Fórum pridal Arywian, 15. 12. 2019 21:41 do kategórie Jedlo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ktoré jedlá ste počas štúdia na vysokej škole jedli (príp. stále jete) najčastejšie?

0
Arywian

20 ročné dievča
Praha

hľadám inšpiráciu
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

tresku s rozkom ako spravna kotleba
  2. 2
    Lafiziq

26 ročný muž
    Bratislava

keď už som nemal chuť na tresku, tak vlašák, parižák, bulharský šalát a keď som už zarábal tak dokonca také tie cesnakové nátierky s paprikou... keď bolo zle, tak vifonky z kauflandu (boli najlacnejšie asi) a obedy pravdaže vo venze za 2€
  3. 3
    Tarassaco

tvári sa, že má 6 rokov

Bulgur s hocijakou zeleninou, ktorá mi príde pod ruku + nejaké bylinky alebo korenie. Naposledy som ho robila tuším s avokádom a paradajkami, ale mrazené zeleninové zmesi sú taká rýchla záchrana. :smile:
  4. 4
    Emzááák

hrá sa, že má 0 rokov
    Dojížďak Birdzu

Ja budem žiť z plesne a slnečnej energie.
  5. 5
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

@emzaaak na nohach?
  6. 6
    Verka13

21 ročné dievča

Kuskus zatiaľ vedie :D
  7. 7
    Waagbistritz69

26 ročný muž
    גאָלעס

1. ovsená kaša s vlašákmi zo záhrady

2. cestoviny s kečupom a s týmto (raz som si toho objednal toľko, aby som mal dopravu zadarmo): https://www.tatrakon.sk/en/product/morca-della-vegetarian-190g/
  8. 8
    Emzááák

hrá sa, že má 0 rokov
    Dojížďak Birdzu

@patrixo Nie budem ožierať pleseň z nôh bezdomovca na hlavnom nádraží.
  9. 9
    Zelinka

23 ročné dievča
    Košice

to čo aj predtým pretože bývam doma :D
  10. 10
    Sidious

22 ročný chalan

ovsenú kašu na raňajky
  11. 11
    Dreyjir

hrá sa, že má 0 rokov
    [smutná]

Rok som jedla kuracie prsia so spenatom a smotanou , tvaroh s proteinom a kakaom, ale to uz nemozem ani citit, tak teraz neviem, co so zivotom.

Cestoviny s nejakou rajculou a syrom som skusala, fazulovu kasu, smotanove polievky, syrovu vifonku, polotovarove pirohy z lidlu ma asi tyzden drzali nad vodou, salat so syrom a hriankami. Na ranajky/veceru si davam jogurt, bagetku so syrom alebo kakavko
  12. 12
    Dreyjir

hrá sa, že má 0 rokov
    [smutná]

Jo a vlastne uplne najuzasnejsie zachranne jedlo je lattecko. A mega si teraz frcim na mandarinkach
  13. 13
    Die

25 ročná žena
    ciernyles

cervena sosovica so spenatom, celozrnna ryza so spenatom

nic ine ani nevarim, okrem toho ked sa chcem obzrat a vtedy su spagety s paradajkami a spenatom :D
  14. 14
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Podobne ako @9. Inak @lafiziq, matfyz?
  15. 15
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

Pečivo a chleba uplne so vsetkym, lebo to bolo nenarocne na cas, netreba varit (thumbs) najradsej som mala tuniak v oleji so surovou cibulou (cmuk) potom sa mi to predjedlo :-/ chleba s parkami, zeleninou, kecupom/ horcicou/ chrenom, z toho som sa vzdy super najedla :D Sackove polievky, wifonky (thumbs) Ked som si varila tak nejaku mrazenu rybu alebo rybie prsty so zemiakmi. Alebo spagety, vyprazany syr, cestoviny, fazulovy privarok. A samozrejme sladkosti a debiliny, to musi byt ale aj ovocie, zeleninu.
  16. 16
    1ggy

23 ročný chalan
    kde sa dá

Cigarety a káva. Schudol som 15 kíl. (grc)
  17. 17
    Delica

hrá sa, že má 2 roky
    (-∞,+∞)

Cuketove rizito, kremove zeleninove polievky (zeler, brokolica, mrkva alebo tekvica), cestoviny s tuniakom a kyslou smotanou a zeleninou (trik je v tom ze varim len cestoviny a ostatne nie a chuti mi to doteraz), cestoviny s paradajkovou omackou alebo bolongskou, cervenu sosovicu s cim prislo (na indicky ci arabsky sposob, proste s lupanymi rajcinami, koreninami a bars aj batatami a mandarinkami), zemiaky s kyslym mliekom, obcas nejake marinovane kuracie so zeleninou, ryby, 100g slaniny s horcicou :D, parky s mrazenou zeleninou, spenatove rizoto, cestoviny so syrovou omackou a brokolicou...
  18. 18
    Drazoal

24 ročný chalan
    Zvoľen

cestoviny v akcii s najlacnejsim "syro"kremom
    aj teraz to mam uvarene, mnamka (love)
  19. 19
    Wera55555

26 ročná žena
    Dánsko

ja si pamätám ako som často mala opečený párok s toustom na raňajky alebo hociaké šaláty.. ale nebola som klasicky na intráku takže to bolo asi trochu iné ako to čo je myslené otázkou
  20. 20
    Mariquittka

27 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

na intráku som bola len posledný rok, ale aj tam som jedla to čo doma, ale tresku ešte častejšie, inak som sem tam chodila na obedy, ak bolo niečo dobré, napr. mexická tortilla, steak so špenátom a pod. :) a naučila som sa jesť hermelín, ktorý som predtým nemusela
  21. 21
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Ja vobec neviem, ci som mala taketo jedla intrakove :D strasne som si ale uchylacila na smazenej ryzi. A cez skuskove na smoothieckach. A comkolvek, co islo urobitz mrazenej zeleniny.
    A polotovarov z marka a spencera ked boli v zlave.
    A obedoch v magicu. (love) ale tusim zdrazeli hovada.
  22. 22
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

vždy som mala kopu jedla z domu :D

ale pamätám si, že som kupovala taký ten toastový chlieb, čo vydržal aj týždeń a ten som jedávala
    nechápem ako, je to hnusné :D
  23. 23
    Kerrang

27 ročný muž

Vypražaný syr s hranolkami a tatárskou alebo pizza
  24. 24
    Danerine

22 ročné dievča

Cestoviny s hocičím, alebo aj zapekané, pečene zemiaky so zeleninou / hribikmi a tatárskou, tiež krémové polievky, ryža s grilovanou zeleninou, hermelín, kuskus s random vecami, mrazená pizza občas, ale robila som si už aj halušky alebo zemiakovy salat :D
  25. 25
    Danerine

22 ročné dievča

Alebo aj šaláty!
  26. 26
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

Cestoviny s vajcom
  27. 27
    Beatlesgirl

25 ročná žena

to, čo by som jedla, aj keby som nebola študent predsa :D ...akurát že teraz mám iba dvojplatničku a nemám rúru na intráku :/ ...takže napríklad keby som na byte s rúrou, tak už chleby a rožky vypekám!
  28. 28
    Evkasv

22 ročné dievča

uplne najčastejšie si robím šaláty s opečeným tofu, tortily, hummus, dusenú zeleninu a cicer s ryžou s kari, toasty, cestoviny s tuniakom, vajíčka na všetky sposoby, ked su bataty v akcii tak tie na panvici a zmiešam s dakym syrom (love)
  29. 29
    Willbebetter

tvári sa, že má 6 rokov

V tej dobe som velmi casto jedla ovsene vlocky a cokoladove musli s mliekom :( no ideal zdravej stravy to nebol. Ale ja som si vzdy varila normalne jedla, lebo na jedlo som vyberava, cize take uchylaciny ako cestoviny s kecupom ci wifonky som nejedla nikdy.
  30. 30
    Majky538

25 ročný muž

neviem ako som istu dobu mohol jedavat aj 5 rozkov a jeden parizsky :D potom som to doplnil o zeleninu a menej peciva. Povacsine zalezalo na tom ako zahreje dvojplatnicka a ktora platna pojde :D Jedlo z domu, cestoviny na x sposobov, vlocky, sem tam pizza alebo nieco zjest v bare...
  31. 31
    Alysia

28 ročná žena
    Nové Mesto nad Váhom/ Brno

praženicu :D s kečupom a kukuričnými ( kedze som nemohla chleba :D a bezlepkovy bol moc drahy :D ) + trocha cibule občas
  32. 32
    Skvrnka

22 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

@delica včera som na základe tvojho komentu vyskúšala tú šošo s paradajkami a geniálne!
  33. 33
    Delica

hrá sa, že má 2 roky
    (-∞,+∞)

@skvrnka jej, som rada ze chutilo! Cim si to dochucovala?
  34. 34
    Skvrnka

22 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

@delica vlastne, nejak som nekorenila, iba sol, cierne korenie a majoran. No a este som tam primiesala sampinony, ktore mi ostali :)
    Ale dnes mozem vyskusat na curry sposob, soso i paradajky mi ostali :E
  35. 35
    Annyejnji

22 ročné dievča

U nás na výške úplná klasika ._. som toho megasticky prejedená :D kuracie na prírodno s omáčkami a napoly hranolky a ryža :D
    a v súkromí jem často cestoviny, bratislavské bravčové, šalaty s kuracim hmmm.... česke jedla :D

a budem tučna :(
  36. 36
    Annyejnji

22 ročné dievča

jaj a ešte desiaty, to je dookola to iste. Prosciutto panini, taky zabaleny hanburger s kapustou alebo fornetti vkuse dookola ._.
  37. 37
    Skvrnka

22 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

@delica prave som spravila s curry, susenymi rajcinami a ciernymi olivami, to je ake zraveeeee
  38. 38
    Delica

hrá sa, že má 2 roky
    (-∞,+∞)

@skvrnka boze to znie dobre, tie susene rajciny musim skusit tiez. A to tam mas aj tie lupane ci nie?