Fórum pridal Obsession, 9. 11. 2017 20:56 do kategórie Zaujímavé weby. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Len mesiac

0
Obsession

hrá sa, že má 1 rok
Tam kde lisky davaju dobru noc

Co by ste urobili keby vam dr oznami ze vam ostava mesiac zivota ? Co by ste chceli podniknut ? Alebo by ste nepodnikli nic.? A cakali na svoj koniec?..viem trocha zvlastna tema..mojej znamej povedal dr tieto slova,ma len okolo 29 r.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

Neviem co by som spravila na jej mieste..asi by som sa uplne zosypala
  2. 2
    Kosmiklove

31 ročný muž
    andromeda

dr sa moze mylit
  3. 3
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

Nech si zapne housa :D ...
    Ja by som siel do japonska, vlakmi, cize by som si splnil sen a bol by som rad, ze som to zazil :)
  4. 4
    Milgamman

9 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

zalozila by som si fejk a trollovala na birdzi
  5. 5
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

Pocestovala by som ešte z požičaných peňazí, ktoré nebudem musieť vrátiť (hehe)
  6. 6
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@kosmiklove mala rakovinu..ale sa jej zas vratila a ma aj metastazy....viem nemusi to byt mesiac moze viac..ale horko tazko
  7. 7
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@tomias preco housa
  8. 8
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

Mojej babke povedali, že má 2 mesiace života a žila 6 rokov. :)
    Dedkovi keď zistili nádor, povedali mu, že už sa nepohne dokonca života z nemocnice, chceli ho hneď hospitalizovať, podpísal reverz, odmietol lieky a spokojne si žije už 2 roky bez problémov.

Netreba hneď maľovať čerta na stenu, prognózy lekárov sú niekedy scestné, keďže každý človek je iný :)
  9. 9
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

Ale aby som odpovedala na otázku: Ak by som sa cítila dobre tak by som tiež vzala nejaký dobre poistený úver, ktorý prepadne v prípade smrti a išla by som cestovať a zažívať nejaké veci. A založila by som si životné poistenie na strašne veľkú sumu, nech majú moji blízky aspoň úžitok z mojej smrti.

A ak by som sa necítila dobre, tak by som chcela byť obklopená svojimi blízkymi neustále pri posteli a nech mi čítajú, spievajú, hladkajú ma a proste veľa veľa lásky by som si želala.
  10. 10
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@plavam_zivotom dufam ze to tak bude i unej..( prajem este vela rokov dedkovi..) aj ja by som asi odmietla liecbu ..dobre robia tito starsi ludia :)
  11. 11
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@plavam_zivotom :) pekne si to napisala :smile: (thumbs)
  12. 12
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

Keď tak nad tým rozmýšľam tak otázky takéhoto typu sú zbytočné, lebo hoci máme všetci o tom také predstavy, že budeme cestovať, minieme peniaze, splníme si sny, rozlúčime sa s blízkymi atď. skutočnosť je taká že sa s tým budeme zmierovať a budeme chodiť po doktoroch a snažiť sa predĺžiť ten mesiac a minieme ten čas márne. Je to ako keď sme si ako deti vraveli ako úžasne strávime letné prázdniny a robili sme si plány a na konci prázdnin sme zistili, že väčšina sa neuskutočnila a ubehlo nám to strašne rýchlo.
  13. 13
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@plavam_zivotom asi ťažko by ti dali úver, či?
  14. 14
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

@marjy77 No v prípade, že by som mala normálne zamestnanie v daný moment tak áno ... ak nie tak by som proste zohnala peniaze inak (nejspíš nelegálne :D)
  15. 15
    Xy12345

24 ročný chalan

Nemám sajnu, ale je mi ľúto známu, bodaj by sa to ešte nejakým zázrakom zlepšilo/otočilo ... každopádne je to chyba toho lekára čo ju liečil ale nevyliečil ale iba zaliecil ( mladý ľudia nemávajú časté recidíva ) a ani nesledoval poliecebny priebeh dostatočne keď jej len zrazu povedal že 1 mesiac ... ale súhlasím aj s @2 a @8
  16. 16
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@plavam_zivotom ale tak oni musia byť nejako zabezpečený proti tomu aby to nerobil každý kto má smrteľnú chorobu, nevyžadujú náhodou potvrdenie od lekára, alebo čo?
  17. 17
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

@marjy77 nie, nevyžaduje sa pri úvere také niečo - iba potvrdenia o príjme, výpis z účtu, kontakt na zamestnávateľa, to je všetko.
  18. 18
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@marjy77 to s tymi prazdninami suhlasim nikdy nevysli tak ako som planovala..ale tak mozno kebyze odmietnem liecbu a necham si ten cely mesiac pre seba tak aj by sa umieralo lahsie ...fuuu je to take smutne
  19. 19
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@xy12345 nemyslim ze to bola chyba lekarov..vies rakovina je zakerna choroba ..ona mala operaciu ktora sa podarila..to bolo v lete ..a teraz zas jej to nekontrolovane zbujnelo ale aj inam ..cize o to tazsie
  20. 20
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@marjy77 uver na cokolvek do 20 tis eur vybavis za pol hodku a to len s paskami kontraktom alebo cislom do prace :)
  21. 21
    Tomas55555

22 ročný chalan

@obsession nech vyskusa alternativnu medicinu ked jej klasicka medicina uz nevie vobec pomoct. Pocul som o perfektnych vysledkoch vitaminu B17 vela nevyliecitelnych pacientov to udajne vyliecilo. Za pokus to podla mna stojí , aj tak uz nema co stratit.
  22. 22
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@plavam_zivotom @obsession tak dobre, asi to mám odpozerané z amerických filmov :D u nás je to ľahšie :D
  23. 23
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@obsession ani, nie lebo by si neustále riešila či by ti tá liečba predsa len nepomohla, alebo aspoň nepredĺžila život
  24. 24
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@tomas55555 vdaka bola by som rada keby jej to aspon nejak predlzilo zivot...no neviem ze ci si taky clovel da poradit ..ze ci to uz vlastne nevzdala a uz sa pripravuje len na odchod kazdopadne budem pametat a ked budem mat moznost tak nejak spomeniem :)
  25. 25
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@marjy77 vies ludia si rozni..jedni bojuju do konca a druhi to uz nechaju tak mozno ze nemaju sil
  26. 26
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@obsession asi áno, ale ja som bola vždy naneštastie tá druhá
  27. 27
    Mayben

26 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

rozrevala by som sa a asi celý ten mesiac by som prerevala.
  28. 28
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

Stal by som sa vášnivým pestovateľom kaktusov
  29. 29
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@hnisavica to by bolo od teba najsampeknejsie :D ja bysom pestovala ruze i keby bola treskuca zima
  30. 30
    Poppyseed

24 ročné dievča
    Košice

Povedala by som si, ze ten doktor je sakra presny.
  31. 31
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@hnisavica skôr bambusov, tie rastú najrýchlejšie :D
  32. 32
    M_i_k_i

20 ročný chalan
    Nitra

Veľa drôg a veľa párty :D by som cestoval po akciách aby som nejaké postíhal
  33. 33
    Vreskot000

30 ročný muž

nič. intenzivne by som sa modlil, prijímal sviatosti, a trpezlivo čakal, kedy ma príde navštíviť Pán.
  34. 34
    Marcello1111

29 ročný muž

doplnil by som svoju lampu olejom a čakal, kedy príde náš Pán ma pozvať na svadbu Baránkovú...
  35. 35
    Madmax

19 ročný chalan

kedže už by som nemal čo stratiť tak by som proste zničil svoju ľudskú schránku. sex, drugs and more drugs