Fórum pridal Ancika2005, 13. 2. 2020 12:18 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Lezú ti na nervy ľudia ktorí sa neustále na niečo sťažujú?

0
Ancika2005

28 ročná žena

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Teacup

21 ročné dievča

Niečo ako notme v jeho statusoch? :D

Hej lezú...
  2. 2
    Poke

8 ročný chlapec
    Prešov

https://pbs.twimg.com/media/ENNZpK5W4AEefLb.jpg
  3. 3
    Poke

8 ročný chlapec
    Prešov

typu wistingher áno a všeobecne ľudia ktorí sa doslova utápajú v sebaľútosti. Ale takých poznám veľmi málo

vnímam to skôr naopak. Mám pcoit, že v súčasnosti ľudia každé sťažovanie berú ako "sťažuje sa stále" aj keď to raz do týždňa.

Iritujú a nehorázne ma vyčerpávajú premotivaní a vyhappovaní ľudia ktorí sa tvária že všetko je pozitívne a vyzdvihujú očividne nepríjemné aktivity ako najväčšiu formu zábavy a v podstate si na tom postavia celú osobnosť.

A takých stretávam každý deň asi úplne všade a vyčepávajú ma, lebo keď prídem do práce, vonku a nie som jeden deň v týždni v nálade, tak už mi ukazujú ako sa mám usmievať a nemám byť smutný namiesto toho, aby sa opýtali, prečo taký som. Ľudia v súčasnosti neznesú nič negatívne a tvária sa, že to neexistuje alebo ich to úplne obchádza

A vôbec to nesúvisí s vyrovnanosťou a "uvlastnením" ako takým. Tí ľudia na mňa nepôsobia šťastne. Skôr len ako tí severokorejskí fanušikovia na olympiade
  4. 4
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

Kým sa nesťažujú mne, tak ma do toho nič nie je.
  5. 5
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

Nedivím sa im, veď sťažovanie je zadarmiko tak čo by sa neposťažovali keď môžu.
  6. 6
    Dee99

27 ročný muž
    RK

nech sa.. :D mám piči.. :D
  7. 7
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

záleží od toho o čo ide a do akej miery..
    ale áno vadí mi to
  8. 8
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Najhoršie je keď máš takého "toxického" človeka priamo v rodine, to je potom radosť žiť k tomu všetkému, keď máš aj vlastné problémy a namiesto toho aby prišlo nejaké povzbudenie, ti z druhej strany príde len "ako je všetko strašne na pi..., a veď aj ty si už odpísaná, ani sa nesnaž, nemá to zmysel, atď..." Ale musím povedať, že v poslednej dobe sa to celkom zlepšilo s tým človekom a nie je to už také zlé...
  9. 9
    Drazoal

24 ročný chalan
    Zvoľen

Stazovanie sa a dickpics su moje jedine radosti v zivote, dajte mi pokoj :(
    :D
  10. 10
    Wera55555

26 ročná žena
    Dánsko

áno, ale tým pádom samozrejme aj ja momentálne sama sebe leziem na nervy...
  11. 11
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Po novom musíme byť všetci šťastní ignoranti a postovať fotky v plavkách (thumbs)
    Ach jaj (nerd)
  12. 12
    Fukaj

8 ročný chlapec

@wistingher Stačí si svoje problémy nechať pre seba, každý ich máme, nemusíme čítať aj tie cudzie.
  13. 13
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

@fukaj však ja si ich nechávam pre seba. Nie je komu to povedať. A tiež nemôžem klamať.
  14. 14
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

Tak ja potom musim liezť na nervy