Fórum pridal Vsakpredsajaa, 11. 1. 2019 22:01 do kategórie Ostatné fóra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Má OVB ešte budúcnosť?

0
Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

Jeden kamarát si kúpil nové BMW a zistil som že je finančný poradca pre OVB :D myslíte že aj popri všetkým prúserom čo spoločnosť mala sa dá na tom zarobiť?
Odozva

Názory k téme

1. 2
    Sasi2680

26 ročná žena

Keď máš na to žalúdok, tak zrejme hej.
  2. 3
    Gramofón

hrá sa, že má 1 rok

Pochybujem.OVB alebo skôr OJB sú v prdeli.
  3. 4
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

nie je obdivuhodne kupit si nove bmw. je obdivuhodne kupit si nove bmw bez uveru a bez bohateho tatka a bez sockovania u rodicov. ked clovek nema vydavky, (relativne) lahko sa mu kupi nove bmw.. tym chcem povedat, ze zalezi na okolnostiach. to, ze si tvoj kamarat kupi nove bmw, neznamena, ze nanho aj ma.
  4. 5
    Tikalok

29 ročný muž

áno, choď do toho, prosííím
  5. 6
    Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

@sasi2680 žalúdok? Veď to je len finančné poradenstvo nie?
  6. 7
    Lafiziq

24 ročný chalan
    Bratislava

@vsakpredsajaa OVB je o tom, že presvedč ľudí aby platili za niečo, čo vlastne vôbec nepotrebujú
  7. 8
    Trevor1994

77 ročný ujo

OVB su financni jehovisti
  8. 9
    Robinsonleon

23 ročný chalan

Jasné že sa dá, všetko sa dá. Aj keď to bude pravdepodobne prepadák, ale určite sa pri tom niečo naučíš. Napríklad mať hrošiu kožu + mať v piči, čo si o tebe myslia.
    Možno prídeš nakoniec vďaka tej skúsenosti aj ty k BMW.
  9. 10
    Mezomus

hrá sa, že má 1 rok
    asshole birdzu!

@hoperpohroma ja som tak BMW mal a obdivoval ma akurat vysetrovatel :D
  10. 11
    Obrvonjottr

31 ročný muž

skôr príde k nula kamošom a rodine, ktorá sa zaňho hanbí :D a dosť pochybujem, že nejaký ovbák si môže dovoliť kúpiť hoci len ojazdenú škodovku, nieto ešte bavorák. Maximálne tak z hračkárstva a aj to na splátky :D
  11. 12
    Lakero

21 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

Tankuje za 5€ a 29dní z mesiaca je v garáži? To malo "nejakú budúcnosť" vééééľmi dávno
  12. 13
    Dokonalygentleman

39 ročný ujo
    UK

@trevor1994 Svätá pravda.
  13. 14
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

@mezomus ale aspon si sa z neho chvilku tesil? :D
  14. 15
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

moj kolega robil v OVB. a to je taky sprosty (ale doslova ze sprosty) clovek ze to ste ani nezazili. ja ho mam chut furt fackovat a najradsej by som ho sikanoval :D nehorazne hlupy, nechape totalne suvislosti, otravny, furt ma potrebu komentovat. presne typ cloveka - luza, ktory zije doteraz u svojich rodicov a nic v zivote nedosiahol. ani len slovensky poriadne hovorit nevie a ne to este anglicky
  15. 16
    Mezomus

hrá sa, že má 1 rok
    asshole birdzu!

@hoperpohroma ale hej! akurat, ked som ho potreboval, tak nebol so mnou! keby ma kuklaci tahali z bawora, tak sa citim urcite lepsie(a hlavne to mohlo byt o triedu akcnejsie), aj tv joj by urobila dobru reportaz (?)
  16. 17
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

@mezomus Prišiel som sem porozprávať príbeh o svojom bratrancovy, ktorý sa už kvoli takejto práci nikdy nebude mocť vrátiť na slovensko. Ale tvoj príbeh ma zaujal viac! :D Nechceš ho rozviesť? :D
  17. 18
    Tikalok

29 ročný muž

@karlotiskot tvoj vyzerá zaujímavo tiež, povedzte obaja :D
  18. 19
    Mezomus

hrá sa, že má 1 rok
    asshole birdzu!

@karlotiskot tak nieje moc co rozvadzat, bavor bez lizingu->kuklaci->vazba... atakdalej 0:)
  19. 20
    Yoss

28 ročný muž

Tá spoločnosť sama je prúser. Žasnem, že sa v dnešnej dobe nájdu ľudia, ktorí idú do toho.
  20. 21
    Antifunebracka

29 ročný muž
    ander birdzu

@karlotiskot Aj ja chcem počuť :D
  21. 22
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

@antifunebracka @tikalok
    Tak robil pre niečo podobné, dokonca mal za klienta kamarátovho otca. Samozrejme tie peniaze tam nemajú také aké sa tvária že majú, takže byt cez hypotéku auto na lízing, samozrejme limuzínga peugeot 607, uplne nova to musela byť, notebooky pre deti a podobné pičoviny. Už tak to mal nahnuté s financiami a doma suché rožky žrali no a potom bublinka praskla. Rušila mu za to ženská, ktorá bola v tej chvíli pred porodom a este sa mu podarilo peugeota uplne rozjebat lebo ho na dialnici predehla zenska, takze on ju musel predbehnut naspat a prebral sa uz len vysiac na pasoch dole hlavou. Takze auto v pici, byt zhabany aj v vsetko v nom, manzelke zostala polka veci na splacanie, rucitelke druha a klienti ktorym akosi vobec nevychadzali investicie tak ako im tvrdil. On si odšupajdil do Norska, hlada ho rodicov kazdy tyzden policia, veritelia, klienti, rodicia prepadnuty od hanby pod pivnicou radsej a on si v Norsku zaraba velke peniaze ako robos a este aj tam vyraba kazdeho koho zavola aby mu pomahal. Najlepsie ako tvrdi ze po autonehode nasiel Boha, kecov ma jak tuto ten nas birdzovsky kokotko, prezehnava sa len co v dialke kostol zbada a dlhy za neho splacaju zeny s detmi.
  22. 23
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

*ručila
  23. 24
    Mezomus

hrá sa, že má 1 rok
    asshole birdzu!

@karlotiskot to je cista parada (thumbs)

mal som sa aj ja dat na financne poradenstvo a kokotobytstvo, nemuseli ma kukle z auta tahat(aj ked na netahali, ale to je dlha story) (hehe)