Fórum pridal Soy_goodking, 29. 11. 2017 21:46 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ktorému používateľovi Birdzu sa podľa teba darí v živote najlepšie.

0
Soy_goodking

hrá sa, že má 0 rokov

Ktorému používateľovi Birdzu sa podľa teba darí v živote najlepšie. Uveď 1 ženu, 1 muža a 1 zviera. Kritériá "darenia sa v živote" sú ponechané na hlasujúceho.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

Asi h8u - dala si život dokopy jak oči, tommyhot - frajer proste a v mnohých veciach vzor,
    a zo zvieratiek volím zajka lebo sa mu dlhodobo a obdivuhodne darí vyhnúť sa zvieracej kazajke :smile:
  2. 2
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Asi tomu, ktory tu uz prestal chodit :D (:
  3. 3
    Nats

22 ročné dievča

lenuska, asi tiez tommyhot, a pes kitybu! :D
  4. 4
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@obsession pravda! :D
  5. 5
    Melancholik

26 ročný muž
    v pohybe

Patrixo ... až na jeho vzťahovy život, prepač :D ale myslim že okrem neho si vedie velmi dobre a aj vyrovnane
  6. 6
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

@melancholik ta ty o nom vela vies hlavne

ma fascinuje ako sa tu za druhych ludi rozhodujete ci maju dobre zivoty alebo nie :D by som si toto nedovolila tvrdit za niekoho ineho

ta hlavne nech sa kazdemu dari, nech sa ma dnes lepsie ako vcera a zajtra lepsie ako sa mal dnes, ale nejak sa tu pretekat, ze kto ma najlepsi zivot.. ugh. kazdy startuje inde - financne, lokalitou, rozumovo.. nie je to fer, nie je to pekne a je to aj dost osobne. ludia, ktorych idete vymenovat, mozno riesia problemy, o ktorych vobec nemate tusenie
  7. 7
    Melancholik

26 ročný muž
    v pohybe

@hoperpohroma vela o nom neviem, ale to ako sa tu stihol prezentovať tak som si vytvoril nazor ... tak ako aj o X Y dalších birdzakoch a to je môj nazor :)
  8. 8
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

@melancholik ano, prezentuje sa tu nejako. ved aj ja som sa s nim stretla na zaklade birdzu a to preto, ze mi imponovali jeho nazory samozrejme a brala som ho ako mudreho uzasneho cloveka.

ale vobec nic nevies o jeho zivote (a aj preto, ze ho tu nezdiela)
    a pokial je vo vztahu so mnou stastny, tak ta je do toho picu

uz by si si tiez mal najst babu lebo fuj

toxicky oblak okolo teba
  9. 9
    Melancholik

26 ročný muž
    v pohybe

@hoperpohroma

ja som ho v tomto fore okomentoval iba na zaklade toho ako na mna posobi na birdzi, o tom to forum je ...

na ostatok reagovať nejdem lebo si nejdem kaziť večer
  10. 10
    Salkoo

22 ročné dievča
    Málaš FTW

tomu, kto o tom nemusí písať na Birdz :D
  11. 12
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

@melancholik ty si kazis vecer tym ze zijes

skus nehladat ten dovod v inych a pozriet sa na seba
  12. 13
    Melancholik

26 ročný muž
    v pohybe

@hoperpohroma tak to je tvoj názor danka a ja ti ho neberiem :) je mi absolutne jedno čo si mysliš
  13. 14
    Ps102

22 ročný chalan
    No Nut November 2017 Champion

@antifunebracka
  14. 15
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@melancholik precoo ved ja mam super vztah (love)
  15. 16
    Melancholik

26 ročný muž
    v pohybe

@patrixo veď a ja som rád že sa ti páči :D :)
  16. 17
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

@patrixo nechcem hovoriť za neho, ale zaiste jediné na čo narážal bolo že si neviete udržať súkromie na uzde a že je to trápne.

Nič zlé vám vo vzťahu nikto nepraje, ale menej je niekedy viac.
  17. 18
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@melancholik to som rad ze si rad :S
  18. 20
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

Aj ked suhlasim s @6, v pozitivnom zmysle pisem, ze na zaklade mojich kriterii 'úspešného zivota' je to @hellium, je mi hrozne sympatická celkovo takou vyvazenostou /mrte zaujimavej prace aku ma a osobny život - manzelstvo/. A posobi na mna vyspelo ale zaroven velmi 'normalne' a priatelsky, co je super :)

A ked som to tu uz rozpisala, tak tymto by som niekedy v januari jej rada navrhla kafe stretko ;-)
  19. 21
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

Call no man happy until he is dead.

ALE pokiaľ ide o zvieratá, nechápem, ako môžete zabúdať na Klaudikinho Gucciho! No tak!
  20. 22
    Soy_goodking

hrá sa, že má 0 rokov

Zatiaľ sme zistili, že
    a) každý kto chodí na Birdz je lúzer
    b)každý kto má tip na toho s najlepším životom je povrchný lúzer, pretože má povrchné myšlienky a nie myšlienky hlboké a čisté.

Pokračujte v diskusii...
  21. 23
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@wewo tak mi nieco o mne povedz zaujimave z mojho sukromia :) ak si ho teda neviem udrzat ;)
  22. 24
    Notme

23 ročný chalan

jaky roztomily flame <3

za mna tommyhot.
  23. 26
    0sea

24 ročný chalan
    Plejády

Dobre sa to tu začína! :D
  24. 27
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

@patrixo takto, nejde to do hĺbky, ide o tú kvantitu. Úprimne proti tebe vôbec nič nemám (až na podivný vkus na ženy) a vôbec ťa nepoznám - donedávna som vôbec neregistroval že existuješ. Teraz sa ale pomaly bojím že na mňa text o tebe vyskočí aj z kredenca...

A toto nie je flame! Napr. Melancholik ti dal priamy kompliment. A to čo ti píšem sa fakt tiež nedá považovať za hejtovanie. Ty aj tak dobre rozumieš o čom píšem tak načo ti to mám vysvetľovať.
  25. 28
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@wewo neboj, do kredenca ti nikto nepojde :S ....možno :D
  26. 29
    Fakecocacolazero

22 ročné dievča
    Malacky

@1
  27. 30
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

Toto bude chyták... určite si to ty a chceš sa nenapadne pochváliť. :S
  28. 31
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

otcovi zakladatelovi
  29. 32
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

@wewo tiež nechápem prečo niektorí ludia cítia potrebu dávať do placu svoj vztah,asi nejaká forma exhibicionizmu
  30. 34
    Maxirotor

27 ročný muž

Vobec netusim a je mi to nastastie aj jedno, lebo kazdy si uz zazil nejake sracky, ktore si ciastocne nesie v psychike, a to, ci sa niekomu dari je skor o tom, co dany jedinec povazuje za uspech - niekto ma viac prachov, niekto spokojnejsi osobny zivot, niekto lepsie rodinne zazemie, niekto ******(si dopln, co ta napadne).
    Len nechapem pointu tejto ankety. Mne to pride ako take dedinske az sedliacke klebetenie o tom, ze co, kto, ako sa ma, a kto sa ma lepsie, a kto horsie, neustale nezmyslene porovnavanie sa. Radsej idem pridat koment na ine forum. (hehe)
  31. 35
    Ssnehulienka

22 ročné dievča
    Dolný Kubín

@hoperpohroma @patrixo ono ked vam nieco podobne povie par ludi, je dost mozne ze su to len hejteri. Ale ked v kazdm rohu birdzu narazam jednak na vaz vztah, a jednak na komenty o tom, ze mozno by ste tym nemuseli birdz zaplavovat, nahoda to asi nebude. Aj ohviezdickovane komenty zachvilu budete vo vedeni, hned po komentoch o tom ci si feelegain nasla nove zivotne zameranie. Neviem preco to obcas beriete tak akoze sme asi zjavne hejteri a tak, takmer kazdy co vam kedy dal najavo ze guys uz by aj stacilo vam tiez dal najavo ze vam tu vsetci prajeme super vztah, ale ze proste nemusi byt polka nastenky venovana len tomu. Sak obaja ste riadne rozumni, a toto nejak nepoberate. ale tak zas ok, ta honeymoon phase je proste super, a vtedy sa asi vnimaju ine veci.
  32. 36
    Ssnehulienka

22 ročné dievča
    Dolný Kubín

a inac z tych co poznam len takto akoze v "videnia" na birdzi, tak mi napadla @h8u celkom ispirativna zena, maka hrozne na sebe a ide tu celkom prikladom, a @hellium posobi tak super a vyrovnane a tak. of kors @kittyboo posobi, ze ma veci vysortovane (aj ja chcem havka)
  33. 37
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@ssnehulienka ano :)
  34. 38
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

@ssnehulienka a mne je zas luto ze na birdz pomaly uz nikto nepridava obsah a ked tu nieco je, tak je to akurat tak hejt a potom tu vycnieva hocico, co nie je hejt a stazovanie sa
  35. 39
    Ssnehulienka

22 ročné dievča
    Dolný Kubín

@hoperpohroma vycnieva tu hocico, co je v nejakom abnormalnom mnozsve. napr ked tu vcera nejaka slecna pridala kopu svojok naraz. alebo ked uz presne vieme vypocitat kedy sa sis zacne stazovat. alebo ked torpedo necha 20 statusov v piatok vecer. nikdy nevycnieva to ako sa niekt stazuje/zveruje sa aky je stastny, ked to robi v normalnej miere
  36. 40
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

@ssnehulienka lenze na birdzi je 5 aktivnych ludi :D prosim ta, ty sama pridavas daco aby si mna a patrixa prehlusila? sak my tu nikomu nebranime realizovat sa a postovat svoje. ja ani nikoho nebashujem za frekvenciu postovania opakovaneho obsahu. ale ked je tu par ludi co sem pravidelne pridavaju (a dakujem, ze si ich vymenovala), tak no boze. mrtva siet. bijeme do oci. ano, nikto nehovori, ze nie. ved my si tu radi zatrollime. ludom to vadi, jasne. pridavajte, kludne vsetci, kludne vela. zaplnte birdz, mne je aj tak luto, ze je to tu take zomrete a 40 minut je na stene navrchu jeden a ten isty status. no skus nevycnievat pri tom.
  37. 41
    Ssnehulienka

22 ročné dievča
    Dolný Kubín

@hoperpohroma akoze ked mi to vadi tak mam pridat 23 mojich statusov aby som urbila presne to co mi vadi? :D okej no, dalej sa nedostaneme, skusila som to, nejak to asi prezijem
  38. 42
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

@ssnehulienka to by bolo kus #smutne keby si kvoli tomu ze niekto trolli na socialnej sieti neprezila
  39. 43
    Danieldevil

26 ročný muž
    Bratislava/Trnava

podľa mňa je tu veľa ľudí, ktorým sa darí super :) napr. @tommyhot @kitttyboo @helium @willbebetter @greyness @h8u @wewo @pijemzelenycaj @grietusha @weird a ten chalan čo dosť cestuje a pridáva tu super fotky a zážitky, teraz si neviem spomenúť na nick...a to som určite ešte niekoho zabudol :)

40. 44
    Lukaso121

27 ročný muž
    Nitra

zivot je RNG ,nie kazdemu sa dari , staci jedna blbost a dostava sa z toho tazko
  41. 45
    Sadistrom

29 ročný muž
    polia luky lesy

keby túto diskusiu videl MAJSTER N, .... ááááách deti moje osprostelé...
  42. 46
    Vladqog

25 ročný muž
    Rokfort

@6
  43. 47
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/766/053/409.gif
  44. 48
    Antifunebracka

28 ročný muž
    #december birdzu

@melancholik Ako tiež som nečakal, že Pa3k je až tak zúfalý, ale zas nie každý vidí tie red flagy hneď na začiatku. Nemá zmysel to moc riešiť, lebo aj tak len kopneš do osieho hniezda. Dana je proste závislá na pozornosti, tak to vždy bolo a zas má k tomu ďalšie impulzy a zámienky, tak prečo by ich nevyužila. Manická fáza za chvíľu jej aj tak prejde a všetko bude po starom. Navyše ona ani nechce byť šťastná, sebaľútosť sa jej vždy lepšie predávala, lebo tam máš aj pozornosť, aj súcit, aj vieš pekne prezentovať svoju nedocenenosť, čiže... už tento obohraný song isto poznáš.
    @ps102 (thumbs)
  45. 49
    Soy_goodking

hrá sa, že má 0 rokov

#Tučniak @48 že ty si zasa jedol potraviny s priveľkým glykemickým indexom?
  46. 50
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

@48
    https://media.giphy.com/media/j2PS9MGm85WkE/giphy.gif
  47. 51
    Hellium

26 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

@Ssnehulienka , @Danieldevil Juuj, ďakujem za spomenutie, aj keď so mnou je to tak, že tie temnejšie stránky života na internete nerada rozpisujem.
    @Willbebetter - veľmi rada!! :love:
  48. 52
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@antifunebracka ty mas asi velmi nudny zivot :(
  49. 53
    Firestorm

28 ročný muž
    Bratislava

@wewo
    @antifunebracka
    Súhlasím s Vami drahí priatelia.
  50. 54
    Forte

17 ročné dievča
    lälälä

Lol
  51. 55
    Atropabelladona

hrá sa, že má 1 rok

@wewo podľa mňa tu svoje súkromie nejako obzvlášť neprepierajú. trochu dávnejšie (cca v polke októbra) som tu zaregistrovala nový "birdz pár" a pod ich fotkou bola hneď medzi prvými komentármi zmienka o ich sexuálnom spolužití. mne osobne z toho prišlo tak trápne aj za nich, že som to radšej ani nekomentovala. alebo fotky takého páru, kde boli obaja nahí a "ukazovali" svaly. to sú príklady skutočnej trápnosti a odhaleného súkromia.

@Hoperpohroma @Patrixo nedajte sa, ja Vám to prajem, máte na to :)
  52. 56
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@atropabelladona dakujeme :)
  53. 57
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

@atropabelladona dakujeme x2 :love:
  54. 58
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

@atropabelladona

ale to splietaš dve veci. Jedna vec je priať im aby im vzťah fungoval atď, druhá chcieť sa pozerať na ich (ako sama povedala) trolling kde je nimi zaspamovaná každý kút portálu a jediný dôvod prečo tam nie je negatívna odozva je, že si slečna pol birdzu blokla.

Je to tu mŕtve, ale radšej by som sa díval na 40 minút starý status, na aktuálnejší status 6x za deň od človeka čo mi lezie na nervy. To, že sa ešte snaží svoj attention-whoring obrániť tým že aspoň to tu potom žije... :D A máme to robiť všetci... A kto sa na to nechce dívať im nepraje... Seems fucking legit.

Tie dve fotky ktoré spomínaš som vôbec nezaregistroval. Možno boli trápnejšie ale boli tu raz, po chvíli sa stratili a nikto sa na ne nemusel dívať vždy keď navštívil birdz. Ja som mal s bývalkou tiež fotky z ktorých boli niektorí ľudia pohoršení (lebo sme ležali v posteli... k.), ale za takmer 5 rokov som pridal dokopy... ja neviem, 10 fotiek a 10 statusov? A vôbec viac netrebalo.

Ono to môže znieť že to až veľmi riešim, popravde je mi to jedno, vravím že strápňujú sa podľa mňa skôr oni. Nedá mi to ale, keď napr. na melana povedala že je okolo neho toxický oblak atď, lebo si dovolil niečo povedať :D Drvivej väčšine sa tu nechce rozpisovať tak ako mne, tak to beriem tak že hovorím za väčšinu, hlas ľudu, tak sa obetujem a napíšem to, aj keď aj mne samému je to nepríjemné riešiť, a ani by to nemalo byť nutné, keby táto dvojica mala trochu sebareflexie.
  55. 59
    0sea

24 ročný chalan
    Plejády

Ako všetci tvrdia, že im to prajú a tešia sa z nich a potom rýchlo na tajnáča ohviezdičkujú @48
    Ľudiaaaaa... (:
  56. 60
    Kittyboo

24 ročné dievča
    Bratislava

Neviem, ci sa dakuje za spomenutie v takomto fore, "darenie sa" je velmi tazke posudit. Napr. Mne osobne sa nezda, ze by sa mi nejak extrasuper darilo, ale za mojho psa potvrdzujem, ze sa mu dari paradne :D dnes napr. Objavil sneh :D
  57. 61
    Lordnorton

hrá sa, že má 0 rokov
    Nová Dubnica

Mne
  58. 62
    Atropabelladona

hrá sa, že má 1 rok

@wewo o tom spamovaní sa dá polemizovať, no faktom je, že väčšinou do očí bije množstvo "selfie" od hoperpohromy a fotky, kde figurujú ako pár, som zatiaľ zaregistrovala len dve (je ich asi určite viac, ale ja som ich nepostrehla). mne je v podstate jedno, kto tu koľko svojich fotiek pridá a kto tu čo rieši. attention-whoring môže byť pre niekoho tŕňom v oku, ale o tom je vlastne celá éra sociálnych sietí a je to úplne všade. keď to robia slávni, tak sú z toho módne trendy, keď to niekto robí na lokálnej úrovni, tak je to vnímané ako trápne. podľa mňa každý, kto to nejakým spôsobom komentuje, len vytvára živnú pôdu pre celú túto "drámu". keď tak pozerám na tie reakcie, pýtam sa v duchu - "čo ten človek vlastne očakával?" to platí aj v prípade melancholika. nie je tu prvý deň, vie ako sa veci majú a aj tak si neodpustí poznámku na vzťahový život človeka, ktorého "nominoval". je to jeho názor, má právo ho tu vyjadriť, ale dobre vie, do "čoho" zabŕda a ak očakával inú reakciu než tú, ktorú dostal, potom tu niet žiadnej rady. to nie je o tom, že si človek "dovolí niečo povedať". je to vedomé načínanie "temnej" témy, ktorá s daným fórom ani nesúvisí. ak by bolo fórum na tému "koho vzťahový život pokladáš za nevhodný", tak by to teoreticky malo miesto a aj pointu, ale ako vravím, tie reakcie skrátka musí človek očakávať, lebo každý reaguje svojím spôsobom. a každý kto špára do tejto témy, to len živí. to je aj princíp internetových trollov, čím väčšiu pozornosť im "obecenstvo" venuje, tým horšie je sa ich zbaviť. od toho je odvodená aj anglická fráza "don´t feed the troll".

asi som divná, ale mne naozaj ani jeden člen z tohto kontroverzného páru nevadí. dokonca môžem povedať že s Hoperpohromou mám dobré skúsenosti a aj som o dobrých skúsenostiach s ňou počula. nie každému vyhovuje jej sebaprezentácia a povaha, niekoho to môže iritovať, ale to je tak v živote so všetkým. reaguje ako reaguje. mne nepripadá, že by bola nejako vytretá, keď čítam jej komentáre, tak majú aj hlavu aj pätu (neviem povedať, či sú to len frázy alebo či podľa toho aj žije). ak Ti vadí, tak sa s tým nedá nič urobiť. vládne tu sloboda a ak neporušujú pravidlá, tak s tým nikto nič neurobí. ja skrátka nechápem, ako môžu ľudia cez internet cítiť hnev na osobu, ktorú (asi) ani osobne nepoznajú. sú tu zložité vzťahy a "birdzácke záležitosti" sa neriešia len tu verejne, nemám tušenia, kto koho pozná a kto nie, kto koho stretol, kto komu ublížil.. takže len odhadujem.

59. 63
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

@atropabelladona Trochu odstavcuj nabudúce.

To že sociálne siete sú o prezentovaní sa je jasné. Ale ľudia si na nich môžu vyberať koho sledujú. Slávnych ľudí sami followujeme. Tých čo nás spamujú si vieme schovať / unfriendnuť.

Birdz je v tomto špeciálny tým, že si všetci sami tvoríme obsah a je to o všeobecnom konsenzuse že čo je už moc. Keď sa celé týždne nasilu tlačíš všetkým na monitor aj keď vieš že väčšina o to očividne nestojí, no robíš to lebo "trolluješ", tak to nie že ostatní ti neprajú vzťah a si obeť hejterov, to si proste kkt.

Ale samozrejme že od iných ľudí by mi to vadilo menej. Ako si povedala, ľudia sa tu poznajú aj naživo / resp. aj mimo verejnej časti birdzu a majú svoju históriu. Dana sa ku mne zachovala ako maximálna zákerná vypočítavá piča a klamala o mne v serióznych veciach (hlbšie to znova rozoberať nebudem) takže oproti nej sú pre mňa ostatní s ktorými sa tu nemusím hotoví miláčikovia. A samozrejme, všetko iba pre pozornosť.
  60. 64
    Veronikacs

23 ročné dievča

"hlas ľudu" ;DDDD
    "tak sa obetujem a napíšem to, aj keď aj mne samému je to nepríjemné riešiť"
    koľká irónia
  61. 65
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@atropabelladona moja zvedavost mi neda nespytat sa.. preco kontroverzny par? :)
  62. 66
    Antifunebracka

28 ročný muž
    #december birdzu

@patrixo jj preto sa každý deň fotím a bavím sa sám so sebou vo svojich 65051 statusoch :(
  63. 67
    Soy_goodking

hrá sa, že má 0 rokov

@Antifunebracka Prečo neodpíšeš aj mne tučniak?:( Ja sa stále tak teším, že mi nejaké novinky dôjdeš povedať, že už nie si retardovaný, alebo také čosi a ty na mňa furt zabúdaš :(
  64. 68
    Soy_goodking

hrá sa, že má 0 rokov

@Antifunebracka Že ty si tak trochu hanblivý, hmm? Teraz nemyslím, kvôli tučnote, ale akože nemáš rád veľkú spoločnosť.
  65. 69
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

obdivujem teba @hoperpohroma lebo vo svojom mladom veku vieš byť sebestačna nepotrebuješ k tomu chlapa s peniazmi, robiš (asi) to čo ťa najviac baví, očividne si v tom viac než dobrá.
    dalej obdivujem teba @h8u lebo sa vieš nadchnúť pre niečo a bojovať naplno. pačil sa mi toj fanatizmus k muse a teraz k cvičeniiu..
    chlapov tu veľmi nesledujem, takže ani neviem kto čo robi, okrem torpeda
    a top zviera je @helium -ina mačka
  66. 70
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

pockat to sa tu teraz hejtuje Karol za to ze je tucny (@49 @ 67 @68) ?
    To je iba prave zacinajuci trend alebo som uz nieco zmeskal? :-o
  67. 71
    Soy_goodking

hrá sa, že má 0 rokov

@Antifunebracka Ale vidíš to, @70 nespochybnil že si tučný, len bol prekvapený, že to vyplávalo na povrch:D
  68. 72
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

si prilis mudra a rozhladena na to, aby si tu zabijala cas s ludmi, ktorych tesi ublizovat druhym :) @atropabelladona
  69. 73
    Soy_goodking

hrá sa, že má 0 rokov

@Wewo To už je staré. Staré, ale nehynúce. S Karolom je proste vždy sranda.
  70. 74
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

@soy_goodking ale ja neviem, nevidel som ho nazivo dobre 4 roky. Ale v poslednom case mi to nezavisle od seba povedalo viacero birdzakov ktori ho nazivo videli.

Nech aj je. Pride mi to ale usmevne lebo sam sa mi posmieval ze som tucny (bol som tucny), tak si to aspon vyskusa... Aj ked dost detinske mi to pride teda.

@hoperpohroma kedze jediny clovek s ktorym tu straca cas som ja, dost by ma zaujimalo kedy som komu ublizoval, a ak vobec, tak cim akoze davam najavo ze ma to tesi.

To co si mi spravila ty bolo tak cez ciaru, ze neverim ze ak mas aspon kusocek sebareflexie tak by si sa mi vobec vedela pozriet do oci...

Ak je to, ze mi vadi ze sa strapnujete svojim "trollingom" (a ze to davam narovinu najavo) ublizovanie ludom... tak je to na smiech a akurat to dobre zapada do vyssie spomenuteho ze predovsetkym musis byt za kazdu cenu chudatko.
  71. 75
    Amikadze

23 ročné dievča

:D však už ich nechajte.
    očividne si nevystačia sami dvaja, no a čo
  72. 76
    Soy_goodking

hrá sa, že má 0 rokov

@Wewo Môj pohľad je taký, že je to vcelku pokročilý magor. Tak mal tu nejaké tučkofotky, neviem či ich už dal prečo alebo nie. Ja ho našťastie osobne nepoznám. Pre mňa aj keď bude mať 50 kíl tak to bude navždy #tučniak, už mu to tak prischlo. Jasné, že je to detinské volať niekoho koho nemáš rád tučniak, veď preto je to sranda.
  73. 77
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@amikadze ako tak pozeram je to asi vzajomne :D
  74. 78
    Tommyhot

28 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@wewo @1 :-o tak dik teda :)
  75. 79
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@wewo pre kristove rany nariekas tu ako stara kurva na spovedi. Ved bud chlap! Ja sa tu ani necudujem ze je tu taka banda skoropanicov. Ved ktora by chcela takych? Jeden tu nariekal 2 tyzdne kvoli velkemu bruchu, dalsi dvaja kvoli zenskej.. dalsi ze ho nikto nechce.. to si vazne myslite ze nejaka baba ma zaujem o takych ufnukancov?
  76. 80
    Atropabelladona

hrá sa, že má 1 rok

@wewo je to tu tak, ako to tu je. ako som už napísala, mne je to vlastne jedno, len som svojím príspevkom do diskusie chcela podotknúť, že ako priemerný obyvateľ Birdzu to nejako veľmi nepociťujem. nočné mory mi tu spôsobili iné páry..

@Patrixo prišlo mi to, že sa tu okolo Vás strhla dosť prudká debata a aj názory pôsobia trochu vyhrotene. ako keby to už bola len nejaká dohra predošlých diskusií/komentárov/situácií, ktoré sa tu na Birdzi odohrali, len ja som ich nejako prehliadla. pôsobí to ako téma, ku ktorej má odrazu každý čo povedať :D a ľudia si pri tom nedávajú servítku pred ústa. nie je na Vás nič kontroverzné, ale zmienka o Vašom vzťahu akosi v ľuďoch vyvoláva kontroverziu.
  77. 81
    Atropabelladona

hrá sa, že má 1 rok

@hoperpohroma vďaka.. chodím tu preto, lebo chcem porozumieť ľuďom a pochopiť niektoré veci, ale je to do veľkej miery aj taký (zlo)zvyk :)
  78. 82
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

@patrixo nenariekam ani trosku. Praveze tvoja zena ma obvinila ze som az moc spokojny clovek ze to urcite fejkujem :D Jedine preco to spominam, aby som jej nastavil zrkadlo, lebo ak ja ublizujem ludom pre radost tak potom ma velmi pokrutene vnimanie reality.

Este raz, proti tebe nic nemam, ale ocividne mas fetish na redflagy. Nie ze by som vam to zelal, ale ak nebudete spolu dosmrti, tak to este len pocitis to divadlo a dramu co tu budes zazivat, to potom pochopis na co ostatni narazaju. Lebo to tu tak bolo vzdy, roky rokuce dokola a ty si len dalsi na rade s kym sa moze teraz predvadzat a hrat sa na obet.

Jaj a este ze ja uz nie som panic 8-) :S
  79. 83
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@atropabelladona jaj ano ano :) dali sme sa dokopy a par skoropanicov tu zacalo mat nie prijemne komentare k nasmu vztahu.. tak sme trolenim trosku prikrmovali ich emocie, nech sa nenudia ked ocividne nemaju nic ine na praci ako ublizovat dvom zamilovanym ludom :) a inak si myslim ze sme uplne normalny par :) a dakujem za vysvetlenie :)
  80. 84
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@wewo jeej ze moja zena :) to je pekne (love)
  81. 85
    Atropabelladona

hrá sa, že má 1 rok

@patrixo nie je za čo :) je to Vaša vec, ale asi ste trollovali dosť málo, keďže v týždennej zbierke naj fotiek ste len na 1 :D možno ste už aj niečo vymazali, to neviem.. ale fakt som tu nezaregistrovala nejaký nával a to tu chodím často. ako som už spomenula vyššie, sebaprezentácia iných párov ma "zasiahla" viac :D
  82. 86
    Pijemzelenycaj

9 ročné dievča

bude moc blbe, ak označim samu seba?
    momentalne sa mam uplne najlepsie vazne.

83. 87
    Notme

23 ročný chalan

vy ste blazni :D :D tu uz len @erikkubica chyba :D
  84. 88
    Kvimbi

29 ročný muž
    v zivotnej velkosti

"Vysledkova" listina zatial podla poctu tagov:
    @wewo 16
    @patrixo 12
    @hoperpohroma 11
    @atropabelladona 8
    @antifunebracka 6
    @melancholik 6
    @ssnehulienka 5
    @h8u 3
    @erikkubica 2
    @helium 2
    @hellium 2
    @willbebetter 2
    @amikadze 1
    @Danieldevil 1
    @greyness 1
    @grietusha 1
    @kitttyboo 1
    @kittyboo 1
    @obsession 1
    @pijemzelenycaj 1
    @ps102 1
    @soy_goodking 1
    @tommyhot 1
    @weird 1
  85. 89
    Elmsi

10 ročné dievča

Namiesto diskusie sa tu preberá pohroma a jej vzťah :D wewo ma pravdu fakt ste trápni ako každý z vás za deň sem pridá xyz statusov a fotiek o tom druhom poprípade o vás :D
  86. 90
    Atropabelladona

hrá sa, že má 1 rok

@kvimbi hmm to je nejaká hlúposť.. veď tie tagy sú tu v rámci rozhovorov, nie ako nominácie. napr. melancholik niekoľkokrát tagol hoperpohromu, ale nie v zmysle, že sa jej darí v živote.
  87. 91
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

(:
  88. 92
    Melancholik

26 ročný muž
    v pohybe

fuha dobre sa to tu zvrhlo, ale aspoň je vidieť odkial to fúka .. jediné čo som chcel bolo pochváliť úspech jedného birdzáka ale asi stačí jediné malé negatívum spomenúť a dorúti sa smršť .. no čo, niektorí ľudia majú problem prijať akukolvek kritiku.. akoby som namla právo mať názor na človeka podľa toho ako tu vystupuje :D wtf

smutné
  89. 93
    Kvimbi

29 ročný muž
    v zivotnej velkosti

@atropabelladona ja viem, bolo to prve co mi napadlo a trvalo to 2 minuty :)
  90. 94
    Yacopsae

23 ročný chalan
    Tvoja mama

@tommyhot za mňa určite. Nerobí na nikoho hnilý kkt, sám sebe pánom, robí čo ho baví, vynáša mu to očividne, žije si tam, kde chce. Nepoznám ho, ale keď si vie takto život zariadiť, tak to je podľa mňa paráda. :D Dúfam, že to tak nepôsobí len na nete a je to tak aj v reále, pretože veľa ľudí, čo sa zdá, že im nič nechýba sú napr. psychicky na dne.
  91. 95
    Mrspunk

22 ročné dievča
    v dyme

toto sú chvíle kedy si uvedomím ako veľmi to tu stále milujem
  92. 96
    Condition

23 ročný chalan
    Žilina

Nominujem @Mayben za branie života s úsmevom a hľadaní radosti v každom dni :)
    a @Torpedo08 za vtipnú povahu a dobrý charakter :D a tiež dobrý nick :D je to cool :)
  93. 97
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

@condition si sa asi zblaznil prave (: ale dakujem za to hodnotenie aj ked to si nezasluzim :-/
  94. 98
    Tommyhot

28 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@yacopsae psychicky na dne sice nie som, ale musim uznat, ze s chlastom to prehanam. Toto by som chcel do buducna nejako vyriesit :/
  95. 99
    Sveter

21 ročné dievča
    zle sa ide z lesa

LOL
  96. 100
    Sveter

21 ročné dievča
    zle sa ide z lesa

LOL
  97. 101
    Mayben

26 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

neuvediem len po jednom, lebo sa neviem rozhodnúť komu sa asi tak viac darí :D takže: h8u, hellium, kittyboo, lenuska175, ssnehulienka, greyness
    a z chlapcov hm.. openmindedfreak, pisik
    zvieratko jednoznačne Gregor od greyness!
  98. 102
    Mayben

26 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

Jo a vrátila som sa sem, aby som poďakovala tebe @condition za nomináciu :) FAKT som nečakla, že by ma zrovna v tomto fóre niekto spomenul, takže ma to dosť potešilo :)
  99. 103
    Condition

23 ročný chalan
    Žilina

@mayben nz, zaslúžiš si to :)