Fórum pridal Notmehofejk, 15. 9. 2020 00:17 do kategórie Filmy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

ktory film/seria filmov/serial ma najviac fans s iq >140?

0
Notmehofejk

39 ročný ujo
Fear no more, precious ladies!

• 25% ľudí
    matrix
  • 0% ľudí
    star wars
  • 0% ľudí
    joker (ine batmanoviny included)
  • 0% ľudí
    star trek
  • 12,5% ľudí
    rick & morty
  • 12,5% ľudí
    big bang theory
  • 0% ľudí
    superhrdinovky (okrem jokera a batmanovin)
  • 0% ľudí
    game of thrones
  • 12,5% ľudí
    breaking bad
  • 25% ľudí
    dr house
  • 12,5% ľudí
    iny (napisem)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Likju

25 ročný muž

Pokémon
  2. 2
    Notmehofejk

39 ročný ujo

viem, ze tych 140, to som dal latku trocha nizko, lebo s tak nizkym iq si vsetky z uvedenych moznosti musis pozriet niekolkokrat, aby si to pochopil. najlepsie so zivym komentarom niekoho viac osvieteneho. na 150 to obcas das, obcas nie. zalezi od treningu. od tych 160-170 to uz clovek pomaly chape sam. uz staroveki vedci vedeli, ze budu existovat mega popularne filmy, ktore ale >99% populacie nebude chapat. a einstein chapal vsetky filmy ktore videl.
  3. 3
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Ale veď to sa nedá takto hodnotiť... Môj najobľúbenejší film je jednoznačne Life Is Beautiful s Robertom Benignim.
  4. 4
    Notmehofejk

39 ročný ujo

kurva, zabudol som inception a interstellar :(
  5. 5
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

Inak čo tu máte poslednú dobu všetci s tým Matrixom? :D
  6. 6
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@azizi matrix je vsade okolo nas
  7. 7
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@notmehofejk jj inception aj intersetellar sú super, mám rada aj ostatné zo spomenutých (okrem superhrdinoviek), ale nie sú to ani zďaleka moje úplne top.
  8. 8
    Void

hrá sa, že má 0 rokov

Bojacka si zabudol :(
  9. 9
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

Teda... rick & morty mi nič nehovorí... Ale toto má byť len celé len vtip, všakže? :D
  10. 10
    Mefistofel

31 ročný muž
    Nitra

čo je na týchto filmoch/seriáloch na nepochopenie?
    Jednoduchý film/seriál, jednoduchý dej, nič nezrozumiteľné na tom nie je.

či pokiaľ to nie je ako pokemon, že každú vec čo spravia ešte raz vysvetlia, tak je to film/serial, ktorý treba pochopiť a tým pádom má viac fanúšikov s vysokým IQ? :D
  11. 11
    Mefistofel

31 ročný muž
    Nitra

alebo len troluješ a snažíš sa byť vtipný?
  12. 12
    Notmehofejk

39 ročný ujo

@void to ani len nepoznam. to musi byt len pre nejaku elitu s iq >200...

@Azizi nie, je vedecky dokazane, ze existuje priama suvislost medzi pochopenim tychto filmov a iq. leaknute mensa iq testy na rok 2021 maju nadpolovicnu vacsinu otazok zameranu prave na pochopenie tychto filmov.
  13. 13
    Notmehofejk

39 ročný ujo

@mefistofel podla mna si tie filmy nepochopil, ked si myslis, ze nie su nepochopitelne.
  14. 14
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@mefistofel - @11 je správne!
  15. 15
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Oteckovia/Panelák/Búrlivé Víno/Nový Život/Susedské Prípady/Rodinné Prípady/Policajné Prípady
  16. 16
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@torpedo08 celý Birdz je Matrix :-o keby nebol, už by dávno neexistoval predsa, iné logické vysvetlenie nie je
  17. 17
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@azizi samozrejme :) a iba malakto dokaze z Birdz(mat)trixu vystupit (bird)
  18. 18
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

*málokto
  19. 19
    Sechs

28 ročný muž
    allow access to my location?

Z hraných seriálov by som asi vypichol "House of cards", ktorý síce nie je náročný na pochopenie, ale určite má ako primárnu cieľovku skupinu obyvateľov s vyšším intelektom.

Filmov by sa našlo celkom dosť, takto z prvej mi na um prichodia hlavne Lynchove filmy - či už Lost highway, Blue velvet, alebo Mullholand drive. Tarkovskeho Stalker určite tiež, Kubrickova Vesmírna odysea, aj Mechanický pomaranč.
  20. 20
    Elkiller

29 ročný muž
    burkina faso

zrejme ziadny
  21. 21
    Delica

hrá sa, že má 2 roky
    (-∞,+∞)

Urcite Big Bang, tak komplexny humor dokaze pochopit len skutocny genius a intelektuál. Navyse je to uplne zo zivota, so me.
  22. 22
    Notmehofejk

39 ročný ujo

@delica no hádal by som sa. Lebo presne, tbbt je pre ľudí, čo sú tak intelektuálne zaostali, že riešia prízemné veci akými sú humor a život. Matrix, na druhej strane, otvára podstatu toho, čo môže byt nad rámcom patetickej ľudskej existencie a presahuje to hranicu vnímania človeka. Čiže matrix je pre skutočne osvietených.
  23. 23
    Blackfog

hrá sa, že má 0 rokov

No ale teraz seriózne... Ricka a Mortyho sledujú len takí pseudointelektuáli, čo sa potom povyšujú na mŕtvej stránke internetu.
  24. 24
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

teória veľkého tresku, veľmi zlý a nevtipny seriál..len nie som génius čiže som ho nepochopil
  25. 25
    Notmehofejk

39 ročný ujo

@melancholik akoze, nebudeme si klamat. ako pisem v @22 , ked nepochopis ani len tbbt, tak si strateny pripad. to je taky entry level do sveta intelektualnej zabavy, no stale je to zamerane len na tu najnizsiu vrstvu osvietenej elity, ktoru este zaujima humor. ale nic si z toho nerob, ludia ako ty su tiez doleziti ;) ja, kedze chapem kazdy film na zozname, si uvedomujem lepsie nez ktokolvek iny, ze bez pomocnych stavebnych robotnikov by svet nemohol fungovat, cize nemusis mat strach, ze by som sa nad teba povysoval.
  26. 26
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

ešte že ten môj koment nebol miereny ani na neteba a ani na darka, ta kauza zo včera ide mimo mňa a neriešim ju..

ten seriál je ale strašná nuda aj keď tie vtipy človek chápe..keď si dáš do porovnania nejaký lepší scifi film a tento seriál tak je aj človeku s IQ 100 jasnejšie čo má vyššiu alebo pridanú hodnotu..
    teória je len geekovska pozerina so slabými vtipmi .. ale to ti hovorí človek ktorému sa pacia vtipy z dva a pol chlapa takže si urob názor sam
  27. 27
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

@azizi Ahoj Azizi! K niektorým možnostiam si sa tu ešte osobitne nevyjadrila. Som si istý,že nielen ja netrpezlivo refreshujem toto fórum a čakám, kým sa vyjadríš ku všetkým jednotlivým možnostiam z tejto ankety fóra. Prosím, ponáhľaj sa! Zajtra cestujem do zahraničia a keď budem kvôli nebezpečenstvu v karanténe, nebudem môcť byť v počítači.
  28. 28
    Olii

27 ročná žena
    v predklone

@teal (rofl) (rofl)
  29. 29
    Tanji

28 ročný muž
    Brezno

mne sa lubi najviac na svete ako BBT sa povazuje za etalon inteligentneho humoru ... rozumej kazdy jebo co sa citi ako genius sa tym utesuje :D
  30. 30
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@teal Nevyjadrila som sa ani k jednej a ani to nemam v plane :D
  31. 31
    Aquinius

23 ročný chalan

Ja mám IQ 160 a zo spomínaných mám rád housa, BBT a Matrix
  32. 32
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

Ďakujem takto krásne ešte nikto nezhrnul všetko čo nemám rada..:)

Podľa mna sú to všetko slabé filmy/seriály, tak neviem či niekoho s takým iq to oslovi :D ale možno práve preto sa mne nič z toho nepáčilo, že nemám az take iq (?)
  33. 33
    Mezomus

hrá sa, že má 2 roky
    asshole birdzu!

anketa za 10/10b (thumbs)

mna, kedze nemam dostatocne iq a ovladaju ma zvieracie pudy, uplne bavil film new kids turbo. taky ulet som uz dlho nevidel... a smial som sa vkuse (:
    proste nieco, co pohorsi Tribulu snad tak, ze spacha samovrazdu (thumbs)

https://youtu.be/qUdyD8-WFBs

hint: pozerat zhuleny!
  34. 34
    Dezolat

32 ročný muž

Vyber filmu nema noc spolocne s inteligenciou XD Ale z toho co tam je je Joker dokonali a bezchybny. V ostatnych su stupidne faily ktore mozes prekusnut a nevnimat ich ale tiez nemusis
  35. 35
    Cltr0n

27 ročný muž
    Oravská divočina/Pažravá pri Zvolene

a pomoze mi to ked si ich pozriem alebo uz navzdy zostanem generickym debylom a pseudoyntelektualom? :-/