Fórum pridal Antifunebracka, 18. 9. 2018 21:44 do kategórie Úchylnosti. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ktorá časť obyvateľstva je najprijebanejšia?

0
Antifunebracka

29 ročný muž
uze birdzu

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kakofonicka

27 ročná žena
    Wonderland

sice k nim patrim, ale tak, co sa budem... :D
  2. 2
    Antifunebracka

29 ročný muž
    uze birdzu

Chcel som dať aj ďalšie 2 body: náckovia a slniečkári, ale nevidím tam rozdiel a ani som nechcel, aby bol hneď jasný víťaz, ale v prípade potreby ich smiete hviezdičkovať tu.
  3. 3
    Billyjoe

25 ročný muž

slniečkári a krajní ľavičáci, podľa ktorých každý, kto s nimi nesúhlasí, je obyčajný rasista, xenofób a homofób.
  4. 4
    Subarnica

22 ročné dievča

ja
  5. 5
    Magick55

25 ročný muž
    východ severo-južného západu

Stačilo mi keď som dnes videl správy kde sa auto zrazilo s medveďom a ľudia tam začali vypisovať že "chúďa maco"...to bol ultimatny kktizmus... škoda že to nemáš v moznostiach
  6. 6
    Kaiserchief1

23 ročný chalan

Prijebanost je mozno trochu prehnane slovo ale urcite najviac arogantni a netolerantni mi pridu psickari.
  7. 7
    Delica

hrá sa, že má 0 rokov
    (-∞,+∞)

Konspiratori
  8. 8
    Kaiserchief1

23 ročný chalan

Inak preco si myslite, ze motorkari?
  9. 9
    Melancholik

27 ročný muž

motorku
  10. 10
    Melancholik

27 ročný muž

sranda, 9.ty koment :D
  11. 11
    Campino

25 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

Preafektovane mamicky, ktore musia stale pouzivat zdrobneniny ajbked hovoria s dospelou osobou.
  12. 12
    Dollish

hrá sa, že má 1 rok
    „Smrťou končí každý problém. Žiadny človek, žiadny problém."

Ti ludia co piju savo a striekaju ocot z okien
  13. 13
    Padlyanjel

24 ročné dievča
    z Xibalby

Podla mna birdzaci (rofl) preco tam nemas taku moznost? (?)
  14. 14
    Antifunebracka

29 ročný muž
    uze birdzu

@kaiserchief1 Konštantné porušovanie všemožných dopravných predpisov, extrémne hlučné prdítka nainštalované na ich strojoch, ktorými sa musia popýšiť na tých najtichších uliciach. Kokoti.
  15. 15
    Gorgor

35 ročný ujo
    Senica

@magick55
    TO! Prajem každému takému magorovi, aby napálil do medveďa či jeleňa. A aby ho medveď na turistike roztrhal na kusy.
  16. 16
    Gorgor

35 ročný ujo
    Senica

@kaiserchief1
    A ešte aj TOTO! Láska ku psom je duševná porucha - nahrádzajú si tak lásku k dieťaťu.
  17. 17
    Kakofonicka

27 ročná žena
    Wonderland

@kaiserchief1 @gorgor hej, hej, ja si tym psom skurvene nahradzam laska k dietatu, ktore mam a este aj hovna po nom pozbieram, strasne jebnuta som :D podla mna v tejto kategorii su prijebane zvacsia iba panicky s kabelkovymi psami, ktore nam robia zle meno :D
  18. 18
    Deficit

22 ročný chalan

načo dobré takéto fórum na agregáciu hejtu?
  19. 19
    Mezomus

hrá sa, že má 1 rok
    asshole birdzu!

@kakofonicka (:

najprijebanejsia cast obyvatelstva su zakaznici v restauraciach :D "preco cakam na stejk 25 minut?!?!" lebo si si ho dal well done :D alebo "ponahlame sa, kolko im to bude trvat?" casnicka im povie,ze tak do 20 minut a objednaju si kazdy nieco ine, este palacinky, wafle, predtym predjedla a neviem co :D
  20. 22
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

štyrkolKári lebo hučia
  21. 23
    Kaku

27 ročný muž
    Opustený ostrov

"Vysoka skola zivota" :)
  22. 24
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

Politici
  23. 25
    Gorgor

35 ročný ujo
    Senica

@kakofonicka
    Ak sa cítiš byť vo veci psov výnimka, tak nereaguj na môj podnet, nebol namierený na tých, čo skutočne psom rozumejú. Tých je však žalostne málo. A ver, že keď tie malé obludy muckajú a obliekajú, keď sa s nimi maznajú v posteli, to sú ženy, ktoré zošaleli - v plnom význame toho slova. Ako ty hovoríš, sú jebnuté. Skutočne zrelé na psychoterapiu.
  24. 26
    Gorgor

35 ročný ujo
    Senica

@vsakpredsajaa
    Motorky zn. BMW jazdia potichu, majú totiž výfuky, ako káže predpis. Tie ostatné predpisy porušujú, no zákazníci si želajú rachot, lebo majú pocit, že sú silný a že to treba dať celému svetu najavo. Zväčša ide o zakríknutých jedincov, ktorí by sa inak v živote nevedeli presadiť, tak ak majú prachy, kúpia si vrešťavú motorku a dajú sa ku klanu podobne duševne úbohých chudákov. Predstav si, že by tak revali všetky autá! Ono nie je žiadny problém prerušiť výfukové potrubie. Ale u áut sa to netoleruje - pokuta ako vyšitá. U motoriek áno, no lebo...
  25. 27
    Vsakpredsajaa

21 ročný chalan

@gorgor tak zase ja si myslím že na tom nie je nič zlé. To je to isté ako keď si človek spraví vlasy / cvičí aby vypadal dobre. Chce pôsobiť pekne a silne. To je prirodzené nemusia byť hneď zakríknutý a veľká časť obyvateľstva keby mala na to peniaze kúpi buď auto s motorom čo má poriadny zvuk alebo takúto motorku
  26. 28
    Gorgor

35 ročný ujo
    Senica

@vsakpredsajaa
    Nie! Zase nechápeš!
    Ide o obťažovanie hlukom, o tom hovorím. Ak si blbeček robí niečo s vlasmi alebo si nechá zasviniť telo tetovaním, to nie je obťažovanie. Ale hluk áno a sú na to paragrafy, ale v prípade motorkárov sa zákon ignoruje.
  27. 29
    Bebekex

25 ročná žena

velmi dobre si vystihol tie moznosti :D
  28. 30
    Sugy1

24 ročný chalan
    Paradise circus

Nacionalisti a absolventi Paneuropskej vysokej skoly