Fórum pridal Neverendingsmile, 12. 1. 2017 00:36 do kategórie Hry. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Lan party

0
Neverendingsmile

27 ročný muž

Nápady na nejaké hry čo sa dajú hrať po sieti? Ako offline aby sme si rozumeli
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Boolean

21 ročný chalan
    Hawaii

takže offline po sieti?...
    ešte som neochutnal slaný med... možno nerozumiem tak ma niekto vyveďte z omylu...
  2. 2
    Tryptaminedream

hrá sa, že má 2 roky
    Bratislava

1. Command & Conquer: Zero Hour 1.04 + 1.06
    2. Call of Duty 2
    3. Call of Duty 4: Modern Warfare
    4. Left 4 Dead 2 + patch
    5. Split Second
    6. Portal 2
    7. Swat 4
    8. Counter Strike 1.6
    7. Race driver GRID
    8. Battlefield 2
    9. Team Fortress 2
    10. Starcraft 1
    11. FlatOut 2
  3. 3
    Neverendingsmile

27 ročný muž

@tryptaminedream parada vďaka, niečo skúsim ... fest by som chcel Generals zahrať, alee nejde to už spustiť, neviem, či kvôli tomu, že windows 10 či čo :(
  4. 4
    Neverendingsmile

27 ročný muž

@boolean tak že sa pripoji viacero PC na jednu wifi sieť, kde môžeš potom všetko zdieľať a tak ... niektoré hry sa tak dajú hrať. Neviem ako nové, ale my sme tak ešte za starých čias hrávali battlefield 1942, medal of honor, Call of Duty, alebo nejake strategie ako starcraft, generals, warcraft.
  5. 5
    Torpedo08

25 ročný muž
    kOkOtOvO

@boolean slany med je super ! :) Teda jedol som slane arasidy v mede a boli super (thumbs) ale inak tiez nechapem :D
  6. 6
    Boolean

21 ročný chalan
    Hawaii

@neverendingsmile dal som si tú námahu a wikipedia mi povedala, že to čo chceš ty je online... aby si bol online nemusíš byť pripojený na internet...
    https://cs.wikipedia.org/wiki/On-line_a_off-line
    @torpedo08 .. tak primiešať trochu soli do sladkého jedla je v pohode ... ale ty vieš o čom hovorim.. :D to bola nízkorozpočtová metafora..
  7. 7
    Torpedo08

25 ročný muž
    kOkOtOvO

@boolean sak viem no len som ti chcel oznamit ze sa med da aj na slano jest :D
  8. 8
    Motorbreath

25 ročný muž
    Ashenvale

bulanci! :D
  9. 9
    Neverendingsmile

27 ročný muž

@boolean ... ta buď si zle hľadal, alebo som sa zle vyjadriln. Ide o to, že net ti treba, aby si sa mohol spojiť s ostatnými, ale na to hranie hier ti netreba ísť na internet