Fórum pridal Kaiserchief1, 13. 6. 2019 22:25 do kategórie Humor. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ktoré miesto v triede by ste si vybrali na sedenie?

0
Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

https://imgur.com/a/mRj4knn
  2. 2
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Do komentu môžete aj napísať, kde ste najčastejšie sedávali vy na strednej škole. :)
  3. 3
    Vladqog

27 ročný muž
    Rokfort

1 a 10 boli moje miesta... ale iba na ZS, na strednej sme migrovali medzi triedami a aj medzi lavicami
  4. 4
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Ja som mal napríklad dosť problém vidieť z úplne posledných lavíc na tabuľu, takže som skôr sedával v druhom alebo treťom rade ale nikdy nie v poslednom.
  5. 5
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

12... pod lampou najvacsia tma (hehe) a preco sem nedas rovno obrazok? :-o
  6. 5
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

A je tu nejaký frajer čo sedel v 11tke? :D
  7. 7
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@salora Lebo neviem ako to spraviť. :D
  8. 8
    Aprilynne

22 ročné dievča
    BA/BB

Rôzne som sedela, ale 9 lebo som slepá takže svetlo, blízko tabule a zároveň v zakryte prvej lavice pred katedrou, pod lampou je najväčšia tma
  9. 9
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

Presedel som si na mnohých miestach, avšak najdlhšie som bol asi na 4ke...ešte na základnej škole.
  10. 10
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

@kaiserchief1

link ti musi vzdy koncit .jpg ( alebo .png či .gif )

takto (hehe)

https://i.imgur.com/cWn0Nwh.jpg
  11. 11
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@8 jj podľa mňa 3,6,9 a 12 sú asi najlepšie miesta
  12. 12
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

v prvom rocniku nas osrali a ostalo nam len 12 a 9 (ja som bol v 9), ale potom neviem ci zvysne 3 roky alebo len 2 sme boli v 1-ke a bol to tlak.
  13. 14
    Verka13

20 ročné dievča

Celá stredná 2.
    Dobre sa tam spalo a odpisovalo
  14. 15
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

na strednej som sedel cely čas v predposlednej lavici pri okne.
  15. 16
    Annyejnji

21 ročné dievča

Ja som sedela na deviatke najviac pri okne ako sa dalo a veľmi si to miesto pochvaľujem :)
  16. 17
    Aeria

18 ročné dievča

Sedím na 6 a je to pre mňa ideálne, lebo a) sa môžem baviť, b) zároveň to nie je úplne vzadu, keďže som naslepnutá, c) som zaujatá voči radu pred katedrou a d) rada inšpiračne čumím z okna do blba popri rozmýšľaní nad somarinami.
  17. 18
    Kokot1

40 ročný ujo
    Fiľakovo

Prvy volny, ak tam nesia exoti, ktori piju rum a zapijaju to borovickou.
  18. 19
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

chcela som byt vpredu, aby som z toho nieco aj mala, ale nie oproti katedre, aby na mna ucitelky nepluli
  19. 20
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

10 - v prednej pri dverách som sedávala na ZŠ, hrozné miesto. Chcela som byť vzadu pri okne
  20. 21
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

12 bolo praktické na väčšine hodín, akonáhle som si sadla dozadu, šlo to so mnou dolu vodou :D

ale vážne teraz, stalo sa mi, že sme mali suplovanú hodinu učiteĺkou tej nasledujúcej, mali sme pomerne voľný program, tak sme sa so spolužiačkou trocha učili na tú ďalšiu, čo ak by vyvolávala
    v podstate sme si len učivo čítali nahlas, učiteľka nás počula

na ďalšej ma vyvolala a ja som len tak zbežne habkala, lebo som sa učila len tak zbežne cez tú predošlú hodinu
    ale dala mi jednotku, lebo veď ma počula, ako o tom pekne rozprávam hodinu predtým, isto som len nervózna :D
  21. 22
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

naposledy som sedela na 11 a predtým na 8 a oboje mi vyhovovalo, rovnako ako by mi vyhovovala aj 9. Je to dosť vpredu, ale keď som bývala v vzadu tak som často nevidela na tabuľu a nepočula profesora/učiteľa.
  22. 23
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

sedela som skoro 8 rokov na 7 bižšie ku uličke, ale vždy som strašne chcela 3 - najviac vzadu a pri okne a tie,čo tam sedeli mali vedľa seba v rohu aj skriňu a máločo si nosili domov :D
  23. 24
    Blake95

24 ročný chalan
    77773366444222-2

striedal som 1, 5, a 3. Vpredu som sedel len raz c. 7, kde nas prechytracila ucitelka ked sme si mali sami napisat kto s kym a na akom mieste bude sediet a samozrejme nase skupinky sme si dali dozadu k oknu a ona nas kazdeho supla do inej lavice.
  24. 25
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

chcela som hlasovať za 6 :D A sedávala som na 9 alebo 6 počas základky, na strednej 3. Jednoducho čo najbližšie pri okne :D
  25. 26
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Tak ja som v prvom rade bola na gymnaziu totalne slepa a nenosila som este okuliare, takze urcite v predu, tak druha tretia lavica pri dverach, tak som aj sedavala:)
  26. 27
    Hanka88

19 ročné dievča
    Tam, kde nič nie je, ale som na to hrdá

Ja som tri dlhé roky sedela v 7, predtým v 9 a 8. 7 mi spôsobila problém s krčnou chrbticou, lebo som vždy musela vytáčať hlavu doľava o 90 stupňov. Navyše po modernizácii tabúľ na tie biele, na ktoré sa píše fixou som nikdy nič nevidela, lebo sa tabuľa leskla a fixy písali slabo.
  27. 28
    Turbolienka123

20 ročné dievča

Ja, nakoľko som vysoká, som vždy sedávala v zadných laviciach. Vpredu som bola jedine keď sa mohli vyberať miesta dobrovoľne, a zadné sa hneď obsadili. A na strednej som vždy sedela vpredu, lebo ostatné miesta si zabrali hneď ostatní. Potom som 4 roky ľutovala, že som v prváku neprišla do triedy skôr.