Fórum pridal H8u, 16. 9. 2020 15:02 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ktoru z uvedenych moznosti by ste si vybrali, ak by ste museli?

0
H8u

27 ročná žena
Štefanov

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Nedavno sme mali taku odstavku vody :D a ked mas aj vodu zo studne da sa to prezit (thumbs) akurat sa neokupes no :D
  2. 2
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

bez elektrických spotrebičov človek pár hodín vydrží (aj ked ok, s chladničkou by možno bol problém) ale splachovať wc, umyť si ruky po wc, po jedle,.... to by bol asi väčší problém pre mňa:D
  3. 3
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

A aj elektriku casto vypnu na viac hodin ale kedysi ked som bol decko ju vypli asi na tri dni a to uz boli zle s potravinami a tak no ale vtedy este nebol net tak to je zas ine ako ked sa to stane dnes :D
  4. 4
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

Ved odstavka vody aj casto byva, to sa da pohodke :D osprchujem sa este rychlo kym je a potom napustim vanu nech ja na splachovanie zachoda (: elektrinu si moc lahko neviem naskreckovat, max nejaku powerbanku a sediet potichu doma a este riesit nech sa nerozmrazi chladnicka/mrazak atd.. to nee :D
  5. 5
    Patrixo

33 ročný muž
    Uz nie som bezdomovec :)

zalezi od rocneho obdobia.. v lete by som radsej odstavku elektriny, v zime vody
  6. 6
    Sianagirl245

18 ročné dievča

Čo ja viem prežila by som oboje :D ale asi odstávka vody by ma zasiahla menej lebo bez elektriny by som okrem tých bežných vecí bola aj bez netu aj bez sporáku a vlastne aj bez tej teplej vody :D a voda sa dá dopredu naškrečkovať a keď nepočítam tú sprchu ktorú by som posunula tých pár hodín tak inak ju nemíňam až tak a hlavne aj keď to vypnú väčšinou ešte nejaký čas trvá kým odtečie úplne čo sa o tej elektrine povedať nedá
  7. 7
    Pubertslatinocelny

33 ročný muž
    zvláštne ticho vzniklo

Toto je dosť no-brainer pre mňa. Na čo by mi bola voda?
  8. 8
    Nuumik

tvári sa, že má 3 roky
    Vspleti chlpatostí

@slackerbitch treba nainštalovať záložné generátory na benzín
  9. 9
    Zajko1211

28 ročný muž
    Banská Bystrica

hah, zbalím pár švestiek a fičím na chatu, tam bude aj aj....
    :D
  10. 10
    Kerrang

28 ročný muž

Však naberiem si do hrncov keď tak a nádob a ak mám studňu, ďalšia výhoda aj keď nemusí byť pitná
  11. 11
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

Inak aktualne som asi 3-4 hod bez netu a tv a ide ma jebnut s vlastnymi myslienkami... (:
  12. 12
    Lukaso121

29 ročný muž
    Nitra

A napit mineralky by som sa mohol?
  13. 13
    Zajko1211

28 ročný muž
    Banská Bystrica

@lukaso121
    Lukáško lepšie H2SO4, ta ma neobmedzenú trvanlivosť...
    :D
  14. 14
    Nerwous15

27 ročný muž
    furt rovno a dzig do ľava :P

Elektrinu si do vedra nenaberem, ale aj tak by som smad neriskoval :-/
  15. 15
    Blackfog

hrá sa, že má 0 rokov

Máme studňu, voda je pitná a tlak dobrý. :D Takže nech mi kľudne odstavia vodu. :D
  16. 16
    Mobscene_69

26 ročná žena
    Smultronställe

Akurát v lete sa mi presne toto honilo hlavou, keď nám kvôli poruche odstavili vodu, že síce spotená, ale aspoň som nemusela čumieť na stenu bez elektriny :D