tajnosti, nech sa necitis tak naho?
  8. 8
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

Ja nie som fake. Nikdy som nebol a ani nebudem. Akurát nelepím po internete vlastné meno keď to nie je nutné. Netrolujem nikoho nikde. Neurážam nikoho jak úplný retard. A snažím sa veci vnímať objektívne. Nezmiznúť keď nastane problém.
    A nemám pocit, že je niekto vyslovene fake na birdzi. Áno nájdu sa tu takí, ale to nedokážeš nezistíš. To je na svedomí toho človeka. Bez ohľadu či to píše pod menom ASDXYZ123987 alebo pod nickom ktoré tu je už dlhodobo známejšie, tak to len vypovedá o tom aký ten človek je. Či má potrebu klamať, vysmievať sa pre svoj osobný prospech iným, či urážať, dokazovať nadradenosť, to že je lepší, silnejší, múdrejší... Je jedno z akého účtu to napíše. Je to jeho problém.
  9. 9
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

Vsetci sme!
  10. 11
    Melancholik

26 ročný muž

ja neviem a je mi to jedno .. ten kto mi pride ako trapny fejk tak na neho neregaujem a hotovo
  11. 13
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Napriklad ty asi budes :D a ja som tiez samozrejme fejk fejkov kazdy kto ma pozna o tom vie :S
  12. 14
    Antifunebracka

29 ročný muž
    jebac birdzu

@moouselet by sa mala vyjadriť, ona ju tunajšia "odborníčka" na fejky, lol http://www.reactiongifs.com/r/wine.gif
  13. 15
    Xxar3s

35 ročný ujo
    Bratislava

kazdy kto tu vidi nejake fejky je paranoidny blazon a mal by vyhladat pomoc odbornika

https://img.c.zdravie.sk/cache/article/images/library_original/ochorenia/psychiatria_blazninec.jpg
  14. 16
    Deficit

22 ročný chalan

@xxar3s to je presne niečo čo by povedal fejk
    https://i.imgflip.com/15qnil.jpg
  15. 17
    Xxar3s

35 ročný ujo
    Bratislava

@deficit podla mna by bolo treba menej vysedavat za pocitacom a nehladat za vsetkym nejake konspiracie a paranoje zjem aj vleky a slobodne vysierace.
  16. 18
    Deficit

22 ročný chalan

@xxar3s to bol pokus o vtip, evidentne nevyšlo :c
  17. 19
    Efyks

10 ročný chlapec

@deficit ale vyšlo, len treba nechať podochádzať
  18. 20
    Maxirotor

23 ročné dievča
    Ostrawa

@artlover Vypis vsetky moje fejky, aj s heslami, aby som sa mohol na ne prihlasit, lebo tie hesla som vobec nedostal. :(
  19. 21
    Marjy77

19 ročné dievča
    Wilderland

Každý tu vie kto iný tu je fejk. Takže sa ani nebudem obťažovať menovať. Mne osobne taký ľudia nerobia nejaký problém, však keď je to pre srandu tak prečo nie. Skôr ma zaráža koľko ľudí na nich hystericky reaguje. A okrem toho majú trollovia nevíhodu v tom, že keď napíšu niečo vážne tak im nikto neverí, atď. Ale to je už ich chyba :D.