Fórum pridal Nikolas1410, 1. 10. 2020 09:08 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ľudia ktorí odmietajú nosiť rúško sú:

0
Nikolas1410

21 ročný chalan
Perkelt

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Ucitelka

44 ročný ujo

Ja by som len rada počula vysvetlenie od ľudí, čo to rúška nenosia/nechcú nosiť, že vlastne prečo? Či je to kvôli tomu, že im to niekto prikazuje, alebo neveria, že by ich to ochránilo? Neviem, fakt mi to tu niekto vysvetlite pls
  2. 2
    Oiquell77

28 ročný muž

@ucitelka mam viacej dovodov. Jednak mam atopiu a koli dlhodobemu noseniu ruska sa mi aprili na ksichte vyhodil hnusny, mokvajuci ekzem, ktory som si vyliecil az po tyzdnoch mazania kortikoidovou mastou. Dvak, vadi mi, ze mi to stat prikazuje pod hrozbou pokuty za ucelom ochrany zdravia ostatnych. Zdravie inych ludi mi je ukradnute, az na par vynimiek su mi vsetci lahostajni a keby horia, tak ich neostim. Za tretie, ano, som dost jebnuty a uz sa to nezmeni. Staci, alebo mas dalsie otazky?
  3. 3
    Chirurg

26 ročný muž

@ucitelka

vacsina ti, ktori ho odmietaju nosit, maju nizsie vzdelanie, inak povedane - su to velmi hlupi a sprosti ludia

napr. z SOS, priemyselnych strednych skol, ptm taki, ktori sa radi ozeru v krcme uz hned rano a sedia tam atd.

napr. vid vyssie koment oiquella - ak niekto povie, ze je zdravie ostatnych ludi ukradnute - tak taky clovek jednoducho nemal by existovat pripadne mu to rusko prisit na xsicht na cely zivot.
  4. 4
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@2 no hento fakt neni pekne ze tak bere niekto ludi ale jasne preto ten svet aj tak vyzera :(

A inac neviem kto kde tie ruska akoze nenosi ked vam z toho furt hrabe :D sak kazdy ich ma tam kde su nakazane no dobre v restike/krcme a podobne moc ne lebo to je blbost nemozes predsa jest /pit s ruskom :D a to ze si ho da clovek dole pri dlhej ceste je tiez pochopitelne ked nemoze dychat
  5. 5
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Ked to zacinalo tak som ho jak uz uplny cvok nosil aj na bicykli do prirody a isiel som skapat :D to uz robit nikdy nebudem aj keby bolo 10 000 denne nakazenych
  6. 6
    Kakofonicka

29 ročná žena

@torpedo08 ech, nenosi. nas kolko ludi poslalo do.. kadelahsie, ked sme im povedali, ze prepacte, ale tu musite mat rusko.. no a to, ako ich drviva vacsina ludi nosi radsej ani neriesim
  7. 7
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@kakofonicka nj nejake vynimky sa najdu vzdy
  8. 8
    Oiquell77

28 ročný muž

@chirurg uz podla mojej slovnej zasoby a sposobu vyjadrovania by ti mohlo byt jasne, ze sa mylis. V patnastich mi psychologicka namerala iq 118, co sice nie je nic svetoborne, ale predsa len je to nadpriemer a knih som precital viac, ako si ty videl dokopy v knihkupectve. Ataky na moju inteligenciu od ludi tvojho typu zazivam pomerne casto, ale s mojim iq to nema nic spolocne. Narodil som sa s poruchou osobnosti, za ktoru NEMOZEM a ktora mi obcas znacne komplikuje zivot.
  9. 9
    Sidious

22 ročný chalan

@oiquell77
    Ty si ale chuj. Žiadny inteligentný človek sa nechváli svojím IQ a nepoužíva to ako argument.
    Ataky na tvoju inteligenciu? Nikto na teba neútočí, lebo si myslí, že si inteligentný. To je len tvoja výhovorka, po ktorej sa cítiš lepšie.
  10. 10
    Oiquell77

28 ročný muž

@sidious bez invektiv by to neslo? A nauc sa citat s porozumenim. Chirurg ma tu nepriamo oznacuje ako osobu z nizsim vzdelanim a intelektom. Ja len poukazujem na to, ze to tak nie je. "Nikto na teba neútočí, lebo si myslí, že si inteligentný" co ma tato veta prosim pekne znamenat? Ten urazeny a utocny ton prispevku o niecom svedci, zacinam sa bavit, daj este nieco, prosim ta.
  11. 11
    Chirurg

26 ročný muž

@oiquell77

neutocim na teba a ani na tvoju nizsiu inteligenciu.

inteligentny clovek si nasadi rusko, drzi odstup pripadne psyk a neohrozuje vedome zdravie ostatnych ludi.

to, kolko detskych rozpravok resp. knih si v detstve precital - je mi ukradnute.

a pokial mas poruchu osobnosti, tak navstiv psychiatria, nech ti nieco predpise.
  12. 12
    Sidious

22 ročný chalan

@oiquell77
    "Chirurg ma tu nepriamo oznacuje ako osobu z nizsim vzdelanim a intelektom."
    On ťa kritizuje pre tvoje hlúpe názory. Ak s nimi nesúhlasíš, tak ho presvedč rozumnými argumentami. Nie odvolávaním sa na IQ a počet prečítaných kníh.
  13. 13
    Oiquell77

28 ročný muž

@chirurg na to si prisiel ako? Su niekde navody, ako sa ma inteligentny clovek spravat? Da sa to niekde najst? Ak nie, dam ti radu v style sidiousa: drz picu a suchaj nohami.
  14. 14
    Oiquell77

28 ročný muž

@sidious ja ho nepotrebujem nikoho o nicom presviedcat. To vy ma tu presviedcate, aky som hajzel, ked su mi ostatni lahostajni. A ja vsetkymi desiatimi suhlasim-ano, som! To vsak neznamena, ze sa necham urazat.
  15. 15
    Samuelfghk

23 ročný chalan

Ani jedno ani druhé. Je to každého osobná vec. Ja nevidím dôvod nosiť rúško, keď som v nákupnom centre 20 metrov od ostatných, prípadne sám v kupé vo vlaku. Ale keď som bližšie ako 2 metre, tak si ho dám, aj v exteriéri. Rovnako tak nevidím dôvod zakazovať futbal, divadlo, omše, keď krčma môže byť otvorená.
  16. 16
    Limitles

8 ročný chlapec

Ked zakaznik nechce rusko nemusí ho pri mne mat.. akurát potom pokutu plati on
  17. 17
    Julietdeyl

22 ročné dievča
    svoj svet

Šaškaren celá korona a tie rúška ešte viac
  18. 19
    Nuumik

tvári sa, že má 3 roky
    Toxicity

@julietdeyl (thumbs) !!
  19. 20
    Devil

16 ročný chalan
    Žabokreky

@julietdeyl @nuumik (love)
  20. 21
    Nuumik

tvári sa, že má 3 roky
    Toxicity

@devil (rofl)
  21. 22
    Nikolas1410

21 ročný chalan
    Perkelt

@julietdeyl Pochopil by som takýto koment od niekoho z generácie 40-60 ročných kotlebovoličov. Nie od dvadsiatnicky, ktorá by mohla mať trochu rozumu v lebeni.
  22. 23
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@chirurg prosim, viac takých ľudí ako si ty
  23. 24
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@oiquell77 vies co, ty si ukradnuty nám všetkým. Načo sa vôbec zapajas do diskusie medzi ľuďmi?
  24. 25
    Papver

24 ročné dievča

aspon zo srandy by niekto mohol zahlasovat za prvu moznost :D
  25. 26
    Helloxd

26 ročný muž

Ja ho sice nosim no ale realne v tom uz davno nevidim zmysel :D vsetky tie restrikcie vratanie rusok su podla mna uplne k nicomu.. Obzvlast ked idem preplnenou elektrickou a presne ten klub dochodcov ktori sedi v zadu, kvoli ktorym vlastne tie ruska aj nosime, tak ich ma bud pod nos alebo niekde v kabelke :) Tak mi to proste pride strasne zbytocne..
  26. 27
    Oiquell77

28 ročný muž

@borovy len som odpovedal na prvy prispevok. Evidentne ti ukradnuty nie som, ked sa unuvas reagovat ;)
  27. 28
    Annyejnji

22 ročné dievča

chcem pokazit graf, ale uz som zahlasovala :( pokazte to niekto namiesto mna :(
  28. 29
    Julietdeyl

22 ročné dievča
    svoj svet

@nikolas1410 ja rozum v hlavičke na rozdiel od teba mám (ak ty máš lebednu tak ok (: ) a viem si zrátať koľko je 2+2. Falošné testy, falošné výsledky, zveličovanie, preháňanie, atď. Z tých počtov je minimálne tretina falošná (keďže osobne poznám niekoľko ľudí, ktorým prišiel pozitívny výsledok ale testovať sa ani neboli) a ďalší majú v sebe také množstvo vírusu že ho nie je možné ani prenášať. Radšej sa miesto žitia v strachu z nejakej korony sústred na zlepšovanie imunity a psychického zdravia. Pravdepodobne si jeden z tých co v rúšku aj spia. Bye (rofl)
  29. 30
    Nikolas1410

21 ročný chalan
    Perkelt

@julietdeyl čítaš aj niečo iné ako Banášové prispevky na FB?
  30. 31
    Julietdeyl

22 ročné dievča
    svoj svet

@nikolas1410 prosím? Kto je to? Facebook nemám (rofl)