Fórum pridal Aventine, 15. 2. 2020 19:27 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ktorú upratovaciu činnosť máte najradšej a ktorú najviac neznášate?

0
Aventine

12 ročné dievča
V ✝emnu spanilém

Ja najradšej prekladám/ukladám veci, zoraďujem šuflíky, triedim.
Neznášam umývanie okien, umývanie dlážky, utieranie prachu (hlavne keď je všetko pomerne čisté a nevidno rozdiel)
Tak sa pochváľte ^^
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Patrixo

hrá sa, že má 0 rokov
    Som bezdomovec

najviac neznasam vsetky :D
  2. 2
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Neznasam umyvanie okien. Mam iracionalny strach ze vypadnem z okna.
    Ale okrem toho mi nevadi ziadna...
  3. 3
    Sianagirl245

18 ročné dievča

Milujem napríklad triedenie milión koralok pinzetou a podobne (: neznášam všetko ostatné :D
  4. 4
    Laurikaaa

25 ročná žena
    Večne v (|)

Upratovanie kúpelne ( obzvlášť keď sú tam vlasy ) je najotrasnejšia činnosť na zemeguli
  5. 5
    Greenteawithhoney

28 ročný muž

nemám rád upratovacie činnosti vonku. Vytrhávanie buriny atď. Vo vnútri mi žiada práca nevadí. Ale ak si mám vybrať, najradšej mám ani vysávanie a umývanie dlážky. Najmenej rád mám asi leštenie okien, lebo mi dlho trvá, kým som spokojný, ak sklo/okno obzerám zo všetkých možných uhlov :D
  6. 6
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

najviac neznášam utieranie prachu a najradšej mám žehlenie a polievanie záhrady
  7. 7
    Fakecocacolazero

24 ročné dievča
    Malacky

Najradšej upratujem a umyvam kuchyňu a všetky veci s tým spojene. Najmenej rada skladám oblečenie do skrine a utieram vtáčie bobky :(
  8. 8
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Úplne že najviac najradšej milujem triediť a vyhadzovať nepotrebné veci (rofl) naposledy som tak vyniesla do kontajnera tuším 3 či 4 velké tašky (thumbs) a môžem ich pritom trhať krčiť a akokolvek zničiť lebo ich aj tak vyhadzujem a ešte sa pri tom aj vyzúrim dobre (thumbs) a nemám velmi rada keď niečo dlho umývam a mám mokré ruky lebo ich mám potom strašne rozmočené a suché a taký nepríjemný pocit potom mám rozmočený (hehe) ale inak tak celkovo rada upratujem, nie žeby som to vyslovene milovala a mala stále čisto doma ale nemám k tomu vyslovene že odpor a ak už sa raz pustím do velkého upratovania tak som schopná pomaly aj strop povysávať (:
  9. 9
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Neupratujem zijem v chlieve
  10. 10
    Livre

20 ročné dievča

Rada zmyvam podlahu. A vsetko ostatne nenavidin
  11. 11
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Nie je to síce upratovanie, ale nenávidím pranie v rukách.
  12. 12
    Poke

8 ročný chlapec
    Prešov

rád zametám/vysávam, umývam okná,

nerád umývam zem, riad -_- nechce sa mi skladať oblečenie po vypraní, nie to ešte žehliť.

13. 13
    Narazuvzdornaa

25 ročná žena
    bridge troll

Nerada vysavam, a najviac mi trva odhodlat sa k vysavaniu, ked treba upratovat

Celkom rada umyvam zachod, utieram prach a vobec mokre umyvanie mi nevadi, okrem suchych ruk a polamanych nechtov
  14. 14
    Dwarvax

32 ročný muž

Neznasam vsetko. Ale najmenej trpim asi pri vysavani, prani. davani/vyberani riadu do/z umyvacky.
  15. 15
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

lubim prat, a vesat pradlo, lebo pouzivam tak trojnasobnu davku avivazu a pekne vonia :D a neznasam vysavat a zametat
  16. 16
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

neznasam umyvanie sporaka a rury... a odkedy sme si kupili umyvacku, milujem umyvanie riadu (:
  17. 17
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

Asi najviac nemusím umývanie riadu a utieranie riadu, lebo to sa robí furt a furt sa riad nájde. Neznášam ukladanie veci do skrine, lebo sa to zachviľu zase rozhadze. Nemusím ani vysávanie lebo koberce sú podla mňa dosť osemetna vec a chcela by som radsej parkety. Nemam rada umývanie malých vecí v obyvackovej zostave, lebo je toho strašne moc a samé zbytočnosti. Potom umyvanie schodov a leštenie skiel je fujky, ja asi upratujem rada, ale radšej o upratovaní citam.
  18. 18
    Bebekex

26 ročná žena

vysavanie je pain in the ass
  19. 19
    Velagranka

23 ročné dievča

Umývanie zeme je docela bolestivé ale inak nemám k ničomu vyslovene averziu čiže pohoda. Naj je asi vyhadzovanie veci :D nepotrebných
  20. 20
    Burn

28 ročná žena
    Praha

Mam rada vesanie pradla a akekolvek triedenie. Neznasam vysavanie, ale roboticky vysavac mi znacne zvysuje kvalitu zivota.
  21. 21
    Fukaj

8 ročný chlapec

Upratovanie auta a garáže, pokiaľ sa jedná o môj bordel. Vtedy si to užívam.
  22. 22
    Die

25 ročná žena
    ciernyles

nemam rada vesat pradlo, hlavne ked je tam vela ponoziek, vzdy si musim pustit nejaky podcast aby som to vydrzala :D
  23. 23
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

Mam rada vysavanie, zmyvanie podlahy, pranie, vesanie pradla je ok, nerada umyvam riad a triedim, upratujem svoje veci, cudzie lepsie (hehe) :,(
  24. 24
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

Milujem umývanie vane.
  25. 27
    Annyejnji

22 ročné dievča

neznášam triedenie ponožiek a vysávanie/umývanie dlážky, lebo v našom dome sa to fakt nedá, tu je všetko zrobené tak, aby to trvalo 1000 rokov

a mám rada také tie drobnosti... skladanie farbičiek, triedenie oblečenia podľa farby, trediedenie špendlíkov.. triedenie vo všeobecnosti.. okrem tých ponožiek, lebo takmer všetky sú čierne alebo biele ._.
  26. 28
    Mobscene_69

26 ročná žena
    Smultronställe

Neznášam umývať riad a dlážku a rada doslova nemám nič :D
  27. 29
    Neoriginalna

25 ročná žena
    ďaleko

Nemám rada kúpeľnu a hlavne sprchovy kut. Dlho mi trvá odhodlat sa k vysavaniu ale keď vysavam bavi ma to. Potom nemám rada umyvanie podlahy.
    Rada vešiam aj skladam pradlo, ani zehlenie mi nevadí ale nezehlim len u rodičov. Ku kuchyni mám neutrálny postoj, neznášam ju robiť keď je úplne zapratana ale taký bežný stav ok
  28. 30
    Kerrang

28 ročný muž

Umývanie, vysávanie :smile:
  29. 31
    Kerrang

28 ročný muž

Umývanie podlahy presnejšie povedané
  30. 32
    Kerrang

28 ročný muž

No a nemám moc rád vešanie prádla, umývanie riadu a leštenie veľkého zrkadla alebo skla
  31. 33
    Tomtoylc

28 ročný muž

nemám problém s ničím