Fórum pridal Yoss, 8. 9. 2019 16:31 do kategórie Ďalšie mestá. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ktoré "blízke" hlavné mesto máte najradšej ?

0
Yoss

28 ročný muž

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Riddiculus

7 ročné dievča
    Pche.

Narovnako s Prahou asi. Ale v Prahe som bola len raz.
  2. 2
    Dee99

26 ročný muž
    RK

v budapešti a vo varšave som nebol. vo viedni som bol asi 4 hodiny. no v porovnaní s prahou kde si tipek šlahal v telefonej budke do žil nejakú dobrotu za mna vyhráva vieden.. :D
  3. 3
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

Prahu milujem najviac na svete.
  4. 4
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

Praha je srdcovka, tam sa rada vraciam, za ňou Budapešť, k Viedni mám vcelku neutrálny vzťah a z Varšavy som videla len Stalinov penis (Palác vedy a kultúry).

https://66.media.tumblr.com/dc952f05017ca63fd569f2dd3925a03a/tumblr_opr95pTSdU1uu438no2_500.jpg
  5. 5
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

Žiadne. Som úplne antihlavnomestový človek. Keby nemusím občas letieť, alebo v nich nemám známych tak žijem furt len za humnom niekde pri hlinenom krčahu radšej.
  6. 6
    Thunderstorm

15 ročné dievča
    devil's little sister

žijem v Prahe a ľúbim to tu. potom Viedeň, potom Budapešť a vo Waršave som nikdy nebola :(
  7. 7
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Praha má jediná ducha z týchto miest, aspoň teda ja som v iných ducha nevidela.
  8. 8
    Grietusha

36 ročná teta
    world citizen, človák

ja teda úplne na hlavné mestá nie som. aj keď žijem v Prahe :D :D

ale Budapešť je moja srdcovka. už keď som tam prišla prvýkrát, som vedela, že to mesto milujem. a či som tam bývala u kamošov, na intráku, alebo dva mesiace na hoteli :D :D tak ma to mesto vždy neuveriteľne bavilo.
  9. 9
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

ani jedno v ani jednom som nebol :D
    Bratislava the best :D
  10. 10
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

Praha a Viedeň... a kde je Kyjev?? (hehe)
  11. 11
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

Už som to neraz vravel - Budapešť je najkrajšie mesto, aké som kedy v živote videl
  12. 12
    Annyejnji

21 ročné dievča

nenávidím Prahu
  13. 14
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

Z týchto týchto asi Viedeň. Škoda len, že neviem nemecky
  14. 15
    Andy-larkin

34 ročný ujo
    ♥♥♥BRATISLAVA♥♥♥

vo Warsave som nebol, Praha a Budapest mi nepridu nicim zaujimave a Vieden je pekna, ale mam ju celu prechodenu a uz ju poznam ako svoje topanky, takze uz tiez nieje pre mna zaujimava :D takze som rad, ze som v Bratislave a vramci mojich moznosti by som nemenil. Moj sen je Los Angeles, ale zivot tam, by bol velmi financne narocny, takze pre mna nerealny :D
  15. 16
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Viedeň, potom Budapešť a Praha. Vo Varšave som ešte nebol ale asi by sa mi páčila.
  16. 17
    Waagbistritz69

25 ročný muž
    ..Trenchtownský kraj, Gengstrov raj..

Vo Wawe som žiaľ nebol a v Pešti len raz či dva razy. Praha it is. Ale aj Viedeň mám celkem rád.