Fórum pridal Loveillumination, 14. 11. 2017 16:52 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ľudia s jazvou, ako ste k nej prišli?

Názory k téme

1. 1
    Sveter

20 ročné dievča
    zle sa ide z lesa

život ma poranil predsa
  2. 2
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

Snažil sa ma usmrtiť najväčší temný mág našich čias, ale moja mamka sa za mňa obetovala
  3. 3
    Sadistrom

29 ročný muž
    polia luky lesy

spadol som na bicykli a koleno som mal 4 mesiace mimo prevádzky
  4. 4
    Demoniqangel

25 ročná žena
    Bratislava

- operácia (6ks)
    - sklo v mori
    - nechcela som sestre požičať krížovky
    - sestra bola zvedavá, čo sa stane, keď mi na ruku priloží žehličku na vlasy
    - očkovanie a injekcie
  5. 5
    Subarnica

21 ročné dievča

Odpadla som a rozbila som si hlavu o sprchovací kút... ale suprovo sa mi to zahojilo takže ju takmer vôbec nie je vidno
  6. 6
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

vela mam :D z piercov na tvari, na brusku po operacii slepaku, dalsiu na brusku z piercu, nejake malicke na kolenach, na dlani lebo mi vrastla trieska, na nohe lebo mi ju pricvikol a drzal trolejbus.. nvm ani kolko mam
  7. 7
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

Skok do skla, pád na korčuliach, zahasená cigareta na ruke, odstránenie zmanienka, krab v mori a ďalej ani nvm už (hehe)
  8. 8
    Sadistrom

29 ročný muž
    polia luky lesy

@mobscene_69 krab v mori (:
  9. 9
    Fakecocacolazero

21 ročné dievča
    Malacky

Spadla som do pieskoviska na fľašu od vína, potom som sa skrkla o parapetu okna a potom ma na hlavičke rezal chichurg. Ale sranda, som si myslela, že mám veľa ale pozerám, že nie :D
  10. 10
    Sadistrom

29 ročný muž
    polia luky lesy

@demoniqangel dobrá sestra (:
  11. 11
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Vseliako
  12. 12
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

@sadistrom bolo to vážne bolestivé, nesmej sa! :D
  13. 13
    Patuldaa

18 ročné dievča

žehlička
    malé znamienko, veľká jazva
    porezanie
  14. 14
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

neuhadnes
  15. 15
    Motorbreath

26 ročný muž
    Ashenvale

What a collection of scars you have. Never forget who gave you the best of them and be grateful. Our scars have the power to remind us that the past was real. https://www.youtube.com/watch?v=FmFUcKSUHww
  16. 16
    Ps102

22 ročný chalan
    Muchosransk, mestská časť Vukojebina

Bratia Kličkovci dokopy nemajú toľko jaziev, čo niektoré dievčatá tuto :D
  17. 17
    Bebekex

24 ročné dievča

1,pendix
    2,nahancka so segrou (rukami som rozbila sklenene dvere)
    3,radost z palaciniek (rovnaky scenar ako v bode 2)
  18. 18
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

O niektorých sa mi písať nechce, tak napíšem ako som prišla k tej najnovšej. Vzprečila sa mi v ruke cigareta a popalila som si kútik úst. -_-
  19. 19
    Primitiv

24 ročný chalan
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

1. Batman.
    2. Nádoba s kyselinou.
    Netreba viac hovoriť.
  20. 20
    Chanteuse

23 ročné dievča
    Košice

fuuu milion mám...rôzne detské pády na kolená,pricviknutie,porezanie sa,ostré kamene vo vode,operácia po znamienku,od zvierat, od práce na záhrade...
  21. 21
    Paracelsus

27 ročný muž
    Калининград ( Российская Федерация)

- jazva na čele (rozbitá hlava o radiátor),
    - 2 pruh
    - jazva na malíčku pravej ruky (z rozbitej sklenená výplne dverí)
  22. 22
    Exomor

27 ročná žena
    myšlienkovo

@bebekex bod dva, presne to iste!:D este povedz ze to boli dvere na obyvacke:D
  23. 23
    Bebekex

24 ročné dievča

@exomor boli to exkluzivnejsie-dvere na wc:DDD
  24. 24
    Exomor

27 ročná žena
    myšlienkovo

@bebekex uz som sa zlakol ze sa nam stalo na chlp presne to iste, uf (:
  25. 25
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

Operácia (love)
  26. 26
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

dve dlhé a hlboké na stehne - keď som mala asi 7 liezla som po rebríku vyrobenom (8-ročným) bratom, odtrhla sa priečka a klince mi rozrezali nohu

popáleniny na lítku - išla som s bratom na motorke, zhasol motor, ľahli sme na bok a ja som sa popálila o blatníky nad výfukom

tesne pod lakťom mám dva asi 4 cm kruhy v priemere- jeden z toho ako som si zoškrela kožu o strk pri páde z bicykla a druhý mám z opretia sa o horúcu trubku

malá jazvička na kolene - ako malá som sa krútila na kolene na podlahe v kuchyni, proste break dance :D
  27. 27
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

Nad pravým obočkom mám jednu - keď som bola 7dmačka, dajaký tretiak mi hodil kameň do hlavy.
    Na ľavom ramene mam ďalšiu, keď som šikovne spadla v kupelke a poranila sa o bojler.
  28. 28
    Sugy1

23 ročný chalan
    Paradise circus

Na brade mám z detstva, kedy som si vzal starkého britvu a chcel sa holiť :D
    Na lakti z futbalu a na uchu z pádu.
  29. 29
    Loveillumination

23 ročné dievča

@sugy1 oh ja mam na lakti ked som vzala otcovi ziletku a chcela si oholit predlaktie, lebo sa mi smiali v skole z chlpov :D
  30. 30
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

mam jazvičky len po kiahňach...
    a jeden šram v šerdečku..
  31. 31
    Teal

hrá sa, že má 0 rokov
    ešte som sa nenarodil

Porezal som sa na skle.
  32. 32
    Waudee

22 ročný chalan
    somewhere in Westeros

na cele presne v strede mam ciaru, nie velku ale proste jebol som sa o poschodovu postel, odvtedy spavam vyhradne na vyssich poschodiach ked uz
  33. 33
    Exomor

27 ročná žena
    myšlienkovo

prave koleno - padol som na kamene a zodral si maso a kozu, prava pistala - zo sk8tu som vyskakoval na plosinu a ta koza co mi trcala som si namiesto zasivania odstrihol..pravy laket - komplet dojazveny tiez zo sk8tu.. blbe kamienky.. lava pistala - nizky gauc v bare..tiezsom si kozu odstrihol, klucna kost.. jazva po operaci, celo - utekal som dat otcovi papa ked som bol maly a trafil som hlavou zarubnu tak ma viezol namiesto prace do nemocnice.. potom po piercingoch, kiahnach.. a mam este nejake jazvy po divokom sexe od nechtov... a dalsie o kt radsej nehovorim ale je ich moc vidno
  34. 34
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

nemám žiadne jazvy... (?) Jedine tú po očkovaní proti TBC do ramena resp. lopatky... to tam stále ešte je a bude do smrti snáď... strašne pomaly sa to hojilo... neviem si ju teraz nahmatať, ale nedavno som ju videl v zrkadle. ale nič strašné. Kedysi som mal na pravom kolene jazvu, lebo som raz padol z bicykla a dostal sa mi kameň do kolena a potom jak som ho vybral tam bola diera a dosť dlho tam bola značka... teraz jak pozeram tak to už moc nevidno ale keby chceš tak podla odtiena farby kože nájdeš to miesto. a inak nič... neviem... už len znamienka...
  35. 35
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

Existuje človek, čo nemá jazvy? Ja ich mám, povedala by som, niekoľko desiatok. Aj hrdlo mám vraj zjazvené od nejakej pliagy ktorú som mala ako decko.
    + Random zbierka od kusancov od brata až po jazvy z očkovaní.
  36. 36
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

na ruke od toho ako som skocil sipku do piesku a pod tym pieskom bol kamen.

pod usami a na lici od jebakov/akne.

na lavej nohe okolo achylovky od jednej vtipnej opitej prihody.

z vnutornej strany lavej ruky, od toho ako som si ju doskriabal zlomenym klucom lebo so. slubil kamaratke ze to spravim ak sa ostriha, a ostrihala sa =D

medzi hankami prstov na pravej ruke od toho ako som pritlacil past na kocerec a potiahol ju po nom dva metre.

na pravej nozdre, neviem z coho, mam ju odjakziva a az v dvanastich som si uvedomil ze to nie je geneticka feature, ale asi jazva =D
  37. 37
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Aj ovcie kiahne sa pocitaju ? :D ..lebo ssom si to poskriabala a ostala jazva ....
    A dalsia jazva je zo sauny :( a tu mam na nozicke :(
  38. 38
    Agord

20 ročný chalan
    Za fotoaparátom

Holými rukami som v boji chytil sveteľný meč. Taká jazva cez obe dlane.
  39. 39
    Dollish

26 ročná žena
    Wasteland

Rozbila som si hlavu v nemocnici.
    Znamienka.
    Obarenie.
  40. 40
    Kalliopea

18 ročné dievča
    Kocúrkovo

Ja mam este aj na rohovke v oku (pravdepodobne z toho ako som si ozrata vyberala sosovky)
  41. 41
    Bunat

20 ročné dievča

- na zapästi po tom ako mi ex chcel dať dole naramok z festivalu kombinačkami :D
    - zahasene cigarety o moju ruku
    - celé stehno zjazvené po páde z kopca
    - dorezané dlane a prsty lebo krájam jedlo ako retard vo vzduchu a nie položene na doske :D
  42. 42
    Awesomeness

hrá sa, že má 0 rokov
    Vancouver

Voldemort ma chcel zabiť, ale nepodarilo sa...
  43. 43
    Mayben

26 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

nevšimla som s taký drótik :D