Fórum pridal V3nty, 14. 9. 2009 13:39 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Kurča v trúbe

0
V3nty

24 ročný chalan
tam kde sa neumiera

Dneska som si dal kurča do trúby asi o 11 00 ... nastavil som teplotu všecko ako mam povedala aj časovač .... a čakám ......

stale čakáám ... a o pol 1 ked som už brutálne hladný sa idem pozreť ako je natom kurča ... otvorim trubu a k
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Iwuanka

24 ročné dievča
    miľúbená! zaľúbená!

bol by z toho dobrý blog. ako mám na to reagovať v diskusii?? a pesnička je pekná....
  2. 2
    Bonita

24 ročné dievča

akoze...pointa
  3. 3
    Shelia

30 ročná žena
    Košice

zaujimave forum, hlavne preto, ze tu nie je nastoleny ziaden problem...ani otazka, takze o com to je?<br />
  4. 4
    Fxx

24 ročný chalan

aha,fajn,a čo s tym teraz?
  5. 5
    Lafoncepansy

21 ročné dievča
    on the separated side

:D:D:D:DDD:D:D:D
  6. 6
    V3nty

24 ročný chalan
    tam kde sa neumiera

all :D nič recesia :D
  7. 7
    Tikalok

26 ročný muž

diskutovať sa o tom síce veľmi nedá, ale inak je tá téma sympatickejšia ako väčšina tém, ktoré sa tu zvyknú objavovať:P
  8. 8
    Stage

40 ročný ujo
    In last day 21.12.2010

Tá pesnička sa ale k recesii vôbec nehodí a tuším ani k tomu tvojmu obedu. Maximálne tak k tomu studenému surovému kuraťu.
  9. 9
    Peter_piper

27 ročný muž
    ♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫

niesi nahodou zhuleny?
  10. 10
    V3nty

24 ročný chalan
    tam kde sa neumiera

@8 tak som to zas nemyslel. privela rozmýšľaš , ja si pana kryla važím pán umelec :) Napisla som to z recesie pre pobavenie , nemožem zato že akorat ked som ladoval klobasu som počuval jarabiny :) <br />
    <br />
    A nakoniec tohoto fora som napisal " dobrý song čopoviete " čiže som tým silným predhovorom avizoval na tu pesničku a aj otázka nakonci smerovala na pesničku nie na môj obed ;-) <br />
    <br />
    To jest som pisla uplne bludy (čo sa mi skutocne stali ) pre zasmiatie a forum ma byť iba o tom songu :D:D ako by povedal borat ... Pauza <br />
    <br />
    nana<br />
    nana<br />
    <br />
    <br />
    <br />
    "APRííííííííííLLLL "
  11. 11
    Weeninka

24 ročné dievča
    Spišská Nová Ves

@9 :D