Fórum pridal Akinimodztam, 24. 10. 2017 18:53 do kategórie Homosexualita. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

LGBT komunita a veriaci

0
Akinimodztam

27 ročný muž

Ahojte, veľmi by ma zaujímal názor vás veriacich na tému LGBT komunity a veriacich. AK si kresťan/evanjelik, prosím ťa vyjadri svoj názor na sobáše osôb rovnakého pohlavia a adopciu detí týmito pármi. Ďakujem za každú odpoveď.
Odozva

Názory k téme

 1. 1
  Mobscene_69

  24 ročné dievča
  Smultronställe

  https://pbs.twimg.com/media/CIcQ--UUwAA9-MI.jpg
  takže by nemali hejtovať ani tí velice veriaci, čo stále uznávajú spôsob života ešte z čias Krista
 2. 2
  Chanteuse

  25 ročná žena
  Praha

  nuuudaaaa
 3. 3
  Tomias

  hrá sa, že má 0 rokov

  čo mňa všetko zaujíma....
 4. 4
  Xxar3s

  35 ročný ujo
  Bratislava

  som pokrsteny aj birmovany a je mi to jedno. co si robia ludia doma v spalni a je ich vec. pokym ma s tym nikto neotravuje nech si robi co chce.
 5. 5
  Wewo

  25 ročný muž

  Boh žehnaj LGBT, teda ak sa správne chápeme!

  http://www.returnofkings.com/wp-content/uploads/2017/09/old-school-LGBT.jpg
 6. 6
  Notme

  24 ročný chalan
  najvacsi ko...hut na birci

  inak je to celkom vtipne, ked sa na to clovek pozrie z ineho uhla;

  ludia, ktori veria v rozpravkovu bytost dobrovolne podriadzujuci svoj zivot absolutne nezmyselnym pravidlam nemaju radi ludi s nestandardnou sexualitou, lebo je to chore a neprirodzene.

  lol.
 7. 7
  3rz00

  22 ročný chalan
  Púchov

  Ako kresťan som jednoznačne proti sobášom a všetkým tým nechutnostiam ktoré nám tu tlačí západný svet. Na druhej strane však oni za to nemôžu, že sa narodili s takouto poruchou, takže treba im pomáhať, byť láskavý k nim a snažiť sa ukazovať im pravé hodnoty ...
 8. 8
  Rhoy

  25 ročný muž

  Otázka LGBTI a kresťanstva je veľmi všeobecná, ale i trefná, nakoľko máme aj protestantské cirkvi - dokonca aj Gay Christians vychádzajú z ich učenia, a nakoľko sa o tom málo hovorí. Katolíci či evanjelici zastávajú názor, že homosexualita je zranenie, ktoré by sa nemalo prehlbovať rovnakopohlavným sexom a vzťahom. Nikto však nevie, čo s tým zranením robiť, ako nahradiť niekomu rodinu, kto možno nikdy nebude mať vlastnú. Niet sa kam pohnúť, lebo vzťahy medzi mužmi sú také, aké sú, hetero sa gayov boja, alebo ich majú v paži. Je problém zažiť úprimné chlapské priateľstvo bez sexu, ktoré by mohlo uzdravovať toho, kto verí, že jeho sexualita je fluidná, je spojená s osobnosťou a psychikou s jej zraneniami a tiež verí v neuroplasticitu. Trend je ale taký a bude taký, že ľudia prestanú rozmýšľať nad pôvodom osobnej homosexuality a buď vystúpia z cirkví, alebo na ne budú tlačiť, aby uznali rovnakopohlavné partnerstvá.
 9. 9
  Rhoy

  25 ročný muž

  A adopcia detí takými pármi je podľa mňa nonsens, ale ťažko sa tomu ubrániť, nakoľko sa opak vníma ako prejav diskriminácie. Dnes stúpa neplodnosť hetero párov, je nezmysel, aby sme uprednostnili nestabilné homo partnerstvá pred bezdetnými hetero pármi. Na to človek nemusí byť ani kresťan, aby si uvedomil, že nie jeho ego, ale šťastie dieťaťa má prednosť. Nakoľko minimum gayov je vnútorne zrelých, ani nie je vhodné, aby vychovávali dieťa. Mnohí nestoja o dieťa z decáku, chcú si urobiť vlastné, aby tým posilnili svoje ego a sú schopní dať za vynosenie človeka s ich genetickým materiálom celý majetok. Ďalšia super blbosť je, keď si chlapi pred insemináciou zmiešajú svoje ejakuláty, aby sa symbolicky nevedelo, kto je otcom. Hlavne mediálne známi gayovia sú schopní super blbostí, na ktoré sú hrdí, a potom ich ďalší nestabilní jedinci nasledujú. Homosexualita dneška nadobudla totálne nezmyselné a amorálne rozmery.