Fórum pridal Hidden42, 25. 10. 2017 00:21 do kategórie O chalanoch. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Legíny na chalanoch

0
Hidden42

hrá sa, že má 0 rokov

Čaute. Na stránke Zary som našiel pánske legíny so šortkami, niečo na spôsob speváka Josepha Tylora z 21 pilots

Čo si o nich myslíte ? Môže to chalan nosiť ?

https://www.zara.com/sk/sk/leg%C3%ADnové-bermudy-p07505328.html?v1=5049533&v2=637013
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Hidden42

hrá sa, že má 0 rokov

Link sa mi rozsypal, tak skúšam ešte raz : http://tinyurl.com/y9f4krqa
  2. 2
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina ľadu, temna a kaktusov

nech si každý nosí čo chce

ale prečo by už niekto nosil legíny za iným účelom ako "tepláky"?
  3. 3
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

@hidden42 tento style nosia futbalisti ..teda aspon ti ktorich poznam ja ..ale to v nich hraju..po meste nosia ine :D
  4. 4
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

veď leginy alebo tie športove či jake to su tie ubory pre bežcov, cyklistov a neviem koho všetkého čo odvádza pot a podobne... ved to nosia... ale žeby som to nosil ja ... nie
  5. 5
    Alpynus

hrá sa, že má 2 roky
    Pozajtra prestanem

Moze to byt pohode, ale ked ma niekto mohutnejsie stehna a zadok alebo celkovo je taky nejaky mohutnejsi, tak to asi nebude az tak pohode #nofatshaming
  6. 6
    Burble

24 ročné dievča
    sama neviem

tie legíny ma pohoršujú oveľa menej ako to, že ich má oblečené čierny model.

na slovenskej stránke!!!!!
  7. 7
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

@obsession akoze myslis hraci americkeho futbalu ? :D
  8. 8
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@torpedo08 nieee :D ale si dost blizko :D
  9. 9
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

@obsession ani moc nie netusim pri akom futbale by sa nosili leginy :D pri stolnom ? :D
  10. 10
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@torpedo08 nie pri treningu predsa stara mama :D tuk tuk ..vtedy napr..ked je taketo pocasie ako teraz :)
  11. 11
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

@obsession he a to futbal sledujem 100 rokov a ani nevim ze trenuju v leginach nejaki futbalisti ? :D ktori to tak robia ? :D
  12. 12
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

@obsession no ked tak rozmyslam vlastne mas pravdu ked je zima trenuju v takych teplakoch co sa mozno aj leginami daju nazyvat ja neviem nevyznam sa v tom (hehe)
  13. 13
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@torpedo08 ti ktorich predsa poznam :D torpeeedo :D ..ale nie fakt su to kamarati ..a chodia hrat vsade..akurat jeden kamos bol hrat do nemecka :D a ano znie to smiesne alr co maju robit chudaci ked musia trenovat i ked je zima pada dazd a tak :D
  14. 14
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

@obsession tak teda bol hrat do nemecka :D tak jasne ze musia tak to ma byt (thumbs)
  15. 16
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@torpedo08 :D :D to co som napisala :D ...vidis aka som nemudra hned zrana :D to mam asi od vcerajsieho dna s velkym D ...este dobre ze si ty taky bystry dnes.. :D
  16. 17
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

@obsession nie si nemudra (sorry) a co aky den D ? Jasne ja a bystry dobry vtip takto pred obedom :D
  17. 18
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

Čierna bača
  18. 19
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

To je to isté ako keď má Nana šaty s rifľami... Bleee
  19. 20
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@torpedo08 a uz presiel..a dneska mam zase nervy :D
  20. 21
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

@obsession aj tie prejdu (thumbs)
  21. 22
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@torpedo08 no ved stale cakam :D
  22. 23
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

@obsession kto caka ten sa docka....teda aspon obcas to tak je :D
  23. 24
    Jony1212

25 ročný muž

@hidden42 nemôže to chalan nosiť. Čo teraz? Teraz to nebudeš nosiť? Ach jaj chalani prestaňte sa už konečne obmedzovať
  24. 25
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

na šport takto na jar abo jeseň v pohode, ale na bežne nosenie by som si to isto neobliekol....
    ale ty si kľudne daj aj lodičky a ženske tričko a parochňu a bude z teba princeznička
  25. 26
    Tommyhot

28 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

V Azii uplne bezna vec.
  26. 27
    Hidden42

hrá sa, že má 0 rokov

@tommyhot No, to áno; odtiaľ som bral inšpiráciu. Ten look sa mi pozdáva, ale zas byť na posmech... preto ma zaujíma názor ľudí.
  27. 28
    Hidden42

hrá sa, že má 0 rokov

@tomias neboj, lodičky, ani sukňu, či parochňu nosiť nemienim;)
  28. 29
    Tomas

týpek, čo založil BIRDZ
    Bratislava

@hidden42 podľa fotky je to na šport, keď som bol na bicyklovom tripe, tak mi Ázijský kamoš výslovne odporúčal to kúpiť, že mi nebude tak teplo, a skúsil som to, a ono to fakt ochladzuje a chráni proti slnku... hlavne, ak niekto je dlho v lete vonku.
  29. 30
    Vegas

26 ročný muž
    Bratislava

lol tak na bicykel beh a podobne je to snad samozrejmost, ja to nosim tiez a nie nejazdim rekreacne