Fórum pridal Yoss, 10. 6. 2019 18:27 do kategórie Biznis, komercia. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Kúpite si niekedy niečo z obchodu "O tebe" ?

0
Yoss

28 ročný muž

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Uz v mojom rebríčku firiem čo ma svojou reklamou neskutočne serú predbehli aj alza.sk...
  2. 2
    Hanka88

19 ročné dievča
    Tam, kde nič nie je, ale som na to hrdá

Ako sú všade. Najprv som ich zachytila v telke a som si povedala: To čo je? A potom už boli všade. A na youtube som si ani nemohla pustiť hudbu bez toho, aby mi každý jeden deň nevyskočila nejaká ich reklama. Musím povedať, že tá ich vtieravosť ma donútila ani sa nepozrieť na ich stránku. Vynikajúci marketingový ťah.
  3. 3
    Hanka88

19 ročné dievča
    Tam, kde nič nie je, ale som na to hrdá

A ešte tá Ema Drobná. Prečo sa na to dala nahovoriť? V mojich očiach poriadne klesla a to ani predtým som ju nemusela...
  4. 4
    Aeria

19 ročné dievča

Dnes mi odtiaľ prišla zásielka, 30% zľava je fajn. :(
  5. 5
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

Som si davno pred tym, nez slovaci zacali picovat na reklamy.
  6. 6
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

ja ked nieco potrebujem a nenajdem nieco,co sa mi paci v obchodoch, tak hladam na internete a ked je cena ok, a mam na to este aj nejaku zlavu - winwin

potrebovala som saty na jednu udalost, a na aboutyou ich mali aj s 30 percentnou zlavou :)
  7. 7
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

Nie, kvôli zlým českým recenziam
  8. 8
    Lakero

21 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

Cenovo to je celkom drahé aspoň podľa mňa, čo nakupujem tričká za 3e z nju jorkeru :D
  9. 10
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

Mne až teraz došlo, že to je obchod About You (thumbs) (hehe) Som hlavička (hehe) Takže moju odpoveď v ankete by som upravila na nie. Ale hej, je to už všade, nie je polhodiny, aby som tú reklamu nevidela. Proste další obchod s handrami, ale ja aj tak radšej ostanem verná môjmu milovanému sekáču
    (cmuk)
  10. 11
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

O tebe, about you, akokoľvek, nepoznám to :D Nemám odkiaľ
  11. 12
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

@lakero New Yorker je super, ja mám odtiaľ skoro všetko oblečenie:) Lacné ale HLAVNE pekné a také, že to dokonca aj na mňa sadne :)
  12. 13
    Koprdil

26 ročný muž
    Bratislava

Nepoznam, nikdy som o tom nepocul :)
  13. 14
    Majky538

25 ročný muž

Nejak ma to nezaujalo, pozrel som tenisky a aspon tie co som pozrel o 15-30e drahsie, sice tam je teraz nejaka zlava ale nevidim dovod preco by som mal nakupit tam...
  14. 15
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

už vám je smutno za reklamami o obchode wish?
    lalallala
    I like this phone.. lalalala
    I like this case .... lalalala
    I like this t-shirt .... lalalala :D
  15. 16
    Drazoal

24 ročný chalan
    Zvoľen

alza, hentoto, + @15, vsetko je na mojom ignorliste
    ja viem, oni sa z toho neposeru, ale ja mam aspon dobry pocit, ze im nefinancujem dalsie taketo voloviny :D

(resp mozno keby ich podporim, tak by potrebovali menej reklamy, hmmm, who knows)
  16. 17
    Vladqog

27 ročný muž
    Rokfort

Pocul som o tom az dnes rano, celkom ma teda prekvapuje, ze vsetci hovoria o otravnych reklamach. :D
  17. 18
    Gothicpoethic

26 ročná žena
    Partizánske

Už len z princípu nie. :D
  18. 19
    Bebekex

26 ročná žena

nakup vo fast fashion som obmedzila na minimum,takze nehrozi
  19. 20
    Wewo

26 ročný muž

jednu bundu po ktorej pokukujem a nikde inde sa uz neda kupit a stoji 300e tam viem kupit za 200e ale som si povedal ze dokelu nepotrebujem ju az tak moc a nosil by som ju az na jesen tak radsej kaslem na to.
  20. 21
    Salkoo

24 ročné dievča
    Always chasing the high

To je poor man’s Zalando ci co?