Fórum pridal Kerrang, 17. 9. 2020 22:01 do kategórie Auto-moto. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Kupovali ste niekto auto zo zahraničia?

0
Kerrang

28 ročný muž

Aké ste s tým mali skúsenosti, prebiehalo to bez problémov? Z akej stránky ste pozerali autá?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kerrang

28 ročný muž

Ja som pozeral predchvíľou autá na mobile.de, poznám dlhodobo iba túto stránku. Viete aj o inej?
  2. 2
    Vreskot000

33 ročný muž

@kerrang jasne ooyyo.at, je ich viac. ja som bol asi 4 krat v nemecku a v rakusku... 8 krat? tak nejak pre auto. ale nie pre mna, pre druhého. len su musíš dať pozor, že ked si chceš kúpiť dajaký lacnejší meďák od človeka, ktorý ma turecké meno, alebo dáky cigáň vyslovene, či to nie je nejaký podvod, napríklad ak máš tam podozrivo nízku cenu, alebo je to písané v zlej nemčine, rumunčine, alebo niečo také.
  3. 3
    Laurikaaa

25 ročná žena
    Večne v (|)

Ano kupovala a bolo to ok :D
  4. 4
    Kerrang

28 ročný muž

@vreskot000 Aha, díky za stránku, pozriem aj tam autá :) ...nie od Turkov a arabov alebo takýchto nechcem, však to aj na dovolenke len špekulovali keď niečo chceli predať a nie a nie sa ich striasť :D ...no a ja len nejaké také strednej triedy, veľkosti asi ako Hyundai i30 alebo i40
  5. 5
    Vreskot000

33 ročný muž

@kerrang veľa šťastia pri výbere!
  6. 6
    Kerrang

28 ročný muž

Díky @Vreskot000 ...len už teda nájsť niekoho ešte zdatného, aby posúdil auto, či je aj po technickej stránke úplne o.k a nemá skryté vady ...asi automechanika alebo tiež niekoho kto takto chodí, že mi ho dovezie a aj sa vyzná
  7. 7
    Vreskot000

33 ročný muž

@kerrang poradim ti, ak máš k dispozícii VIN číslo, alebo špž tku, tak si to daj do jednej stránky, vola sa iris ident. napíš tam teda bud vin, alebo špz, a tam si pozrieš graf, ktorý ti ukáže, v akom stave je karoseria. Obyčajne do nejakych 130 mikrometrov je nejaka vyrobna vrstva, ale to som si nie istý,. ak to prekračuje, auto bolo burane a je striekane. potom stav tachometra, ktorý tiež radi stáčajú. aj ten sa dá overiť, napríklad na poslednej kontrole originality.
  8. 8
    Kerrang

28 ročný muž

@vreskot000 Fíha, aha :) ...díky, o tej stránke som ani netušil, že taká môže existovať :-o :smile:
  9. 9
    Vreskot000

33 ročný muž

@kerrang neďakuj, rado sa stalo aj nabudúce
  10. 10
    Salora

tvári sa, že má 4 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

kupoval som auto v zahraničí aj zo zahraničia (hehe) kupovane v zahranici - max. spokojnost... auto z Nemecka z tej istej stranky a tiez v pohode...